• 36 35:33
    3:5
    (Hubová)

HAGA Girls Pardubice - TJ Jablonné nad Orlicí 3:5
branky: 2. Nikola Procházková, 4. Josefína Štulíková, 31. Andrea Chybová - 15. Agáta Mikulová, 15. Kristýna Vondráčková, 25. Martina Jurenková, 27. Monika Dolečková, 36. Martina Jurenková; rozhodčí: Tomáš Haufer - Patrik Csicsó; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Bára Zemánková 23 - Monika Rubešová 23; po třetinách: 2:0, 0:2, 1:3
35:34 Tým Jablonné se fauluje mezi sebou navzájem, ale dostalo se tím do další šance kterou proměnilo na 5:3
35:33 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 3:5
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #13 Martina Jurenková, asistoval #21 Natálie Hubová (3:5)
34:31 Zemánková podržela naději svého týmu správným postojem u tyčky
32:44 Haga si vzala time-out na vyřešení problému, jak vstřelit ještě 2 fíky
32:43 Timeout HAGA Girls Pardubice
32:40 Brankářka Hagy svůj špatný výhoz napravila lepším výhozem před polovinu hřiště
30:15 Haga snižuje náskok na 4:3 a hra se opět začíná otáčet
30:14 GÓL HAGA Girls Pardubice! 3:4
Branku družstva HAGA Girls Pardubice vstřelil #66 Andrea Chybová, asistoval #33 Emma Kačírková (3:4)
29:29 Jablonné má rozehrávku z velkého brankoviště, avšak šanci neproměňuje
26:18 Nahazování na střed se Haze nevyplácí, jelikož Jablonné se tím dostalo do střeli a zvýšilo stav na 4:2
26:17 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 2:4
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #36 Monika Dolečková, asistoval #13 Martina Jurenková (2:4)
24:51 Jablonné právě zvýšilo stav na 3:2 a dostává se do vedení
24:50 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 2:3
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #13 Martina Jurenková bez asistence (2:3)
24:01 Začíná nám 3. třetina a zápas se posouvá do finále
23:59 Máme zde konec 2. třetiny a zraky všech se sklání k manažerovi Hagy, který se přišel podívat na dnešní (prozatím) vyrovnaná zápas
22:21 Máme tu zřejmě i paranormální aktivity, jelikož brankářka Jablonného úspěšně vytlačila míček očima
20:29 A máme tu zranění Jany Sochové a prozatím to vypadá na její poslední střídání v dnešním zápase
17:57 Zajímavá standartní situace Hagy která končí protiútokem Jablonného
17:28 Karty se obrátily a v 2. třetině se Jablonné dostává do více a více šancí
14:57 A je dorovnáno na 2:2 a fanoušcí zvolávají: 'Jablko, Jablko'
14:56 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 2:2
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #19 Kristýna Vondráčková bez asistence (2:2)
14:01 Jablonné snižuje skóre na 2:1 a dostává tak Hagu pod tlak
14:00 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 2:1
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #11 Agáta Mikulová bez asistence (2:1)
12:00 Právě nám začíná druhá třetina a všichni v hale doufají v to, že se zápas zrychlí z momentálního pomalého tempa
11:59 Zápas se zrychlil, tak že nám z toho popadaly manitenely
11:02 Emma Kačírková byla vytlačena až na střídačku, faul to však nebyl
09:30 Jablonné právě neproměnilo šanci která mohla utkání posunout na 2:1
08:20 Tempo utkání pomalu upadá a fanoušci začínají své hlavy sklánět do klína
05:55 Jana Sochová právě prověřila střelou od půlky brankářku, šanci přesto neproměnila
03:39 Hráčka Hagy právě proměnila skvělou střelu do gólu a zvyšuje tím stav na 2:0
03:38 GÓL HAGA Girls Pardubice! 2:0
Branku družstva HAGA Girls Pardubice vstřelil #69 Josefína Štulíková, asistoval #33 Emma Kačírková (2:0)
01:55 Hráči se chytli za ramena a fandili Nikče procházkové která svoje trestné střílení proměnila
01:50 GÓL HAGA Girls Pardubice! 1:0
Branku družstva HAGA Girls Pardubice vstřelil #20 Nikola Procházková z trestného střílení (1:0)
00:00 Právě nám začal poslední zápas dnešního dne, přeji příjemnou zábavu