59
  • 59 58:32
    Tatran

TJ JM Chodov - Tatran Omlux Střešovice 4:3
branky: 3. Matěj Jendrišák, 11. Martin Zozuĺák, 19. Petr Šochman, 48. Petr Šochman - 27. Milan Garčar, 30. Martin Richter, 33. Milan Garčar; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 468; zásahy brankářů: Jan Binder 23 - Martin Zich 13; po třetinách: 3:0, 0:3, 1:0
60:00 Komentář k utkání trenéra hostů Jana Zahálky: 'Gratulace soupeři k vítězství. Pokud neproměníme vyložené brankové příležitosti, nemůžeme myslet na vítězství.'
60:00 Komentář k utkání trenéra domácích Lukáše Procházky: 'Měli jsme výborný nástup, což nám hodně pomohlo, ale od druhé třetiny jsme byli nejistí na míčku, začali jsme dělat hodně chyb, a proto nás soupeř přehrál. Třetí třetinu jsme vyloženě ubojovali. Tam to bylo o tom, kdo vstřelí vedoucí gól, což se nám se štěstím podařilo.'
60:00 Nejlepší hráči dnešního utkání. Chodov: Petr Šochman. Tatran: Milan Fridrich.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině/celkem. Chodov: 3/17. Tatran: 7/26.
59:03 Brankáře Zicha právě zastoupil svým obraným zákrokem zkušený Deutsch.
58:36 Hosté bez brankáře.
58:32 Timeout Tatran Omlux Střešovice
57:40 Po střetu Vaňáčem zůstal na zemi ležet otřesený Milan Garčar.
57:33 Nebezpečnou Přívarovu střelu dokázal Binder zlikvidovat.
55:55 Tatran si dokázal ve vlastním oslabení vypracovat pár slibných příležitostí ke srovnání skóre, ale bez úspěšného zakončení.
55:24 Dnešní utkání sleduje 468 diváků. Děkujeme.
53:55 Po sporném rozhodnutí rozhodčích si dvouminutový trest odsedí Michal Podhráský.
52:35 Hanic tvrdě dohrál osobní souboj s Pahlenem. Píšťalka rozhodčích však mlčí.
51:15 Deutschovi v dobrém palebném postavení na poslední chvíli sjel balonek z čepele.
49:20 Nikým nehlídaný Šochman střílí nad.
49:00 Přívara se skvěle utrhl chodovské obraně, avšak svůj samostatný nájezd nedokázal úspěšně zakončit.
48:09 Fridrich ze středu míří opět nad.
47:57 Richtrovu střelu z výběhu brankář Binder bez problému pokryl.
47:44 GÓL TJ JM Chodov! 4:3
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #13 Petr Šochman, asistoval #77 Adam Štegl (4:3)
47:09 Zozulákovi po jeho úniku po mantinelu na poslední chvíli sjel balonek z čepele.
43:30 Oba týmy pokračují v aktivním florbale z konce druhé třetiny, ale bez úspěšného zakončení na obou stranách.
42:50 Richter si počkal na chybu v rozehrávce domácích, ale bohužel pro hosty ze Střešovic nemířil přesně.
41:23 Přívara otestoval Binderovu pozornost rychlou střelou od mantinelu. Druhý jmenovaný však pozorný.
40:30 Nenápadnou střelu Richtera si málem srazil do vlastní branky Flousek.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině. Chodov: 4; Tatran: 13.
39:39 Hra v posledních se vteřinách druhá třetiny stupňuje a výrokům rozhodčích se dostává stále více ohlasů.
39:00 Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.
37:08 Fridrich si narazil s Pahlenem, avšak jeho střela opět skončila vysoko nad Binderovou svatyní.
35:40 Rozehrávku domácích provází v posledních minutách řada nepřesností. Hosté je však nedokáží využívat.
32:48 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:3
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #16 Milan Garčar, asistoval #10 Marek Deutsch (3:3)
32:48 Tatran již podruhé v dnešním zápase využívá přesilovou hru a srovnává stav utkání na 3:3.
