• 39 38:31
    2
    Doubravka KANTOVÁ

FTC Vysoké Mýto - IBK Hradec Králové 1:4
branky: 27. Kristýna Spurná - 7. Michaela Hladíková, 11. Tereza Rejmanová, 17. Šarlota Stehlíková, 26. Adéla Kozlová; rozhodčí: Daniel Suchý - Tomáš Krejčí; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 28 - Adéla Reslerová 8; po třetinách: 0:2, 1:2, 0:0
44:25 A další promarněná šance Hradce, který je v posledních minutách v tlaku na bránu
43:30 Jedna z hráček Hradce Králové, zůstává ležet po faulu na hrací ploše a je odnášena na střídačku za mantinel
39:35 Vysoké Mýto, teď předvedlo dalekonosnou střelu, se kterou si brankářka s přehledem poradila
38:31 Vyloučen hráč #6 Doubravka Kantová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:07 Hráčky Hradce ve skvělé příležitosti, ale minuly
31:33 Dnes je to zápas dvou skvělých brankářek zatím co Nikola Dlouhá zlikvidovala za dvě třetiny utkání neuvěřitelných dvacet dva střel, na druhé straně se Áďa Reslerová potýká s velice nelehkým úkolem... Vysoké Mýto vystřelilo na bránu zatím pouze pětkrát a jednou dokonce vstřelilo velmi šťastný gól po hraničním faulu v prostoru před bránou... Oběma tedy patří velká pochvala!!!
31:03 Hráčky Hradce se přehouply, přes polovinu hřiště a snaží se útočit
30:36 Hra je sice rychlá, ale divácky čím dál méně atraktivní
26:24 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #12 Kristýna Spurná, asistoval #4 Michaela Chvátalová (1:4)
25:40 GÓL IBK Hradec Králové! 0:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #29 Tereza Hvězdová (0:4)
25:40 Skvělí zákrok brankářky a z druhé vlny gól, je to pro ni velice těžký zápas... I když je dnes jednoznačně ve formě, čtvrtý gól s nervy prostě pracuje
22:07 Vysoké Mýto se teď díky několika faulům nemůže dostat z obranné poloviny
21:14 Dnešnímu utkání přihlíží 57 diváků, což je skvělá účast na zápase juniorek
19:14 Za první třetinu Vysoké Mýto vyslalo na bránu pouze tři střely, přitom je hra vyrovnaná na obě strany
16:45 Hráčky Vysokého Mýta neproměnili jasnou příležitost, když nezasáhly prázdnou bránu
16:35 GÓL IBK Hradec Králové! 0:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #23 Šarlota Stehlíková, asistoval #17 Eliška Benešová (0:3)
12:57 V bráně IBK Hradec Králové je skvělá brankářka Áďa Reslerová, kterou jsme například mohli vidět v soutěži žen na poháru proti extraligovému Tigers Jižní Město
12:25 Hra je opět velmi aktivní a atraktivní, u míče Hradec
11:44 Vyloučen hráč #4 Michaela Chvátalová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
11:23 Hra se dík vyloučení vyrovnala a Vysoké Mýto opět v šancích
10:25 Vyloučen hráč #2 Kristýna Gocová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za držení
10:05 GÓL IBK Hradec Králové! 0:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #58 Tereza Rejmanová, asistoval #55 Aneta Vancová (0:2)
07:37 V řadách FTC Vysokého Mýta můžeme vidět například Terku Beránkovou, skvělou hráčku, která naprosto klíčově dokáže po straně přenést hru do útoku
06:55 A Hradec se řítí do dalšího protiútoku, který se přesunul do útočného rohu
06:53 GÓL IBK Hradec Králové! 0:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #9 Michaela Hladíková bez asistence (0:1)
05:34 Brankářka Vysokého Mýta drží svůj tým skvělými zákroky, což je pro tento tým klíčové, šance si sice vypracují naprosto stoprocentní, ale koncovka je na bodu mrazu
04:57 Hradci se naskytla jasná příležitost pro skórování po volném úderu, ale střela šla mimo bránu
03:24 Taktiku Hradce odhaduji na stabilní rozehrávku a velkou převahu v držení míčku, na druhé straně hráčky Vysokého Mýto budou jednoznačně chtít překvapit z protiútoků
02:13 Hradec Králové se přesunul na útočnou polovinu a rychle zase zpět do obrany
01:15 Hraje se hodně běhavý florbal, ale tutovou gólovku jsme zatím neviděli
01:14 V úvodních minutách je na míčku Vysoké Mýto a snaží se dostat do výhodné střely