• 44 43:21
    2
    Karel MOJDL

HAGA Pardubice B - SK Spartak Slatiňany 4:6
branky: 25. Ondřej Černohorský, 31. Radek Mareš, 34. Petr Papák, 43. Jiří Pulkrábek - 12. Zdeněk Zástěra, 20. Lukáš Medveď, 23. Pavel Fikejz, 32. Jan Horský, 37. Pavel Mlejnek, 43. Jan Augustin; rozhodčí: Daniel Suchý - Filip Neumann; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Patrik Mládek 24 - Dominik Fuxa 22; po třetinách: 0:1, 1:2, 3:3
44:01 A máme tu poslední minutu zápasu. Krásný výkop beka HAGA a máme tu konec.Ještě poslední mexická vlna diváků a hráči mohou do kabin.
43:21 Vyloučen hráč #91 Karel Mojdl družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za hrubost
42:21 Horský vybojoval míček a nezišťně přihrál před prázdou branku, kde snad již nešlo nedat. Domácí opět odskakují.
42:20 GÓL SK Spartak Slatiňany! 4:6
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #5 Jan Augustin, asistoval #10 Jan Horský (4:6)
42:06 GÓL HAGA Pardubice B! 4:5
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #19 Jiří Pulkrábek bez asistence (4:5)
42:06 A je tu opět drama.
41:22 A semafor vytasil i domácí brankář. Zatím tým drží. Co už toho pochytal.....
40:25 Tak len sa trela, řekl by legendární Gabo Zelenay......
39:26 HAGA spaluje a spaluje a hasiči stále nepřijíždějí.....
36:32 Kiks v obraně HAGA a ztráta míčku je po zásluze potrestána.
36:03 GÓL SK Spartak Slatiňany! 3:5
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #56 Pavel Mlejnek, asistoval #10 Jan Horský (3:5)
35:53 HAGA má velký tlak v přesilovce, ale střely končí na stehnech obránců Slatiňan.
34:40 Tak to byla opravdu zazděná tutovka z brejku.
33:44 Vyloučen hráč #14 Lukáš Medveď družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání
33:07 GÓL HAGA Pardubice B! 3:4
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #82 Petr Papák, asistoval #14 Radek Mareš (3:4)
33:05 Nejdříve Horský zvyšuje, ale následně soupeř snižuje.
31:03 GÓL SK Spartak Slatiňany! 2:4
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #10 Jan Horský, asistoval #50 Filip Junga (2:4)
30:50 Drama je tady. Atmosféra zhoustla.
30:32 GÓL HAGA Pardubice B! 2:3
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #14 Radek Mareš, asistoval #66 Michal Ptáček (2:3)
29:54 Tak v početním oslabení 3:5 neuvěřitelný brejk Sotony, bohužel střela byla zblokovaná. Navrátivší se Zástěra těsně minul branku.
29:14 Vyloučen hráč #69 Vojtěch Jodas družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
28:47 To bylo super koleno. Skvělý zákrok brankáře Slatiňan.
28:02 Vyloučen hráč #77 Zdeněk Zástěra družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání
25:58 Soupeř domácích s koněm ve znaku opět zlobí a obléhá branku. v jedné věci je však neomylný, trefuje vždy do beků ze Slatiňan. Zpráva pro přítelkyně a manželky Slatinských, ty obtisky jsou dnes opravdu ze hry!!!!
24:40 A máme tu snížení. Střela z dálky si našla místo v domácí svatyni. HAGA se dostává do hry i výsledkově a můžeme se těšit na další průběh.
24:22 GÓL HAGA Pardubice B! 1:3
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #37 Ondřej Černohorský, asistoval #53 Miloš Kot (1:3)
23:16 Tedy Slatiňanští využívají nyní vše. Co šance, to gól, a to přesto, že průběh zápasu je jiný.
22:03 GÓL SK Spartak Slatiňany! 0:3
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #12 Pavel Fikejz, asistoval #50 Filip Junga (0:3)
21:16 Nyní to byl slavný lovec Pampalliny, když chytal motýly ze strany HAGA.
20:27 Vyloučen hráč #25 Martin Halousek družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za blokování florbalky
19:32 GÓL SK Spartak Slatiňany! 0:2
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #14 Lukáš Medveď z trestného střílení (0:2)
19:30 Opravdu dnes platí: Nedáš, dostaneš. Faul HAGA před brankou a nařízené trestné střílení, které Slatiňany proměňují.
17:42 A už se klepe míček v síti, ale opět bohužel jen v té, která chrání obložení za brankou. Stav se nemění.
15:02 Tak v první části to byl zprvu opravdu vánoční turnaj, ale nakonec se hra rozběhla a viděli jsme šance, které zvedly diváky z lavic. Pohříchu, jen málo jsme viděli branek. Jedinou jistotou, tak byli střelci HAGA, kteří na 100% trefovali beky Slatiňan. Škoda, že to nebylo na soutěž.
14:36 Tak tady máme fotbalovou vložku před brankářem HAGA, ale nic z toho nebylo.
14:00 Tak jediné, co nám padlo, byla časomíra, a tak máme další zpestření, jen góly nám nepadají.
13:00 Poté, co HAGA spálila již šestou jasnou šanci z přečíslení, již Slatiňanští pořadatelé volají hasiče. Hala nám málem hoří.
11:26 Nedáš dostaneš. Toto pořekadlo opravdu platí. HAGA měla několik šancí, ale radují se Slatiňany.
11:06 GÓL SK Spartak Slatiňany! 0:1
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #77 Zdeněk Zástěra, asistoval #88 Michal Sotona (0:1)
09:46 Tak nyní spálila tutovku jediná dívka v týmu HAGA. Promáchla jasnou šanci a dala vyniknout domácímu gólmanovi.
08:26 Hostující Halousek si zaklepal a přihrávku dostal, ale střela jen těsně minula branku. Rozvlněna zůstala jen síť za hrací plochou.
07:31 Velká šance domácích, ale zázračný zákrok brankáře hostí. Stále bez branek.
06:42 Tak konečně šance na obou stranách. Brankáři ale drží čistá konta. Faulů je ale opravdu mnoho.
04:30 Nyní jsme si trošku hráli na jiný sport. trochu fleretu a jiskření, ale stále bez šancí a branek.
02:51 Přihrávka v systému země vzduch, asi metr nad zemí skončila na střídačce, zatím žádná střelba.
00:52 Ve vánoční atmosféře se soupeři zatím oťukávají.
00:01 Týmy jsou připraveny k utkání. Soupisky jsou sice oslabené a hráčů je poskrovnu, ale mač začíná.