• 59 58:01
    2:6
    (Hokkanen)

FbŠ JUREX Bohemians - Tatran Omlux Střešovice 2:6
branky: 8. Tomáš Kindl, 17. Jan Buchta - 21. Martin Richter, 28. Tom Ondrušek, 29. Tom Ondrušek, 33. Martin Richter, 48. Johan Von der Pahlen, 59. Tom Ondrušek; rozhodčí: Radim Janeček - David Sekanina; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 284; zásahy brankářů: Lukáš Mück 15 - Tomáš Kafka 12, Matěj Pošta 1; po třetinách: 2:0, 0:4, 0:2
60:00 Střely ve třetí třetině Bohemians 5 Tatran 7
60:00 Nejlepší hráči utkání Bohemians: Marek Chlumský Tatran: Tom Ondrušek
60:00 komentář trenéra domácích: 'Ve druhé třetině jsme udělali všechno opačně, než jsme si řekli v šatně, nedostat brzo gol, vyvarovat se idividuálních chyb, neudělat chybu v rozehrávce. Zbytečně jsme tím tatran posadili na koně a umožnili mu získat všechny body.' komentář trenéra hostů. 'První třetinu jsme jasně podcenili a začali hrát až od druhé třetiny. Zbytek zápasu jsme kontrolovali až na spoustu individuálních chyb při defenzivní činnosti. Pro trenéra Mrázka velmi dobrý výkon mladého Vávry.
59:00 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny
58:01 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:6
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #5 Jaako Hokkanen (2:6)
58:01 Střídání brankáře. Nový brankář #28 Matěj Pošta družstva Tatran Omlux Střešovice
56:14 Richterovu střelu zastavila tyč.
55:02 Timeout FbŠ JUREX Bohemians
53:37 Hluchý si položil Kafku, ale ten ho i tak vychytal
48:40 Právě z ochozu spadl na hrací plochu jeden z bubnů. Rozhodčí byl naštěstí pohotový a buben vzal.
47:38 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:5
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #8 Johan Von der Pahlen, asistoval #3 Michal Podhráský (2:5)
42:22 Bagin těsně míjí Kafkovu svatyni
40:00 Střely po druhé třetině 4:7
39:10 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny
36:41 Marek Chlumský musí být ošetřován díky tržné ráně na nose.
36:14 Tatran zamkl svého soupeře a předvádí neskutečný kolotoč.
34:42 Kubert neskutečným obraným zákrokem nahrazuje Mucka.
32:06 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:4
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #18 Martin Richter, asistoval #4 Dušan Přívara (2:4)
31:28 Buchta je dnes při chuti Kafkovu bránu netrefil jen o pár centimetrů.
31:11 Tým hostů hraje v plném počtu.
29:11 Ullmann zastavil Růžka u mantinelu nedovoleným způsobem.
28:25 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:3
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #8 Johan Von der Pahlen (2:3)
28:25 Tatran využil střídání soupeře a poprvé v zápase vede.
27:27 Tatran vstoupil do druhé třetiny v obrovském tempu a už stihl dohnat dvoubrankové manko.
27:06 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #3 Michal Podhráský (2:2)
26:50 Květoňova střela těsně míjí tyč Kafkovy brány.
25:54 Juniorský reprezentant Pavel Čihák se při svém prvním střídání setkal tváří v tvář Kafkovy, ale pouze na zemi v jeho bráně.
23:43 Po pohledné kombinaci Jedlička pouze do Kafky
20:27 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #18 Martin Richter, asistoval #22 Aleš Hlavička (2:1)
20:27 Tatran po střele z větší vzdálenosti snižuje na 2:1.
20:00 Střely po první třetině 7:8
19:07 Oba týmy hrají v plném počtu
18:43 Ve hře 4 na 4 zatím dominuje tatran
17:07 Podhráský si svou přemotivovaností vysloužil dvouminutový trest a s ním i domácí Bagin
16:11 GÓL FbŠ JUREX Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil #19 Jan Buchta, asistoval #88 Adam Růžek (2:0)
16:11 A je tu druhý gol pro domácí. Tentokrát se prosadil Buchta po krásně zahraném signálu z rohu hřiště.
15:35 Hra má obrovský náboj. Další nebezpečná střela domácích, tenokrát od Kuberta.
14:01 Proti útok tatranu zastavil dobře postavený Janů.
13:33 Přívarovo nahození končí v rukou domácího golmana.
12:37 Marek Chlumský vyslal nebezpečnou střelu, ta ale končí na reklamním baneru.
09:04 Muck chytá nebezpečnou Richtrovu střelu.
08:34 Kuncman z dálky prověřil připravenost tatranského golmana.
07:00 GÓL FbŠ JUREX Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil #74 Tomáš Kindl, asistoval #11 Ondřej Dušek (1:0)
07:00 Pohledná akce Bohemians. Kindl vyvezl balon na polovinu soupeře, narazil si s Duškem a zakončil do prázdné brány.
06:52 Muck chytá střelu od půlky
05:16 Buchta pouze do zaklekávajícího Hlavičky.
04:28 Kapitán domácích si vyběhl do středu před Kafku, ale jeho střela byla zblokována.
01:05 Tatran rozehrává standartku z rohu a po nacvičeném signálu golu zabraňuje noha Matina Rebra
00:00 Zahajovací sestava obou družstev. Bohemka: 1 Muck Lukáš- 17 Janů Lukáš, 30 Rebro Martin - 7 Šimek Martin, 16 Bagin Vojtěch, 14 Jedlička Michal Tatran: 69 Kafka Tomáš - 16 Garčar Milan, 22 Hlavička Aleš - 4 Přívara Dušan, 15 Vávra Tomáš, 18 Richter Martin
00:00 Vážení diváci dovolte mi vás přivítat na 12. kole fortuna extraligy, kde proti sobě narazí celky FBŠ JUREX Bohemians a Tatran Omlux Střešovice. Utkání vypukne za pár chvil a oba celky se připravují na hrací ploše.