1:4
    (Kundertová)
3

SK BIVOJKY LITVÍNOV - TJ Turnov 1:4
branky: 20. Jitka Tóthová - 9. Veronika Slámová, 15. Adéla Kyselová, 18. Veronika Slámová, 19. Adéla Kyselová; rozhodčí: Michal Jon - Marek Pohunek; vyloučení: 3:0; využití: 0:3; diváků: 38; zásahy brankářů: Markéta Portová 17 - Natálie Hassová 9; po třetinách: 0:1, 1:3, 0:0
30:00 Ukončení 3. části
29:58 Střela Janatkové v posledních vteřinách do litvínovské golmanky.
29:17 Janatková se nechala obrat o balón a musí se rychle vrátit zpět do obrany.
27:56 Povedená akce začínající u Koubkové, bohužel Kučerová gól nevsítila.
26:47 Litvínovská útočnice sama proti Hassové, ta ovšem vyráží nohou.
26:11 Rozehrávka Turnova v útočné polovině, bohužel nikdo nezakončil.
25:39 Janatková znovu, ale dnes nemá svůj den. Opět se netrefuje a odchází střídat.
25:15 Janatková střílí sama ze středu, strefila ale pouze zeď za bránou.
24:55 Hančová sama před odkrytou bránou, míček od Kyselové ale netrefuje.
23:23 Krátkodobý výpadek proudu nám zpestřil utkání. Děkujeme. Naštěstí vše zase naskočilo a jedeme dál.
22:30 3 na 2 před turnovskou brankou. Vlková situaci bere do svých rukou a vyváží balón.
21:35 Osamocená Benediktovičová zakončuje, Hassová znovu bezchybná.
20:49 Rozhodčí Pohunek se stal terčem střely Janatkové, nicméně zdá se být v pořádku.
20:24 Kyselová kličkovala a kličkovala, až o ten míček přišla.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:53 Kyselová se nechala odstrčit od balónu a ten končí na hokejkách Litvínova.
19:29 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #21 Jitka Tóthová, asistoval #11 Veronika Kundertová (1:4)
19:27 Litvínov v šanci, Janatková fauluje a hra bude pokračovat rozehrávkou před turnovskou bránou.
18:43 Blažková teď vybojovala míček, ovšem za záda litvínovské golmanky ho nedotlačila.
18:27 GÓL TJ Turnov! 0:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #33 Adéla Kyselová, asistoval #5 Veronika Slámová (0:4)
17:49 Blažková v šanci, nepřesná. A hned na druhé straně útočí Litvínov, Hassová vyráží.
17:11 GÓL TJ Turnov! 0:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #5 Veronika Slámová, asistoval #16 Karolína Janatková (0:3)
17:11 Slámová nyní vymetla pavučinku. Krásný gól,
16:52 Vyloučen hráč #44 Adéla Barochová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
16:52 A máme tu další přesilovku pro černozelené.
16:31 Střela hostující Weissové mimo.
16:08 Nadějná turnovská akce končí za mantinelem.
15:45 Sražená střela Litvínova, Hassová bez práce.
14:58 GÓL TJ Turnov! 0:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #33 Adéla Kyselová, asistoval #10 Kristýna Vlková (0:2)
14:47 Po faulu Janatkové a neproměněném nájezdu Litvínova pokračuje turnovská přesilovka.
14:37 Trestné střílení družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV neproměnil #11 Veronika Kundertová.
14:35 Hančová střílí nad.
13:35 Druhá přesilovka Turnova. Bude úspěšná jako ta první?
13:29 Vyloučen hráč #21 Jitka Tóthová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
12:32 Blažková vybojovala balón a Turnov opět přechází do útočné fáze,
12:06 Slámová fauluje u mantinelu, Litvínov rozehrává z rohu.
12:02 Hassová si připisuje další zásah.
10:48 Velkou turnovskou šanci likviduje Litvínov na hranici brankoviště.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:59 Turnov si v posledních vteřinách pečlivě pohlídal balónek a Litvínov se k žádné další šanci už nedostal.
08:48 Kučerová ve velké šanci z brankoviště, následně střílí Blažková., Bohužel obě mimo.
08:12 GÓL TJ Turnov! 0:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #5 Veronika Slámová, asistoval #33 Adéla Kyselová (0:1)
07:29 Vyloučen hráč #78 Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
06:52 Kyselová si obešla tři hráčky, do vedení svůj tým ale nedostala.
05:15 Hra je velmi ospalá, obě strany ani nebojují o balón.
04:27 Nebezpečná střela Litvínova, Hassová ovšem míček za svá záda nepouští.
03:48 Slámové utekl balónek, naštěstí ji podržela parťačka Vlková.
02:56 Zmatky před turnovskou brankou uklidňuje kapitánka Kyselová.
01:45 Hosté v první velké šanci, Hassová ale míček chytá.
01:06 Střela Janatkové nad.
00:49 Hra je velmi nejistá a nepřesná na obou stranách.