45
  • 45 44:58
    Polička

1. FBC Polička - FTC Vysoké Mýto B 4:5
branky: 21. Tomáš Bonček, 31. Daniel Pajkr, 42. Jakub Řezanina, 43. Milan Češka - 9. Václav Vilímek, 15. Michael Sháněl, 16. Jiří Unzeitig, 24. Jiří Unzeitig, 26. Michael Sháněl; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Adam Puchýř 21 - Tomáš Olejár 17; po třetinách: 0:2, 1:3, 3:0
44:58 Timeout 1. FBC Polička
42:40 GÓL 1. FBC Polička! 4:5
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #7 Milan Češka, asistoval #9 Tomáš Bonček (4:5)
42:40 Milan Češka snižuje na rozdíl jedné branky.
41:57 GÓL 1. FBC Polička! 3:5
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #22 Jakub Řezanina, asistoval #86 Aleš Pazdera (3:5)
41:00 Za Adamem Puchýřem stojí všichni svatí, již podruhé ho zachránila tyč.
31:54 Jakub Řezanina teď krásnou střelou prověřil golmana. Bohužel neúspěšně.
30:20 GÓL 1. FBC Polička! 2:5
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #17 Daniel Pajkr, asistoval #22 Jakub Řezanina (2:5)
30:20 Daniel Pajkr krásnou brankou snižuje na rozdíl třech branek.
25:04 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #11 Michael Sháněl, asistoval #77 Tomáš Král (1:5)
24:41 Kuba Řezanina všem fanouškům teď ukázal jakou sílu doopravdy má.
23:56 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #79 Jiří Unzeitig, asistoval #23 Ladislav Rozlivka (1:4)
23:56 Vysoké Mýto opět zvyšuje své vedení o tři góly.
23:12 Ďábel předvedl krásnou střelu na bránu.
22:30 Na hřišti nám právě řádí ďábel, a ne, není to Clavin,, ale Aleš Pazdera.
20:18 GÓL 1. FBC Polička! 1:3
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #9 Tomáš Bonček, asistoval #7 Milan Češka (1:3)
19:10 Adam Mitáš se teď snažil dostat do pozice, ze které by mohl vystřelit, bohužel obránce mu tento pokus zastavil.
18:30 Na míčku Jakub Řezanina!
17:30 Parádní zákrok Adama Puchýře!!!
15:26 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 0:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #79 Jiří Unzeitig, asistoval #77 Tomáš Král (0:3)
15:01 Poličským se první třetina úplně nevadařila. Doufejme, že se podaří skórovat, vyrovat, obrátit a vyhrát utkání.
14:35 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 0:2
12:30 Polička rozehrává volný úder z rohu. Polička se od inkasovaného gólu nemůže dostat ke střele.
08:40 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #20 Václav Vilímek bez asistence (0:1)
08:40 A máme tu gól Mýta.
06:50 Krásná kombinace Pazdera - Řezanina a golman Vysokého Mýta.
05:18 Na hřišti se nachází i Tomáš Telecký. Tomáš v prvním zápase promarnil tolik šancí, že by se měl stydět.
04:23 Zvoní tu tyč po střele Vysokého Mýta.
02:38 Na hřiště Aleš Pazdera. Prosadí se tento mladý talentovaný mládenec?
01:47 Polička zatím tlačí soupeře a vysílá jednu střelu za druhou.