5:9
    Jan BEDNÁŘ
    (Černý)

SK Spartak Slatiňany - FbC Sokol Předměřice n/L 5:9
branky: 9. Jakub Machač, 19. Ivan Pytlík, 19. Ivan Pytlík, 21. Ludmila Jirásková, 37. Jakub Machač - 10. Jan Schejbal, 10. Jonáš Melichárek, 10. Jonáš Melichárek, 20. Jan Schejbal, 24. Daniel Černý, 26. Jan Schejbal, 31. Daniel Černý, 42. Jan Bednář, 45. Jan Bednář; rozhodčí: Martin Trnka - Lucie Adamová; vyloučení: 3 + Michal Vokatý 5 + :3 + Libor Souček 5 + ; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Marek Pytlík 15 - Michal Souček 27; po třetinách: 1:3, 3:3, 1:3
44:05 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 5:9
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #66 Jan Bednář, asistoval #71 Daniel Černý (5:9)
44:05 J. Bednář je po zastřílení a seřízení mířidel k nezastavení, přidává druhý gól.
43:39 Předměřice mají výhodu přesilovky, kterou také využívají.
43:27 Vyloučen hráč #78 Ivan Pytlík družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání
41:15 Timeout SK Spartak Slatiňany
41:15 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 5:8
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #66 Jan Bednář, asistoval #88 Jan Schejbal (5:8)
41:15 A je to tu, Jéňa Bednář (66) si nejprve položil gólmana, následně ho oběhl a pak z úhlu zavěsil.
40:20 Krásná střela z otočky, ale Souček opět vytáhl skvělý zákrok. Skóre se nemění.
38:41 Předměřice v plném počtu.
36:41 Vyloučen hráč #11 Marek Potůček družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání
36:41 Vyloučení z řad Předměřic. Za sekání vyloučen hráč č. 11 - Potůček. M. Souček v brance bude mít o zábavu opět postaráno.
36:18 GÓL SK Spartak Slatiňany! 5:7
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #79 Jakub Machač, asistoval #78 Ivan Pytlík (5:7)
36:18 Tak na tuto střelu Pytlíkovu byl Souček krátký a je to 5:7 z pohledu hostujících Slatiňan.
34:05 Zápas znovu nabírá na tempu. Šance na obou stranách. Uklidnil to až J. Bednář, který je při střelecké chuti, ale chuť není při něm. Opět těsně minul.
30:55 Předměřice v plném počtu a k tomu branka D. Černého ve vlastním oslabení, 7:4.
30:20 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 4:7
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #71 Daniel Černý, asistoval #66 Jan Bednář (4:7)
29:15 M. Souček vytáhl skvělý zákrok a podržel tým v oslabení. Skóre se nemění a Slatiňany budou zahajovat třetí část v početní výhodě.
28:48 Vyloučen hráč #78 Václav Ponča družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání
28:48 Pytlík (78) sám prošel přes celé hřiště a zastaven byl až při střele na Součkovu branku. Zastaven byl však nedovoleně a Ponča vyfasoval 2 minuty.
27:31 Jan Bednář z Předměřic ve dvou šancích, ale vždy minul.
25:16 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 4:6
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #88 Jan Schejbal, asistoval #78 Václav Ponča (4:6)
25:15 Hraje se 4 na 4. Z každého týmu padl trest 5 + do konce utkání. Hru ve čtyřech využil Jan Schejbal a zapsal si hattrick (6:4).
25:01 Vyloučen hráč #23 Libor Souček družstva FbC Sokol Předměřice n/L do konce utkání
25:01 Vyloučen hráč #23 Libor Souček družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 5 minuty za hrubost
25:01 Vyloučen hráč #9 Michal Vokatý družstva SK Spartak Slatiňany do konce utkání
25:01 Vyloučen hráč #9 Michal Vokatý družstva SK Spartak Slatiňany na 5 minuty za hrubost
25:01 A je tu bitka jak na hokeji. Uvidíme, jak to vyřeší rozhodčí.
23:55 Mohlo být srovnáno, ale Slatiňany nevyužili akci 2 na 1, když střílející hráč minul branku.
23:03 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 4:5
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #71 Daniel Černý, asistoval #88 Jan Schejbal (4:5)
23:03 Jan Schejbal využil početní výhodu a posouvá Předměřice do vedení 5:4.
21:27 Zápas se odehrává ve svižném tempu. Hra se přelévá od jedné branky ke druhé. Nyní mají Předměřice šanci opět strhnout vedení na svoji stranu. Uvidíme, jak naloží s přesilovkou.
20:17 GÓL SK Spartak Slatiňany! 4:4
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #46 Ludmila Jirásková, asistoval #16 Simon Opavský (4:4)
19:44 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:4
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #88 Jan Schejbal, asistoval #66 Jan Bednář (3:4)
18:36 GÓL SK Spartak Slatiňany! 3:3
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #78 Ivan Pytlík, asistoval #79 Jakub Machač (3:3)
18:27 GÓL SK Spartak Slatiňany! 2:3
16:42 Jan Schejbal (Předměřice) jen těsně minul šibenici soupeřovy branky.
10:58 Vyloučen hráč #79 Jakub Machač družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za nesportovní chování
10:58 Vyloučen hráč #23 Libor Souček družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nesportovní chování
09:56 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #96 Jonáš Melichárek, asistoval #11 Marek Potůček (1:3)
09:14 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:2
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #96 Jonáš Melichárek, asistoval #21 Dominik Trunec (1:2)
09:01 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #88 Jan Schejbal, asistoval #23 Libor Souček (1:1)
08:24 GÓL SK Spartak Slatiňany! 1:0