6:1
    Matěj SCHŐNIGER
    (Kučera)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - TJ Sokol Jaroměř 6:1
branky: 5. Šimon Vacek, 35. Šimon Vacek, 37. Matěj Labík, 38. Aleš Bednář, 38. Lukáš Zajiček, 42. Šimon Vacek - 44. Matěj Schőniger; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 1 + Tomáš Nývlt TDKU + 5:0; využití: 4:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Jan Beneš 4 - Dušan Völgyi 12; po třetinách: 1:0, 0:0, 5:1
43:58 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #28 Matěj Schőniger, asistoval #4 Jakub Kučera (6:1)
41:43 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #93 Miroslav Kuře (6:0)
40:29 Vyloučen hráč #11 Tomáš Nývlt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 5 minuty za nesportovní chování
40:29 Vyloučen hráč #11 Tomáš Nývlt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší do konce utkání
38:44 Vyloučen hráč #11 Tomáš Nývlt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování florbalky
37:44 Timeout TJ Sokol Jaroměř
37:44 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #46 Lukáš Zajiček, asistoval #94 Šimon Vacek (5:0)
37:30 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #31 Aleš Bednář, asistoval #93 Miroslav Kuře (4:0)
36:53 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #15 Matěj Labík, asistoval #7 Dominik Hebelka (3:0)
34:13 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:0
27:18 Trestné střílení družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší neproměnil #93 Miroslav Kuře.
20:28 Jan Beneš neskutečný zákrok
04:00 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #6 Jakub Škoda (1:0)