• 44 43:59
    10:6
    (Kapoun)

FbK Orlicko-Třebovsko - FbC Sokol Předměřice n/L 10:6
branky: 8. Vojtěch Šmíd, 10. Jan Machatý, 20. Vojtěch Kolomý, 22. Štěpán Kapoun, 24. Štěpán Kapoun, 29. Štěpán Martinec, 30. Petr Fiala, 37. Štěpán Kapoun, 43. Jan Kalous, 44. Štěpán Martinec - 16. Jonáš Melichárek, 21. Štěpán Špaček, 21. Jan Schejbal, 26. Marek Potůček, 35. Jan Schejbal, 42. Petr Hlušička; rozhodčí: Lukáš Jansa - Jakub Motl; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Abigail Faltová 13 - Michal Souček 51; po třetinách: 2:0, 5:4, 3:2
43:59 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 10:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #88 Štěpán Martinec, asistoval #21 Štěpán Kapoun (10:6)
43:59 Naši střelci jsou v tomto zápase při chuti. Snad se obejdeme bez napínavého konce.
42:02 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 9:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #26 Jan Kalous, asistoval #21 Štěpán Kapoun (9:6)
42:02 Krásná akce, kdy Štěpán Kapoun našel střílenou nahrávkou Honzu Kalouse, který jen nastavil čepel a dal snadný gól.
41:29 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 8:6
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #5 Petr Hlušička, asistoval #87 Jan Vaculík (8:6)
40:34 Dlouhá pasáž bez přerušení přinesla několik šancí na každé straně, ale tempo trochu opadlo a hra se uklidnila.
36:47 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 8:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #88 Štěpán Martinec (8:5)
36:47 Štěpán Kapoun právě zkompletoval hattrick !
34:57 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 7:5
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #88 Jan Schejbal, asistoval #13 Lukáš Doležal (7:5)
33:36 Tak to byla velice krátká přesilovka. Stejný faul na obou stranách.
33:28 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:53 Uvidíme 2. přesilovku domácích, doufejme že skončí gólem.
32:47 Vyloučen hráč #88 Jan Schejbal družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:15 Zdravíme místního rodáka Dominika Zlesáka, který bohužel neumí běhat a zlomil si palec. Vzpomínáme na tebe KAPITÁNE !
29:25 Náš navrátilec se po dlouhé pauze dočkal trefy!! Petr Fiala zvyšuje na 7:4.
29:24 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #10 Petr Fiala, asistoval #56 Jan Peroutka (7:4)
28:20 Omlouvám se, ale úplně mi došly slova. Skvělé akce, skvělé góly a ještě lepší písničky
28:09 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #88 Štěpán Martinec bez asistence (6:4)
25:50 Drobné zaváhání v obraně bylo nemilosrdně potrestáno. 5:4
25:49 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 5:4
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #11 Marek Potůček, asistoval #8 Jakub Draštík (5:4)
23:05 Myslím, že Štěpán Kapoun bude mít za odměnu hezký večer. Uvidíme, jestli to potvrdí hattrickem.
23:04 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #81 Jan Machatý (5:3)
21:05 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:3
21:05 Je vidět, že Štěpánu Kapounovi přítomnost jeho slečny svědčí. Vrací svému týmu vedení.
20:57 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
20:56 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:3
20:08 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:2
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #7 Štěpán Špaček bez asistence (3:2)
20:08 Hosté ale vzápětí snižují střelou po zemi k tyči.
19:49 Vojta Kolomý svým klasickým výběhem zvyšuje na 3:1.
19:30 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #3 Vojtěch Kolomý bez asistence (3:1)
17:49 Abigail v té bráně doslova čaruje.
15:41 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 2:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #96 Jonáš Melichárek, asistoval #88 Jan Schejbal (2:1)
15:41 Nenápadná akce skončila za zády domácí gólmanky. 2:1
11:57 Kulišácká akce Petra Fialy neměla potřebné štěstíčko při zakončení.
09:48 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #81 Jan Machatý, asistoval #6 Vojtěch Šmíd (2:0)
09:48 Vojta Šmíd nyní vybojoval míček za branou a předložil jej před bránu osamocenému Janu Machatému. 2:0
07:50 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Vojtěch Šmíd, asistoval #3 Vojtěch Kolomý (1:0)
07:50 Neskutečná akce Vojty Šmída skončila neskutečným gólem.
06:10 Přesilovka se domácím vůbec nezdařila.
03:59 Vyloučen hráč #88 Jan Schejbal družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za bránění ve hře
03:59 OT si zahraje svoji první přesilovku v zápase.
01:30 Domácí se rozestavěli na útočné púlce a diktují tempo hry.
00:20 Uvidíme, jestli se domácímu týmu podaří napravit nepovedený konec prvního zápasu.