36
  • 36 35:39
    1:12

HAGA Girls Pardubice - FTC Vysoké Mýto 1:12
branky: 6. Jana Sochová - 2. Tamara Adámková, 3. Denisa Peroutková, 5. Kateřina Vaňásková, 7. Tamara Adámková, 9. Tamara Adámková, 9. Tereza Beránková, 14. Tereza Beránková, 24. Denisa Peroutková, 25. Tereza Beránková, 27. Tereza Beránková, 29. Monika Veselá, 36. Tamara Adámková; rozhodčí: Ondřej Kroutil - Patricie Šedivá; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Bára Zemánková 31 - Adéla Nováková 12; po třetinách: 1:6, 0:2, 0:4
35:39 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Tamara Adámková, asistoval #68 Denisa Peroutková (1:12)
34:52 Blíží se poslední minutka tohoto zápasu, a hra se začíná zrychlovat.
28:34 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Monika Veselá, asistoval #12 Magdaléna Baťová (1:11)
27:50 Pardubice se nevzdávají i s takovým skórem se snaží snížit.
26:42 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Tereza Beránková, asistoval #3 Lucie Potštejnská (1:10)
25:25 Vysokému Mýtu se třetí třetina vyloženě daří, a Pardubice bez pochyby zvládají soupeřům útok.
24:32 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:9
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Tereza Beránková, asistoval #68 Denisa Peroutková (1:9)
23:59 Počet střel za první a druhou třetinu celkem, Pardubice 8 - 23 Vysoké Mýto.
23:17 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Denisa Peroutková, asistoval #2 Tereza Beránková (1:8)
23:15 Na super zápas v hledišti hledí 68 diváků, moc děkujeme!
20:04 Hra se rozplývá po celém hřišti, hráčky neustále mění pozice a tak hra získává neskutečné obrátky.
18:19 Timeout HAGA Girls Pardubice
13:30 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:7
11:59 počet střel v první třetině, Pardubice 4 - 14 Vysoké Mýto
11:36 Poslední 3 minutky Pardubice odolávají vysokomýtskému nátlaku před bránou. Neskutečné zákroky!
08:53 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Tereza Beránková bez asistence (1:6)
08:36 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Tamara Adámková, asistoval #2 Tereza Beránková (1:5)
06:40 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:4
05:57 GÓL HAGA Girls Pardubice! 1:3
Branku družstva HAGA Girls Pardubice vstřelil #23 Jana Sochová, asistoval #20 Nikola Procházková (1:3)
05:57 Pardubické hráčky rozehrávají z půlící čáry.
04:40 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #67 Kateřina Vaňásková, asistoval #18 Jolana Mihulková (0:3)
04:40 Vysoké Mýto skvěle ubránilo a svým útokem se dostávají až za čáru golmana
03:02 Hráčky z Pardubic se rychlou obranou dostávají k míčku a zakládají útok.
02:21 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Denisa Peroutková, asistoval #3 Lucie Potštejnská (0:2)
01:58 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Tamara Adámková, asistoval #7 Monika Veselá (0:1)
00:47 Hráčka Vysokého Mýta Kateřina Vaňásková střílý TYČ!!
00:13 Uběhlo prvních pár sekund a diváci vidí první zákrok na bránu.