4:4
    Roman KÁBELE
    (Krtička)

Klub SPV Pardubice B - ŽSK Třemošnice B 4:4
branky: 1. Tomáš Krejcar, 14. Luboš Drahozal, 30. Luboš Drahozal, 44. Roman Kábele - 3. Tomáš Horáček, 14. Ondřej Šváb, 39. Tomáš Pleva, 39. Daniel Hofman; rozhodčí: Lucie Adamová - Tomáš Krejčí; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Šimon 13 - Petr Prokop 12; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:2
43:58 GÓL Klub SPV Pardubice B! 4:4
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #12 Roman Kábele, asistoval #39 Jan Krtička (4:4)
43:05 Timeout Klub SPV Pardubice B
40:30 Vyloučen hráč #39 Tomáš Mládek družstva ŽSK Třemošnice B na 2 minuty za sekání
38:51 GÓL ŽSK Třemošnice B! 3:4
Branku družstva ŽSK Třemošnice B vstřelil #68 Daniel Hofman, asistoval #23 Michal Říha (3:4)
38:17 GÓL ŽSK Třemošnice B! 3:3
Branku družstva ŽSK Třemošnice B vstřelil #19 Tomáš Pleva, asistoval #93 Tomáš Horáček (3:3)
35:50 Vyloučen hráč #83 Tomáš Odvárka družstva Klub SPV Pardubice B na 2 minuty za sekání
34:02 Vyloučen hráč #13 Vojtěch Růžička družstva Klub SPV Pardubice B na 2 minuty za hra na zemi
29:24 GÓL Klub SPV Pardubice B! 3:2
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #35 Luboš Drahozal, asistoval #12 Roman Kábele (3:2)
28:30 Vyloučen hráč #68 Daniel Hofman družstva ŽSK Třemošnice B na 2 minuty za sekání
13:43 GÓL Klub SPV Pardubice B! 2:2
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #35 Luboš Drahozal, asistoval #38 Tomáš Krejcar (2:2)
13:09 GÓL ŽSK Třemošnice B! 1:2
Branku družstva ŽSK Třemošnice B vstřelil #7 Ondřej Šváb, asistoval #14 Jan Červinka (1:2)
07:21 Vyloučen hráč #19 Tomáš Pleva družstva ŽSK Třemošnice B na 2 minuty za sekání
02:47 GÓL ŽSK Třemošnice B! 1:1
Branku družstva ŽSK Třemošnice B vstřelil #93 Tomáš Horáček, asistoval #7 Ondřej Šváb (1:1)
00:15 GÓL Klub SPV Pardubice B! 1:0
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #38 Tomáš Krejcar, asistoval #30 Radek Filipi (1:0)
00:15 A máme tu první gól zápasu znovu hned z první střely na branku a prosazuje se rovnou kapitán mužstva Tomáš Krejcar. 1:0