35
  • 35 34:32
    HAGA

IBK Hradec Králové - HAGA Girls Pardubice 7:4
branky: 6. Nikol Trávníčková, 9. Vendula Volejníková, 11. Anna Dušková, 20. Tereza Těšitelová, 23. Anna Dušková, 27. Nikol Trávníčková, 32. Tereza Těšitelová - 3. Andrea Chybová, 19. Pavlína Švestková, 21. Andrea Chybová, 29. Andrea Chybová; rozhodčí: Tomáš Haufer - Patrik Csicsó; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Lucie Melicharová 19 - Bára Zemánková 18; po třetinách: 3:1, 2:2, 2:1
34:32 Timeout HAGA Girls Pardubice
32:55 Vyloučen hráč #5 Anna Dušková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
31:27 GÓL IBK Hradec Králové! 7:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #13 Tereza Těšitelová, asistoval #15 Eliška Mačí (7:4)
28:55 GÓL HAGA Girls Pardubice! 6:4
Branku družstva HAGA Girls Pardubice vstřelil #66 Andrea Chybová bez asistence (6:4)
26:39 GÓL IBK Hradec Králové! 6:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #14 Nikol Trávníčková bez asistence (6:3)
24:45 Vyloučen hráč #24 Eliška Krajňáková družstva HAGA Girls Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
23:11 A Hradec ničí brankáře Hagy stejně rychle jako Atila vypnul Vémolu ve svém zápase
22:55 GÓL IBK Hradec Králové! 5:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #5 Anna Dušková, asistoval #15 Eliška Mačí (5:3)
21:40 A v hale se nám objevuje stejný počet diváků, jako na koncertu Live aid ve Wembley
20:06 GÓL HAGA Girls Pardubice! 4:3
19:24 GÓL IBK Hradec Králové! 4:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #13 Tereza Těšitelová bez asistence (4:2)
18:59 GÓL HAGA Girls Pardubice! 3:2
Branku družstva HAGA Girls Pardubice vstřelil #19 Pavlína Švestková, asistoval #66 Andrea Chybová (3:2)
13:22 Vyloučen hráč #23 Jana Sochová družstva HAGA Girls Pardubice na 2 minuty za sekání
10:49 GÓL IBK Hradec Králové! 3:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #5 Anna Dušková, asistoval #14 Nikol Trávníčková (3:1)
08:01 GÓL IBK Hradec Králové! 2:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #16 Vendula Volejníková, asistoval #20 Lucie Melicharová (2:1)
05:16 GÓL IBK Hradec Králové! 1:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #14 Nikol Trávníčková, asistoval #5 Anna Dušková (1:1)
02:13 GÓL HAGA Girls Pardubice! 0:1
Branku družstva HAGA Girls Pardubice vstřelil #66 Andrea Chybová, asistoval #1 Bára Zemánková (0:1)