• 44 43:10
    8:11
    (Kadrmas)

1. FBC Polička - FTC Vysoké Mýto B 8:11
branky: 2. Tomáš Telecký, 8. Jakub Řezanina, 9. Petr Dočekal, 13. Jakub Řezanina, 18. Vojtěch Švanda, 25. Tomáš Bonček, 32. Milan Češka, 43. Petr Hermany - 1. Ondřej Kadrmas, 9. Vít Jakubec, 14. Vojtěch Pavlák, 21. Vojtěch Pavlák, 29. Milan Koubek, 31. Milan Koubek, 34. Milan Koubek, 40. Michael Sháněl, 42. Vojtěch Pavlák, 44. Michael Sháněl, 44. Michael Sháněl; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Adam Puchýř 20 - Jan Žufánek 17; po třetinách: 4:3, 2:2, 2:6
44:59 Z komentátorského stanoviště se s váma loučí Milan Sokol a Levák Bob.
44:59 Sloupek Leváka Boba .Mám pro tebe originální otázku. Jak hodnotíš třetí třetinu. Třetí se propadá poličskému mančaftu a soupeř bohužel dokázal skórovat. Bohužel jsme nedokázali se soupeřem udržet tempo.
43:10 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 8:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #11 Michael Sháněl, asistoval #79 Ondřej Kadrmas (8:11)
43:05 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 8:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #11 Michael Sháněl, asistoval #10 Milan Koubek (8:10)
42:32 GÓL 1. FBC Polička! 8:9
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #24 Petr Hermany, asistoval #99 Petr Dočekal (8:9)
42:32 A Petr Hermany svým krásným zakončením snižuje skóre na rozdíl jednoho gólu.
41:01 Timeout 1. FBC Polička
41:01 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 7:9
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #17 Vojtěch Pavlák, asistoval #11 Michael Sháněl (7:9)
41:01 A Polička si bere oddechový čas.
40:26 Zde v hale na Střelnici aktuálně Poličku povzbuzuje, bez 990 fanoušků celých 1000 lidí.
39:51 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 7:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #11 Michael Sháněl, asistoval #17 Vojtěch Pavlák (7:8)
39:16 A Polička teď bude bránit přesilovou hru Vysokého Mýta 5 na 3.
39:10 Vyloučen hráč #9 Tomáš Bonček družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za blokování florbalky
38:07 A bohužel nevyužije, protože rázem je vyloučen poličský hráč s čislem 24 pan Petr Hermany.
37:58 Vyloučen hráč #24 Petr Hermany družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za bránění ve hře
36:52 A Polička hraje přesilovou hru, dokáže ji využít?
36:39 Vyloučen hráč #8 Radim Jiráský družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
34:33 A právě nebyl uznán gól VYsokého Mýta.
33:52 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 7:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #10 Milan Koubek, asistoval #4 Vojtěch Kouřil (7:7)
31:28 A odpočatý Milan Češka se teď omluvil klukům za soje vyloučení svoji krásnou dorážkou a rázem na tabuly svítí stav 7:6.
31:27 GÓL 1. FBC Polička! 7:6
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #7 Milan Češka, asistoval #24 Petr Hermany (7:6)
30:11 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 6:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #10 Milan Koubek z trestného střílení (6:6)
30:01 Sloupek Leváka Boba. Jak se ti líbila druhá třetina. Tato třetina byla velmi vyrovnaná, byli jsme svědky čtyř krásných gólů. Toto utkání bude ještě velmi vyhrocené.
29:28 Vyloučen hráč #7 Milan Češka družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za sekání
28:41 A je to opět pouze o jeden gól. Stav utkání je 6:5.
28:40 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 6:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #10 Milan Koubek, asistoval #8 Radim Jiráský (6:5)
27:00 V hale se teď ozvalo slovo Jááááu, které pronesl Milan Češka, florbal je holt někdy bolestivý sport a někdy soupeř namíří střelu do, pro muže, velmi bolestivých míst.
26:50 Polička v plném počtu.
25:17 A Polička se teď bude dvě minuty bránit.
24:50 Vyloučen hráč #23 Martin Kohl družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za sekání
24:09 GÓL 1. FBC Polička! 6:4
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #9 Tomáš Bonček bez asistence (6:4)
24:09 Tomáš Bonček střílí nádherný gól.
22:01 Petr Dočekal teď v nádherném úniku, ale boužel netrefil branku.
21:25 Polička má teď slabší chvilku.
20:48 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 5:4
17:08 GÓL 1. FBC Polička! 5:3
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #84 Vojtěch Švanda, asistoval #23 Martin Kohl (5:3)
15:01 Aleš Pazdera právě nepustil čas, :D Ale říká že stíhá úplně v pohodě :D.
14:59 Ptáme se Leváka Boba. Jak se ti zatím líbí utkání? První třetina se nese ve velice velkém tempu. Oba týmy zatím svým florbalovým umem baví publikum tak jak je hodno této Pardubické ligy.
13:37 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #17 Vojtěch Pavlák, asistoval #4 Vojtěch Kouřil (4:3)
12:00 GÓL 1. FBC Polička! 4:2
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #22 Jakub Řezanina, asistoval #9 Tomáš Bonček (4:2)
12:00 Nakonec jedna rychlá přihrávka od Tomáše Bončka a Kuba Řezanina zvyšuje na 4:2.
11:50 Zatím to vypadá, že Polička hraje v oslabení
10:23 A máme tu první přesilovou hru dnešního utkání. Polička byla zatím vyhnána za svojí branku.
10:08 Vyloučen hráč #10 Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:14 Poměrně dost se začíná faulovat a to jsme teprve v první třetině. Toto utkání bude velmi vyhrocené.
08:24 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #23 Vít Jakubec, asistoval #10 Milan Koubek (3:2)
08:05 GÓL 1. FBC Polička! 3:1
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #99 Petr Dočekal, asistoval #9 Tomáš Bonček (3:1)
07:22 GÓL 1. FBC Polička! 2:1
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #22 Jakub Řezanina, asistoval #17 Daniel Pajkr (2:1)
05:24 Petr Hermany posílá Tomáše Bončka do protiútoku.
01:55 GÓL 1. FBC Polička! 1:1
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #10 Tomáš Telecký bez asistence (1:1)
01:55 Tomáš Telecký se nádherně prodral mezi obranou soupeře a krásnou střelou vyrovnává na 1:1. Utkání jde tedy opět od začátku.
01:22 Dnešní utkání komentují Milan Sokol a Levák Bob.
00:17 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #79 Ondřej Kadrmas, asistoval #8 Radim Jiráský (0:1)
00:17 A máme tu rychlý gól Mýta.