8:2
    Ondřej KROUTIL
    (Kovařík)

IBK Holice - Klub SPV Pardubice B 8:2
branky: 4. Adam Kovařík, 6. Adam Kovařík, 7. Adam Kovařík, 11. Petr Kloz, 26. Martin Bahník, 32. Adam Kovařík, 36. Tomáš Faltejsek, 44. Ondřej Kroutil - 23. Vojtěch Kubant, 24. Tomáš Krejcar; rozhodčí: Martin Halousek - Pavel Houserek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Jakub Sušil 17 - Petr Šimon 30; po třetinách: 4:0, 1:2, 3:0
43:15 GÓL IBK Holice! 8:2
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #19 Adam Kovařík (8:2)
35:58 GÓL IBK Holice! 7:2
Branku družstva IBK Holice vstřelil #22 Tomáš Faltejsek, asistoval #14 Petr Kloz (7:2)
31:06 GÓL IBK Holice! 6:2
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #22 Tomáš Faltejsek (6:2)
31:06 Faltejsek z rohu fantasticky namazal Kovaříkovi přímo na čepel a ten nekompromisně zvyšuje na 6:2!!!
25:10 GÓL IBK Holice! 5:2
Branku družstva IBK Holice vstřelil #13 Martin Bahník, asistoval #19 Adam Kovařík (5:2)
23:36 GÓL Klub SPV Pardubice B! 4:2
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #38 Tomáš Krejcar, asistoval #30 Radek Filipi (4:2)
22:12 GÓL Klub SPV Pardubice B! 4:1
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #30 Radek Filipi (4:1)
17:29 Vyloučen hráč #14 Adam Heřmanský družstva Klub SPV Pardubice B na 2 minuty za sekání
13:29 Vyloučen hráč #31 Vojtěch Vašek družstva Klub SPV Pardubice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:42 GÓL IBK Holice! 4:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #14 Petr Kloz bez asistence (4:0)
06:07 GÓL IBK Holice! 3:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #11 David Sušil (3:0)
05:37 GÓL IBK Holice! 2:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #13 Martin Bahník (2:0)
03:07 GÓL IBK Holice! 1:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #34 Ondřej Kroutil (1:0)