7:2
    Adam BARTÁČEK
    (Schneider)

FbK Radhof Prty - SK Štětí 7:2
branky: 3. Jan Ibl, 3. Jan Ibl, 4. Matěj Kalousek, 7. Jan Ibl, 8. Jakub Kajan, 14. Jan Ibl, 22. Antonín Lukács - 22. Kateřina Černá, 23. Adam Bartáček; rozhodčí: Matouš Terč - Valérie Tejčková; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Horsica -1, Jiří Horsica 3, Jiří Horsica 0 - Petr Bartáček 3, Petr Bartáček 1, Petr Bartáček -3; po třetinách: 5:0, 1:0, 1:2
22:47 GÓL SK Štětí! 7:2
Branku družstva SK Štětí vstřelil #10 Adam Bartáček, asistoval #7 Jan Schneider (7:2)
21:49 GÓL FbK Radhof Prty! 7:1
Branku družstva FbK Radhof Prty vstřelil #14 Antonín Lukács, asistoval #17 Matěj Kalousek (7:1)
21:49 Štětí právě vstřelilo branku, na tu ale bleskově dokázal odpovědět domácí Lukács.
21:40 GÓL SK Štětí! 6:1
Branku družstva SK Štětí vstřelil #2 Kateřina Černá, asistoval #9 Alžběta Řeháková (6:1)
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jiří Horsica družstva FbK Radhof Prty
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Petr Bartáček družstva SK Štětí
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
17:14 Štětí šanci nevyužilo a Prtští hrají opět v plném počtu.
15:14 Vyloučen hráč #7 Jan Ibl družstva FbK Radhof Prty na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
15:14 Prtští jdou do velkého oslabení a je tu obrovská šance, aby Štětí oddálilo náskok Prtských.
15:08 Vyloučen hráč #87 Jakub Kajan družstva FbK Radhof Prty na 2 minuty za hrubost
13:47 GÓL FbK Radhof Prty! 6:0
Branku družstva FbK Radhof Prty vstřelil #7 Jan Ibl, asistoval #17 Matěj Kalousek (6:0)
10:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jiří Horsica družstva FbK Radhof Prty
10:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Petr Bartáček družstva SK Štětí
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
07:32 GÓL FbK Radhof Prty! 5:0
Branku družstva FbK Radhof Prty vstřelil #87 Jakub Kajan, asistoval #7 Jan Ibl (5:0)
06:38 GÓL FbK Radhof Prty! 4:0
03:41 GÓL FbK Radhof Prty! 3:0
Branku družstva FbK Radhof Prty vstřelil #17 Matěj Kalousek, asistoval #7 Jan Ibl (3:0)
03:35 Obrana hráčů Štětí zatím velice hoří.
02:31 GÓL FbK Radhof Prty! 2:0
Branku družstva FbK Radhof Prty vstřelil #7 Jan Ibl, asistoval #14 Antonín Lukács (2:0)
02:31 Prtský hráč Tony obešel lehce obranu a nahrál přímo před brankou, kde čekal domácí borec Ibl a vymetl pavučiny v pravém rohu.
02:01 GÓL FbK Radhof Prty! 1:0
Branku družstva FbK Radhof Prty vstřelil #7 Jan Ibl bez asistence (1:0)
02:01 Domácí mašina Ibl se opět prosazuje a dává týmu z Postoloprt vedení