• 45 44:00
    6:12
    (Rašek)

FbC Sokol Předměřice n/L - FBC Dobré 6:12
branky: 9. Václav Ponča, 17. Jan Bednář, 23. Jan Schejbal, 27. Marek Potůček, 40. Daniel Černý, 43. Marek Potůček - 2. Tomáš Kulhánek, 8. Tomáš Kulhánek, 12. Jakub Krycner, 15. Adam Janský, 21. Adam Janský, 21. Tomáš Bárta, 22. Tomáš Bárta, 36. Tomáš Kulhánek, 36. Jakub Nosek, 39. Jakub Krycner, 43. Adam Janský, 45. Tomáš Kulhánek; rozhodčí: Martin Trnka - Lucie Adamová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Václav Kyslík -1, Michal Souček 12 - Natanel Skřivánek 10; po třetinách: 1:4, 3:3, 2:5
44:00 GÓL FBC Dobré! 6:12
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #16 Tomáš Kulhánek, asistoval #12 Patrik Rašek (6:12)
42:37 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 6:11
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #11 Marek Potůček, asistoval #5 Petr Hlušička (6:11)
42:20 GÓL FBC Dobré! 5:11
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #99 Adam Janský, asistoval #11 Tomáš Bárta (5:11)
39:30 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 5:10
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #71 Daniel Černý, asistoval #11 Marek Potůček (5:10)
38:41 GÓL FBC Dobré! 4:10
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #5 Jakub Krycner, asistoval #11 Tomáš Bárta (4:10)
37:59 Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
35:59 GÓL FBC Dobré! 4:9
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #17 Jakub Nosek, asistoval #16 Tomáš Kulhánek (4:9)
35:59 Předměřičtí z tlaku v úvodu třetiny gól nevykřesali. Následně soupeř předvedl lekci z efektivity a dvěma góly FBC Dobré zvyšuje náskok. Stav 4:9
35:35 GÓL FBC Dobré! 4:8
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #16 Tomáš Kulhánek, asistoval #17 Jakub Nosek (4:8)
34:07 Předměřičtí stále okupují bránu FBC Dobré, ale zatím bez úspěchu. Nadějnou střelu brankář hostí vytáhl mimo hřiště.
32:01 V čase 2:00 poprvé ve třetí třetině zahrozil také soupeř, ale Michal Souček si poradil se střelou i následnou dorážkou.
31:00 Je tu poslední část zápasu. Předměřice nastoupili aktivně a první minutu nepustili soupeře na svoji polovinu.
26:50 Předměřice se rozhodně nevzdávají. Po úspěšně odehraném oslabení přidávají další gól a snižují na 4:7. Autorem branky M. Potůček.
26:44 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 4:7
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #11 Marek Potůček, asistoval #96 Jonáš Melichárek (4:7)
26:05 Tým FbC Sokol Předměřice v plném počtu.
23:35 Střídání brankáře. Nový brankář #23 Michal Souček družstva FbC Sokol Předměřice n/L
23:35 Vyloučen hráč #7 Štěpán Špaček družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za bránění ve hře
23:35 Tým FBC Dobré hraje přesilovku, ale již se pokouší prosadit proti Michalu Součkovi, který v čase 23:35 vystřídal v bráně domácích V. Kyslíka.
22:33 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:7
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #88 Jan Schejbal, asistoval #71 Daniel Černý (3:7)
22:33 Jan Schejbal (Předměřice) se krásně trefil z těžkého úhlu pod víko soupeřovi brány a snížil na 3:7.
21:08 Tato část zápasu patří hostům a třemi rychlými góly odskakují na rozdíl pěti branek. Stav 2:7 z pohledu FbC Sokol Předměřice.
21:02 GÓL FBC Dobré! 2:7
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #11 Tomáš Bárta, asistoval #12 Patrik Rašek (2:7)
20:18 GÓL FBC Dobré! 2:6
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #11 Tomáš Bárta, asistoval #5 Jakub Krycner (2:6)
20:00 GÓL FBC Dobré! 2:5
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #99 Adam Janský bez asistence (2:5)
16:22 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 2:4
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #66 Jan Bednář bez asistence (2:4)
16:22 Tak to byla velká paráda. Jéňa Bednář se z vlastní poloviny vydal na steč soupeřovy branky. V tomto výletu mu nezabránili ani obránci FBC Dobré. Jéňa pak krásně zavěsil do vzdálenějšího rohu branky soupeře (2:4).
14:59 Je tu přestávka a trenér domácích P. Hubáček se snaží tým probudit ke zlepšenému výkonu v dalším průběhu utkání.
14:18 GÓL FBC Dobré! 1:4
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #99 Adam Janský bez asistence (1:4)
14:18 Hosté opět trestají nedůslednost v obraně Předměřic a jdou do vedení 4:1.
11:38 GÓL FBC Dobré! 1:3
11:38 FBC Dobré opět odskakuje na rozdíl dvou branek.
08:55 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:2
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #78 Václav Ponča bez asistence (1:2)
08:55 V čase 8:55 se prosadil Václav Ponča z FbC Sokol Předměřice a jeho dalekonosnou střelu téměř z poloviny hřiště otřel o břevno soupeřovi brány. Koriguje tak průběžný stav na 1:2.
07:20 FBC Dobré jde do dvoubrankového vedení. Střela od levého mantinelu skončila za Kyslíkovými zády.
07:09 GÓL FBC Dobré! 0:2
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #16 Tomáš Kulhánek, asistoval #2 Petr Michálek (0:2)
02:00 Sice první gólovku měli předměřičtí, ale brankář hostů byl proti. Hosté následně využili svoji šanci a ujali se vedení (0:1).
01:51 GÓL FBC Dobré! 0:1
00:00 U týmu FbC Sokol Předměřice došlo oproti prvnímu zápase ke změně a nyní uvidíme v brance Vaška Kyslíka.
00:00 Je tu poslední zápas dnešního dne. Jako domácí tým je v zápisu FbC Sokol Předměřice a na straně hostí nastupuje FBC Dobré.