• 31 30:57
    2
    Markéta MICHALCOVÁ

IBK Hradec Králové - FTC Vysoké Mýto 1:5
branky: 6. Simona Hemelíková - 4. Monika Veselá, 5. Tereza Beránková, 18. Tereza Beránková, 21. Kateřina Vaňásková, 29. Kateřina Vaňásková; rozhodčí: Marek Weinelt - Dominik Czeszewski; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Lucie Melicharová 17 - Nikola Dlouhá 17; po třetinách: 1:2, 0:2, 0:1
32:59 Přesilové hry dnes nejsou naší doménou, Mejto si ve čtyřech docela dobře zahrálo.
32:57 Hosté v plném počtu.
30:58 Rozehrávka Mýta byla teď rychlejší než střídání a hosté jdou opět do čtyř.
30:57 Vyloučen hráč #20 Markéta Michalcová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání
29:27 Timeout IBK Hradec Králové
28:40 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #67 Kateřina Vaňásková, asistoval #6 Daniela Kopřivová (1:5)
24:30 Hosté v plném počtu.
22:30 Vyloučen hráč #6 Daniela Kopřivová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vražení zády
20:03 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #67 Kateřina Vaňásková, asistoval #18 Jolana Mihulková (1:4)
17:39 Tereza Beránková teď měla relativně klid a dostatek času a odražený míček uklidila přesnou střelou do branky.
17:38 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Tereza Beránková bez asistence (1:3)
17:06 Hradeckou kombinaci zastavilo Mýto jen za cenu faulu. Po souboji v rohu se míček vrací na hokejky hostujícího celku.
16:42 Mýto lehce aktivnější, ale chybí finální přihrávka a tak míčky lítají všude kolem branky.
12:00 Sledujeme vyrovnané utkání, kde FTCéčko potrestalo hradecké chyby a dostalo se do vedení. Hradec kontroval povedenou střelou a snížil stav utkání. Čeká nás ještě napínavá bitva.
05:45 GÓL IBK Hradec Králové! 1:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #70 Simona Hemelíková, asistoval #58 Adriana Skrovná (1:2)
04:00 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Tereza Beránková, asistoval #68 Denisa Peroutková (0:2)
03:52 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Monika Veselá, asistoval #6 Daniela Kopřivová (0:1)