59
  • 59 58:35
    Liberec

FBC Remedicum Ostrava - FBC Liberec 8:5
branky: 24. Petr Skácel, 27. Pavel Machala, 31. Zdeněk Žák, 33. Dominik Hanic, 36. Dominik Hanic, 49. Jiří Curney, 50. Pavel Machala, 52. Zdeněk Žák - 8. Jan Krupička, 9. Vojtěch Krupička, 22. Matěj Klucho, 28. Petr Salát, 39. Petr Salát; rozhodčí: Marek Nováček - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Vít Schulmeister 17 - Lukáš Bauer 33; po třetinách: 0:2, 5:3, 3:0
60:00 Komenář trenéra domácích Martina Smetáka : Začali jsme zase vlažně, s tím, že Liberec hrál zezadu, šance jsme měli, ale gól jsme nemohli dát. Hosté chodili do rychlých protiútoků, které využili. Myslím si, že rozhodla větší vůle o vítězství. Děkuji hráčům za letošní výkon.
60:00 Komentář trenéra hostí Davida Derky : Po vedení 2:0 jsme přestali aktivně hrát a vrátili jsme soupeře do hry. Nerozumím 5 minutovému trestu, který nakonec rozhodl celé utkání
60:00 Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášení za FBC Liberec : Petr Salát a za FBC Ostrava : Pavel Machala
51:04 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 8:5
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #8 Zdeněk Žák, asistoval #7 Petr Skácel (8:5)
51:04 Vojtíšek zachytil míček hostů, vyjel do protiútok 3 na 2, nahrál Skácelovi, který už mohl střílet, ale nahrál do prázdné brány Žákovi...
50:28 Tuhkanen se po vyloučení znovu zapojuje do hry a tvoří libereckou rozehrávku
49:50 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 7:5
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #5 Pavel Machala, asistoval #7 Petr Skácel (7:5)
49:50 Machala navyšuje na rozdíl dvou gólů
48:35 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 6:5
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #18 Jiří Curney, asistoval #7 Petr Skácel (6:5)
48:35 Curney se trefuje z poloviny hřiště příklepem
48:17 Petr Skácel nastřeluje tyčku
47:01 Bauer Svobodovu střelu vyráží helmou
46:44 Minuta a půl z vyloučení je pryč a gól nepadl
45:07 Možná je tady rozhodujícíc moment zápasu...na Zdeňka Žáka byl spáchán úmyslný faul
43:15 Vyrovnaný stav a ani jedno družstvo nechce udělat chybu...hraje se opatrně
40:00 Utkání sleduje 125 diváků
40:00 Střely ve 2.třetině v poměru : 13-10
39:41 Druhá třetina se dohrává na holích hostujících hráčů
38:23 GÓL FBC Liberec! 5:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #10 Petr Salát, asistoval #3 Martin Blažek (5:5)
38:23 Blažek přejel hřiště s míčkem zprava doleva, dolů nahoru a nahrál Salátovi, který se nemýlil
35:53 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 5:4
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #15 Dominik Hanic, asistoval #8 Zdeněk Žák (5:4)
35:53 Vyloučený Štěpánek zrovna skočil na hřiště, když se podruhé v utkání trefuje Hanic
35:02 Šmídovu střelu z nulového úhlu Bauer chytá
32:08 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 4:4
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #15 Dominik Hanic, asistoval #18 Jiří Curney (4:4)
32:08 Vyrovnávací gól přichází z hole kapitána Hanice ze středu hřiště
30:28 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 3:4
30:28 Krásná souhra celé lajny a Žák se prosazuje ze středu hřiště
27:22 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #10 Petr Salát, asistoval #4 Vojtěch Krupička (2:4)
27:22 Salát pohodlně zakončuje
26:35 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 2:3
26:35 Machala přízemní střelou překonal Bauera
25:19 Žák sám před Bauerem netrefuje
24:25 Žydelova rychlá střela míjí bránu o centimetry
23:43 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 1:3
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #7 Petr Skácel, asistoval #5 Pavel Machala (1:3)
23:43 Skácel se trefuje backhandem po rozehrané standartce
21:25 GÓL FBC Liberec! 0:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #6 Matěj Klucho, asistoval #61 David Böhm (0:3)
21:25 Ostrava minutu a dvacet sekund kombinuje, Liberec se dostane k míči, vystřelí a gól
20:00 Střely v 1.třetině v poměru : 11-7
19:44 Hala se zaplnila a fanoušci ženou ostraváky dál...
18:50 Rozhodčí teď nejspíš neviděli faul na Dominika Hanice, který jel sám na bránu
16:41 Žydel vyslal prudkou střelu na Bauera, ale ten vyráží rukou
15:53 Remedicum převážnou část drží míček, ovšem neví jak na zalezlou obranu Liberce
13:45 Schulmesiter dobře vyslal Machalu do střely, když obě družstva střídala
11:57 Ostrava teď skoro minutu držela míček a Curney byl dokonce ve střelecké šanci
10:22 Zdeněk Žák ze středu vystřelil, ale gólman vyráží
08:39 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #4 Vojtěch Krupička, asistoval #10 Petr Salát (0:2)
08:39 Akci 2 na 1 zakončuje Vojtěch Krupička
07:52 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 Jan Krupička, asistoval #4 Vojtěch Krupička (0:1)
07:52 Sourozeneckou souhru teď předvedli bratři Krupičkové...Jan dává ke vzdálenější tyči
06:30 Nesměrák zkouší pozornost gólmana z poloviny hřiště
04:45 Hanicovu střelu vyráží Bauer, ale Remedicum stále drží Liberec na obranné polovině
03:46 Vojtěch Krupička střílí a Vítek Schumeister vyráží ramenem
03:04 Liberecký Lukáš Veselý vystihl špatnou rozehrávku Svobody, ale přestřeluje
00:51 Šmída našel krásný pás na Curneyho, ale ten nezvedl míček přes padajícího gólmana Liberce
00:02 Remedicum zahájilo zápas vyhraným buly
00:00 Line-up domácích FBC Remedicum Ostrava : Schulmeister, Svoboda, Dziurdzik - Curney, Hanic, Šmída
00:00 Line-up hostí FBC Liberec : Bauer - Nesměrák, Tuhkanen - Krupička V., Hůza, Salát
00:00 Hezký podvečer z ostravské haly sareza...je zlatá neděle a fanoušci se asi spíše věnují nakupování dárků na Vánoce...tribuna je slabě zaplěna