• 41 40:28
    2
    Michal NEDOROST

FLORBAL LITOMYŠL B - Marilan Pardubice 2:6
branky: 6. Tomáš Novák, 21. Jan Burda - 4. Otakar Bartůněk, 7. Otakar Bartůněk, 12. Jakub Janeba, 30. Michal Háp, 34. Ondřej Kaplan, 36. Roman Kadleček; rozhodčí: Daniel Jireček - Martin Volf; vyloučení: 1 + Jan Beneš TT + 5:5; využití: 1:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Ondřej Vašek 12 - Roman Charvát 18; po třetinách: 1:3, 1:1, 0:2
40:28 Vyloučen hráč #11 Michal Nedorost družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:30 Timeout Marilan Pardubice
37:30 Vyloučen hráč #9 Martin Smola družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za sekání
35:11 GÓL Marilan Pardubice! 2:6
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #77 Roman Kadleček, asistoval #23 Jakub Janeba (2:6)
34:24 Vyloučen hráč #4 Michal Takács družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za vysoká florbalka
33:25 GÓL Marilan Pardubice! 2:5
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #32 Ondřej Kaplan, asistoval #5 Michal Ondráček (2:5)
29:58 GÓL Marilan Pardubice! 2:4
Vlastní branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #51 Michal Háp (2:4)
29:21 Vyloučen hráč #21 Jan Beneš družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 5 minuty za hrubost
29:21 Vyloučen hráč #21 Jan Beneš družstva FLORBAL LITOMYŠL B do konce utkání - technický trest
27:38 Vyloučen hráč #27 Martin Motyčka družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za sekání
20:51 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 2:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #5 Jan Burda, asistoval #96 Tomáš Novák (2:3)
16:12 Vyloučen hráč #17 Michal Průšek družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
11:01 GÓL Marilan Pardubice! 1:3
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #23 Jakub Janeba, asistoval #32 Ondřej Kaplan (1:3)
06:13 GÓL Marilan Pardubice! 1:2
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #14 Otakar Bartůněk, asistoval #76 Radek Bureš (1:2)
05:31 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 1:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #96 Tomáš Novák, asistoval #51 Michal Háp (1:1)
04:30 Vyloučen hráč #76 Radek Bureš družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za hrubost
03:30 GÓL Marilan Pardubice! 0:1