2:2
    Adéla KOTVASOVÁ
    (Pokorná)

TJ Sokol Jaroměř - FbC Skuteč 2:2
branky: 29. Sára Petrášová, 34. Aneta Ludvíková - 24. Adéla Novotná, 35. Adéla Kotvasová; rozhodčí: Jan Čečetka - Adam Tilgner; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Markéta Rundštuková 22 - Barbora Dusová 22; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:1
34:34 GÓL FbC Skuteč! 2:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #12 Adéla Kotvasová, asistoval #9 Valérie Pokorná (2:2)
34:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny
33:29 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #2 Aneta Ludvíková, asistoval #11 Veronika Kyšková (2:1)
33:02 Timeout TJ Sokol Jaroměř
28:42 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Sára Petrášová, asistoval #6 Andrea Dostálová (1:1)
27:45 Dneska je to tady samej řezník
23:05 GÓL FbC Skuteč! 0:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #27 Adéla Novotná, asistoval #37 Andrea Sejkorová (0:1)
19:50 Vyloučen hráč #19 Tina Pražanová družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
19:00 Holky se mezi sebou prasej jedna za druhou
16:40 Vyloučen hráč #37 Andrea Sejkorová družstva FbC Skuteč na 2 minuty za bránění ve hře
14:02 Vyloučen hráč #27 Adéla Novotná družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
11:40 Vyloučen hráč #72 Tereza Spoustová družstva FbC Skuteč na 2 minuty za opakované přestupky
11:30 Kyšková na Kyškovou, brácha na bráchu, ale nic z toho není
06:29 Hra se přelévá ze strany na stranu
05:53 Více ze hry má zatím Jaroměř a na branku soupeře produkuje jednu střelu za druhou
02:07 Vyloučen hráč #6 Andrea Dostálová družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolená vzdálenost