4:1
    Marek CHLEBEČEK
    (Gondek)

Florbal Chomutov B - Florbal Ústí B 4:1
branky: 18. Daniel Husák, 25. Adam Gondek, 35. David Mikulec, 36. Marek Chlebeček - 22. Jaroslav Folk; rozhodčí: Ondřej Hrubý - Jakub Podlucký; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 98; zásahy brankářů: Jakub Fiala 47 - David Pyskatý 27; po třetinách: 0:0, 1:1, 3:0
35:30 GÓL Florbal Chomutov B! 4:1
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #17 Marek Chlebeček, asistoval #77 Adam Gondek (4:1)
34:01 Timeout Florbal Ústí B
34:01 GÓL Florbal Chomutov B! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #76 David Mikulec, asistoval #17 Marek Chlebeček (3:1)
25:17 Začátek třetí třetiny vyšel lépe pro Chomutov, který se hned v úvodu ujal vedení.
24:57 GÓL Florbal Chomutov B! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #77 Adam Gondek, asistoval #3 Daniel Horáček (2:1)
21:16 GÓL Florbal Ústí B! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #49 Jaroslav Folk, asistoval #87 Lukáš Krušina (1:1)
21:16 Folk jako mazák prohodil jednoručně balonek skrz chomutovského brankáře.
19:27 Folk v obrovské šanci pouze do domácího brankáře
19:20 Vyloučen hráč #36 Marcel Zelenka družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání
17:43 GÓL Florbal Chomutov B! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #16 Daniel Husák, asistoval #76 David Mikulec (1:0)
13:25 Ústí teď v přesilovce pálí jednu šanci za druhou.
11:59 Vyloučen hráč #77 Adam Gondek družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání
07:24 Ústecký Herzina se snaží povzbudit své borce za vytouženou výhrou.
06:17 Hra vypadá místy spíše jako trénink šermované.
05:26 MONSTER SAVE v podání ústeckého Pyskatého.
04:08 Čečák dává do každého souboje 120 procent, díky tomu má i teď Ústí balon na svých hokejkách.
03:23 Kimmer dobře splnil své defenzivní povinnosti,.
01:56 Haisova dělovka pouze do tyče.
00:58 Krušinův nádherný únik bohužel pro ústecké brankou neskončil.