45
  • 45 44:02
    Vysoké Mýto

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FTC Vysoké Mýto 2:2
branky: 18. Kateřina Kroulíková, 19. Michaela Svršková - 13. Denisa Peroutková, 34. Denisa Peroutková; rozhodčí: Kateřina Kulhavá - Filip Ryant; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Mariana Fröhlichová 10 - Tereza Černá 18, Nikola Dlouhá 5; po třetinách: 0:1, 2:0, 0:1
44:02 Timeout FTC Vysoké Mýto
42:11 Krouhlíková sama na bránu. Tentokrát to byla tyčka
38:11 Spurná teď předvedla dokonalé matení soupeře při rozehrávce z rohu. Florbalkou sice máchla, ale míček zůstal na zemi jak přibitý
37:10 Spurná si prošla celé hřiště a nahrává Peroutkové. Ta ovšem přihrávku nečekala
34:48 Další skvělý zákrok domácí brankářky
33:34 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 Denisa Peroutková bez asistence (2:2)
33:34 Mýto se nenechalo hrou v oslabení zastrašit a Peroutková si probojovala cestu k bráně, aby tam Frohlichové vymetla pavučinku
33:09 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Nikola Dlouhá družstva FTC Vysoké Mýto
32:14 Vyloučen hráč #8 Adéla Hűbnerová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování florbalky
28:25 Svatoňová je dnes tak nabitá energií, že se k bráně probojovala přes celé hřiště. Že by to bylo tím, že má dnes narozeniny??
25:37 Mýto teď mělo krásný tlak na branku domácích. Frohlichová se však prostřelit nenechá
24:50 Golmanky obou týmů dnes předvádí ukázkové zákroky
22:41 Jiránková nevyužila šance střílet a radši se rozhodla nahrát. S hlavou sklopenou k zemi to ovšem nepůjde
20:30 Svatoňová si krásně vyčkala před bránou. Bohužel ji přihrávka nesedla a míček se odráží od nohy golmanky
18:44 Svršková střílí z poloviny hřiště. Pro golmanku hostů jednoduchý míček
18:42 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #3 Michaela Svršková, asistoval #94 Helena Klazarová (2:1)
17:24 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #12 Kateřina Kroulíková, asistoval #3 Michaela Svršková (1:1)
15:02 Začátek druhé třetiny a na míčku je opět Mýto
14:45 Mladší ze sester Svrškových skončila i se soupeřkou za mantinelem
12:59 Rtyňská golmanka nájezd s přehledem vychytává
12:58 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #11 Petra Slupecká.
12:58 Čeká nás první nájezd.
12:26 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 Denisa Peroutková, asistoval #11 Petra Slupecká (0:1)
12:26 Než stihly domácí hráčky zakleknout, Peroutková si našla díru v bráně domácích
03:33 Peroutková si prošla celé hřiště a nahrává Mihulkové na mantinel. Gol z toho ovšem není.
02:00 Hra je zatím velmi vyrovnaná
00:01 Úvodní buly po Mýto