2:8
    Jakub JANEBA
    (Špás)

1. FBC Polička - Marilan Pardubice 2:8
branky: 9. Petr Hermany, 15. Petr Dočekal - 20. Stanislav Korel, 28. Jakub Jirout, 32. Radek Bureš, 35. Martin Špás, 36. Stanislav Korel, 36. Radek Bureš, 39. Stanislav Korel, 41. Jakub Janeba; rozhodčí: Tomáš Knejp - Daniel Jireček; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Adam Puchýř 24 - Roman Charvát 22; po třetinách: 2:0, 0:2, 0:6
40:19 GÓL Marilan Pardubice! 2:8
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #23 Jakub Janeba, asistoval #72 Martin Špás (2:8)
40:19 Nestačíme se divit svým očím. Pardubice neskutečně zabrali a teď drtí Poličku jedním gólem za druhým.
38:55 Další hattrick tohoto vyhecovaného utkání. Pardubice jsou v laufu.
38:31 GÓL Marilan Pardubice! 2:7
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #28 Stanislav Korel, asistoval #27 Milan Průšek (2:7)
36:13 Hala se pomalu plní. Vypadá to na divácký rekord.
35:53 GÓL Marilan Pardubice! 2:6
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #76 Radek Bureš z trestného střílení (2:6)
35:41 GÓL Marilan Pardubice! 2:5
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #28 Stanislav Korel, asistoval #76 Radek Bureš (2:5)
34:56 Časoměřič: 'Tyjo Marilan dneska 6 bodů jo? Tak to není dobré (velmi slušně řečeno).
34:20 Timeout 1. FBC Polička
34:20 GÓL Marilan Pardubice! 2:4
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #72 Martin Špás bez asistence (2:4)
31:42 Vypadá to na velkolepý obrat Pardubic po velikém tlaku.
31:30 GÓL Marilan Pardubice! 2:3
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #76 Radek Bureš, asistoval #28 Stanislav Korel (2:3)
27:29 GÓL Marilan Pardubice! 2:2
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #34 Jakub Jirout, asistoval #76 Radek Bureš (2:2)
27:29 Po zmatku před brankou Poličky tu máme vyrovnání. Tohle bude ještě napínavé.
26:30 Druhý zapisovatel se vrátil z výletu do bageterie
24:00 Hra se přiostřuje, Pardubice tlačí.
19:56 GÓL Marilan Pardubice! 2:1
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #28 Stanislav Korel, asistoval #14 Otakar Bartůněk (2:1)
19:42 Hráč Poličky, který byl tvrdě sražen, odchází za potlesku publika zpět na střídačku.
19:17 Pardubice se snaží o návrat do utkání. Zatím jenom brání.
18:29 Polička provedla další výpad a nechybělo málo aby navýšila své vedení.
18:00 Začátek 2. třetiny připomíná spíše dřevorubecký souboj.
15:53 Hlásíme se vám z druhé třetiny tohoto utkání. Polička zatím vede a hráči Marilanu začínají být trochu nervózní.
14:33 GÓL 1. FBC Polička! 2:0
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #99 Petr Dočekal, asistoval #17 Daniel Pajkr (2:0)
10:20 Vyloučen hráč #74 Martin Janeček družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za sekání
08:32 GÓL 1. FBC Polička! 1:0
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #24 Petr Hermany, asistoval #7 Milan Češka (1:0)
04:36 Vyloučen hráč #34 Jakub Jirout družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky