• 45 44:17
    5:4
    Jan BEDNÁŘ

FLORBAL LITOMYŠL - FbC Sokol Předměřice n/L 5:4
branky: 7. Jakub Tauer, 9. Daniel Novák, 19. Pavel Krejsa, 29. Richard Vrátný, 44. Filip Lněnička - 5. Jiří Kopič, 19. Jan Bednář, 26. Jiří Kopič, 45. Jan Bednář; rozhodčí: Lukáš Jansa - Adam Drahoš; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Kyselý ? - Michal Souček ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:1
44:17 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 5:4
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #66 Jan Bednář, asistoval #96 Jonáš Melichárek (5:4)
44:17 Šťastný odraz a míček končí v síti domácích.
44:00 Hosté v 6 hráčích.
43:32 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #47 Filip Lněnička, asistoval #60 Dominik Novák (5:3)
43:32 Filip Lněnička krásně vymetl pavučinky na bližší tyči a skóre je 5:3.
42:45 Vyloučen hráč #8 Jakub Draštík družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za špatné střídání
42:45 A další přesilovka domácích. Uvidíme jestli bude úspěšná.
39:10 Hosté zkouší vysoký pressing jako Liverpool.
38:24 Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
36:26 Hra se nám začíná přiostřovat a padají nepěkná slovíčka.
36:08 Ohromující zákrok hostujícího brankáře.
34:38 Přesnost přihrávek je na levelu amerického snipera.
33:50 A máme možnost vidět další přesilovku Litomyšle, která snad přinese ovoce.
33:16 Vyloučen hráč #5 Petr Hlušička družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání
33:16 Dnešní utkání sleduje přesně 44 párů očí. A v hale vládne bouřlivá atmosféra.
31:19 Výtečný zákrok hostujícího brankáře.
30:00 1. buly pro domácí.
28:21 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #22 Richard Vrátný, asistoval #24 Tomáš Jiruše (4:3)
28:21 A máme tu další branku domácích. Hráč s číslem 24 Tomáš Jiruše nádherně pokoupal obranu hostí a připravil krásnou střeleckou pozici pro Ríšu Vrátného.
27:46 Domácí hráč s číslem 29 dnes připomíná spíše hvězdu Interu Milán Romelu Lukaka, nejde jej odstavit od balónu.
26:40 Opět neskutečný Kyselý.
25:24 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #9 Jiří Kopič, asistoval #96 Jonáš Melichárek (3:3)
23:20 Domácí brankář Jan Kyselý v bráně předvádí výkony jako Marc André Fleury.
22:47 Neskutečná střela Filipa Lněničky. Ale gól nepřinesla a tím skončila i domácí přesilovka.
21:24 Domácí hrají přesilovku, uvidíme co z toho vymyslí.
20:55 Vyloučen hráč #78 Václav Ponča družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání
18:51 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #15 Pavel Krejsa, asistoval #60 Dominik Novák (3:2)
18:38 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 2:2
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #66 Jan Bednář, asistoval #13 Lukáš Doležal (2:2)
08:25 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #29 Daniel Novák, asistoval #19 Jakub Tauer (2:1)
06:16 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #19 Jakub Tauer, asistoval #29 Daniel Novák (1:1)
04:40 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 0:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #9 Jiří Kopič bez asistence (0:1)