• 42 41:04
    2:11
    (Mečíř)

TJ Lanškroun - FBC Trutnov (DTJ) 2:11
branky: 3. Matěj Parent, 40. Matěj Parent - 7. Matěj Strnad, 15. Ondřej Šanda, 17. Matěj Strnad, 21. Adam Vlček, 30. Martin Mečíř, 35. Ondřej Šanda, 36. Sebastian Matyas Pacan, 39. Martin Mečíř, 40. Sebastian Matyas Pacan, 41. Ondřej Šanda, 42. Ondřej Šanda; rozhodčí: Pavel Houserek - Jan Čtvrtečka; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Matěj Maršík 13 - Mikuláš Vít 4; po třetinách: 1:2, 0:3, 1:6
42:54 Není zápas, co by se Tomino Haufer neválel alespoň jednou na zemi.
41:04 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:11
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #6 Ondřej Šanda, asistoval #11 Martin Mečíř (2:11)
41:02 Mně už se snad k tomu ani nechce nic psát, další gol dvojice Šanda - Mečíř. Supr práce kuciii. Jste nabodovaný.
40:49 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:10
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #6 Ondřej Šanda bez asistence (2:10)
40:49 Hattrick hero Ondřej Šanda.
39:18 GÓL TJ Lanškroun! 2:9
Branku družstva TJ Lanškroun vstřelil #7 Matěj Parent, asistoval #99 Pavel Kadrnožka (2:9)
39:02 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:9
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #10 Sebastian Matyas Pacan, asistoval #8 Matěj Strnad (1:9)
39:02 Téměř po minutě se podruhé prosazuje Seba Pacan, je to asi proto, protože se nemusí starat o smečku osmáků. Dík za dárek příteli.
38:06 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:8
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #11 Martin Mečíř, asistoval #7 Štěpán Matějů (1:8)
38:06 Je až neskutečné s jakou lehkostí po sobotní noci hrají hráči Trutnova. Další gol pro Mečouna.
35:51 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:7
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #10 Sebastian Matyas Pacan bez asistence (1:7)
35:51 Mezi střelce se dnes zapíše i kapitán Trutnova Seba Pacan. Tímto gratuluju ke vstřelení branky bruuh.
34:44 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:6
34:44 Ten kluk mě snad nikdy nepřestane překvapovat, to co teď předvedl za přihrávku na adresáta Šandu snad nešlo nedat. Opravdu pohledný gol.
34:15 Jirka Chorche Václavík vyprodukoval slušnou pumelici z dělovici, ta však mezi tři tyče nezapadla
31:34 Unbelievable um teď předvedl Mečoun, u mantinelu vymotal dva protihráče a předložil na Šandu, ten však pouze do bloku.
29:04 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #11 Martin Mečíř, asistoval #5 Tomáš Jakl (1:5)
29:04 Beru zpět co jsem řekl, Mečoun dnes poprvé skóruje.
28:24 Šikovné Mečounovy ruce si teď s neposedným míčkem neporadili, že by se klepali po včerejší akcičce?
26:42 Kombinace po ose Pacan - Srna končí pouze v boční síti. Len milimetre chýbali.
24:49 Šanda kung-fu stylem nedal.
22:51 Jak byl Koumes v pohodě, tak v tomhle střídání se to asi obrátilo, klasická sekačka, spálená šance a ice time dvě minuty.
20:43 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #15 Adam Vlček, asistoval #5 Tomáš Jakl (1:4)
20:43 Vítej mezi střelce Gothaj!!!!
18:35 Tak jsem to s tou chválou možná přecenil, opět nádherný pas od Matyho Rolence, jenže tuto lahůdku Koumes tzv. pozdravem do vesmíru zahodil.
16:13 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #8 Matěj Strnad, asistoval #9 Matyáš Rolenec (1:3)
16:13 Koumes je dnes ve střelecké pohodě, což dokazuje svým dalším golem.
15:31 Hráč Dráčků z Lanškrouna teď předvedl takovou sekeru, za kterou by se nemusel stydět ani Dr. Voštěp.
14:00 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:2
14:00 Chybná rozehrávka Lanškrounu znamenala šanci pro Mečounka, ten však zachoval chladnou hlavu posunul míček na Šandu a ten do prázdné zavěsil.
12:41 Solokapr Šanda teď vytancoval kolem 3 hráčů a zakončil, brankář však pohotově zasáhl.
10:48 Zbytečná klička na středu a pak klasická ztráta Matěje znamenala střelu hostí, nebyla však nikterak nebezpečná.
09:19 Brejk 2 na 2 Čiko s Šandičem neproměnili, ale příležitost to nebyla vůbec špatná.
06:45 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #8 Matěj Strnad, asistoval #11 Martin Mečíř (1:1)
06:45 A máme srovnáno, pouhé přistrknutí od Mečiara na Koumáka a ten střelou z půlky rozvlnil síť.
05:20 Vyloučen hráč #6 Michal Pfeifer družstva TJ Lanškroun na 2 minuty za vražení zády
04:49 Ondra Šanda teď spálil 100% příležitost, kterou mu vytvořil trutnovský štírek Martin Mečíř.
02:46 GÓL TJ Lanškroun! 1:0
Branku družstva TJ Lanškroun vstřelil #7 Matěj Parent bez asistence (1:0)
02:46 První větší příležitost Lanškrounu a hned končí golem.
00:01 Dobrý den, Vážení diváci. Vítám Vás u online zápisu zápasu mezi týmy FBC Trutnov a TJ Lanškroun.