• 34 33:57
    9:1
    (Stožický)

FBC Medvědi Severu Česká Lípa - FBC Vipers - Flumine Most 9:1
branky: 2. Jan Odvárka, 5. Štěpán Motejzík, 6. Jiří Stožický, 24. Martina Gembecová , 31. Štěpán Motejzík, 32. Kateřina Boleslavová, 32. Martina Gembecová , 33. Jiří Stožický, 34. Štěpán Motejzík - 20. Přemysl Duchoslav; rozhodčí: Lukáš Baloun - Martin Preclík; vyloučení: 0:0 + David Čapek TT + 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Dušek ? - Petr Špičák ?; po třetinách: 3:0, 1:1, 5:0
33:57 GÓL FBC Medvědi Severu Česká Lípa! 9:1
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #11 Štěpán Motejzík, asistoval #83 Jiří Stožický (9:1)
32:07 GÓL FBC Medvědi Severu Česká Lípa! 8:1
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #83 Jiří Stožický, asistoval #11 Štěpán Motejzík (8:1)
31:55 GÓL FBC Medvědi Severu Česká Lípa! 7:1
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #30 Martina Gembecová , asistoval #11 Štěpán Motejzík (7:1)
31:00 GÓL FBC Medvědi Severu Česká Lípa! 6:1
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #20 Kateřina Boleslavová, asistoval #70 Jan Odvárka (6:1)
30:42 GÓL FBC Medvědi Severu Česká Lípa! 5:1
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #11 Štěpán Motejzík, asistoval #36 Kamil Gembec (5:1)
23:42 GÓL FBC Medvědi Severu Česká Lípa! 4:1
19:35 GÓL FBC Vipers - Flumine Most! 3:1
Branku družstva FBC Vipers - Flumine Most vstřelil #33 Přemysl Duchoslav, asistoval #6 Václav Pomahač (3:1)
11:59 Vyloučen hráč #29 David Čapek družstva FBC Vipers - Flumine Most na 5 minuty za nesportovní chování
11:59 Vyloučen hráč #29 David Čapek družstva FBC Vipers - Flumine Most do konce utkání - technický trest
05:26 GÓL FBC Medvědi Severu Česká Lípa! 3:0
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #83 Jiří Stožický, asistoval #2 Michal Poledno (3:0)
04:20 GÓL FBC Medvědi Severu Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #11 Štěpán Motejzík, asistoval #2 Michal Poledno (2:0)
01:56 GÓL FBC Medvědi Severu Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #70 Jan Odvárka, asistoval #2 Michal Poledno (1:0)