()
  • 42 41:58
    2

Marilan Pardubice - 1. FBC Polička 6:8
branky: 7. Roman Kadleček, 9. Michal Průšek, 23. Jakub Janeba, 29. Radek Bureš, 34. Jakub Janeba, 35. Otakar Bartůněk - 2. Petr Hermany, 11. Petr Dočekal, 14. Jakub Řezanina, 15. Tomáš Telecký, 28. Milan Češka, 29. Martin Stoklásek, 33. Martin Pazdera, 42. Petr Hermany; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Neumann; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Vlasák 20 - Milan Kulhavý 18; po třetinách: 2:4, 2:2, 2:2
41:58 Vyloučen hráč #22 Jakub Řezanina družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za sekání
41:37 GÓL 1. FBC Polička! 6:8
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #24 Petr Hermany bez asistence (6:8)
34:47 Timeout 1. FBC Polička
34:47 GÓL Marilan Pardubice! 6:7
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #14 Otakar Bartůněk, asistoval #76 Radek Bureš (6:7)
34:47 Konec time-outu.
33:54 GÓL Marilan Pardubice! 5:7
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #23 Jakub Janeba, asistoval #77 Roman Kadleček (5:7)
32:55 GÓL 1. FBC Polička! 4:7
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #19 Martin Pazdera, asistoval #9 Tomáš Bonček (4:7)
32:45 Vyloučen hráč #9 Martin Smola družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
29:58 Vyloučen hráč #4 Michal Takács družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za hra na zemi
28:54 GÓL 1. FBC Polička! 4:6
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #11 Martin Stoklásek, asistoval #9 Tomáš Bonček (4:6)
28:18 GÓL Marilan Pardubice! 4:5
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #76 Radek Bureš, asistoval #32 Ondřej Kaplan (4:5)
27:14 GÓL 1. FBC Polička! 3:5
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #7 Milan Češka z trestného střílení (3:5)
27:14 Vyloučen hráč #99 Petr Dočekal družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za nesportovní chování
27:14 Vyloučen hráč #4 Michal Takács družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
24:49 Timeout Marilan Pardubice
22:09 GÓL Marilan Pardubice! 3:4
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #23 Jakub Janeba, asistoval #76 Radek Bureš (3:4)
15:20 Vyloučen hráč #11 Martin Stoklásek družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za hra rukou
14:59 GÓL 1. FBC Polička! 2:4
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #10 Tomáš Telecký bez asistence (2:4)
13:01 GÓL 1. FBC Polička! 2:3
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #22 Jakub Řezanina, asistoval #10 Tomáš Telecký (2:3)
10:30 GÓL 1. FBC Polička! 2:2
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #99 Petr Dočekal, asistoval #9 Tomáš Bonček (2:2)
08:59 GÓL Marilan Pardubice! 2:1
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #17 Michal Průšek, asistoval #9 Martin Smola (2:1)
08:59 Branku domácích vstřelil po nekompromisní střele pod břevno Michal Průšek.
06:58 GÓL Marilan Pardubice! 1:1
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #77 Roman Kadleček, asistoval #76 Radek Bureš (1:1)
01:14 GÓL 1. FBC Polička! 0:1
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #24 Petr Hermany, asistoval #9 Tomáš Bonček (0:1)