• 36 35:56
    3:5
    (Dyntarová)

HAGA Girls Pardubice - FBC Dobré - Dobruška 3:5
branky: 12. Andrea Chybová, 15. Pavlína Švestková, 18. Pavlína Švestková - 9. Adriana Jedličková, 16. Adriana Jedličková, 32. Victoria Bartošová, 34. Adriana Jedličková, 36. Victoria Bartošová; rozhodčí: Tomáš Havel - Dominik Czeszewski; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Bára Zemánková 15 - Adéla Dubská 4; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:3
35:56 GÓL FBC Dobré - Dobruška! 3:5
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #35 Hana Dyntarová (3:5)
35:56 FBC Dobré-Dobruška pečetí vývoj utkání gólem do prázdné branky.
34:20 Timeout HAGA Girls Pardubice
33:32 V posledních minutách zápasu Dobré-Dobruška navyšuje tempo a otáčí vývoj zápasu.
33:12 GÓL FBC Dobré - Dobruška! 3:4
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil #65 Adriana Jedličková, asistoval #41 Adriana Horáková (3:4)
31:23 GÓL FBC Dobré - Dobruška! 3:3
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #41 Adriana Horáková (3:3)
20:44 Hosté v plném počtu.
18:44 Vyloučen hráč #69 Elen Čtvrtečková družstva FBC Dobré - Dobruška na 2 minuty za hra na zemi
17:43 GÓL HAGA Girls Pardubice! 3:2
Branku družstva HAGA Girls Pardubice vstřelil #19 Pavlína Švestková, asistoval #23 Jana Sochová (3:2)
15:38 GÓL FBC Dobré - Dobruška! 2:2
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil #65 Adriana Jedličková, asistoval #88 Victoria Bartošová (2:2)
14:53 GÓL HAGA Girls Pardubice! 2:1
Branku družstva HAGA Girls Pardubice vstřelil #19 Pavlína Švestková, asistoval #35 Hana Urbánková (2:1)
11:59 GÓL HAGA Girls Pardubice! 1:1
Branku družstva HAGA Girls Pardubice vstřelil #66 Andrea Chybová, asistoval #9 Kateřina Kulhánková (1:1)
08:24 GÓL FBC Dobré - Dobruška! 0:1