32:42 Sýkora se pokoušel napravit svou chybu, ale počínal si nedovoleně, což rozhodčí ocenili dvouminutovým trestem.
29:05 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #18 Martin Richter, asistoval #10 Marek Deutsch (3:2)
29:05 Richter přesnou ranou od mantinelu snižuje stav utkání na 3:2.
28:37 Hokkanen šikovně prostrčil balonek na nabíhající Dóžu, který však nedokázal svůj únik proměnit.
28:18 Zozulák střílí z výběhu od mantinelu nad.
28:02 Nenápadná střela Aleše Hlavičky od půlky nadělala Zichovi nečekaně velké starosti.
26:43 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:1
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #16 Milan Garčar z trestného střílení (3:1)
26:43 Jelikož trestné střílení bylo proměněno, trest Vaňáče se nekoná.
26:43 Za záchranou brzdu zatáhl Radek Vańáč, když v malém brankovišti odpálil balonek.
24:40 Šochmann sám před brankou pouze trefil Zicha do výstroje.
23:51 Obě mužstva začala druhou třetinu se zajištěnou obranou a rozvážnou rozehrávkou.
20:30 Rychlou střelu Fridricha dokázala chodovská obrana vblokovat za mantinel.
20:00 Střely na branku v první třetině. Chodov 10; Tatran: 6.
20:00 První třetina přinesla divácky velmi atraktivní florbal. Nechyběli důrazné osobní souboje ani pohledné akce.
18:11 GÓL TJ JM Chodov! 3:0
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #13 Petr Šochman, asistoval #8 Matěj Jendrišák (3:0)
14:55 Nebezpečnou akci po ose Zozulák-Cepek dokázal zastavit až zákrok brankáře Zicha.
13:50 Chodovští mají v posledních minutách ze hry více než jejich soupeř ze Střešovic.
10:24 GÓL TJ JM Chodov! 2:0
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #20 Jakub Vrána (2:0)
10:24 Střešovická obrana pozapomněla přes důrazné varování svého trenéra na končící trest Zozuláka, který byl v samostatném nájezdu na Zicha neomylný.
09:50 Fridrich ze středu mířil přiliš nad.
09:00 Jendrišák vyčíhl chybu v rozehrávce hostí, avšak nedokázal svůj průnik úspěšně zakončit.
08:29 Tvrdá Richterova střela orazítkovala Tyč.
08:19 Zozulák tvrdě atakoval Hokkanena a půjde si na dvě minuty odpočinout.
07:15 Zozulákovu tvrdou tečovanou střelu bez přípravy vytěsňuje Zich maskou.
05:59 Hokkanen se dokázal vyprostit od sevření na mantinelu a vystrašit Bindera. Jeho střela ze středu však mířila příliš vyskoko.
04:45 Rychlý protiútok hostů nedokázal po Fridrichově přihrávce úspěšně zakončit Martin Richter.
02:10 GÓL TJ JM Chodov! 1:0
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #8 Matěj Jendrišák bez asistence (1:0)
02:10 Chybu v rozehrávce Tatranu vyčíhla dvojice Pražák-Jendrišák. Druhý jmenovaný vzal při přečíslení dva na jednoho zodpovědnost na sebe a neomylně otevřel skóre dnešního utkání. Stav utkání 1:0.
01:30 V první vážnější šanci dnešního utkání se ocitl Chodovský Radim Cepek, který však baseballovým úderem netrefil odkrytou část Střešovické branky.
01:01 Hosté po vyhraném úvodním buly doposud nepustili domácí k balonku.
00:00 Line-up domácí: Binder; Flousek, Štegl; Zozulák, Cepek, Vrána.
00:00 Line up hosté: Zich; Klimeš, Rákosník; Von Der Pahlen, Richter, Fridrich.
00:00 Dobrý podvečer z Podvinného mlýna dámy a pánové. Dobolte mi, abych Vás přivítal u on-line textového přenosu z televizního utkání 11. kola florbalové Fortuna extraligy mezi TJ JM Chodov a Tatranem Omlux Střešovice.