2:6
    Petr SKÁCEL
    (Machala)

1. SC WOOW Vítkovice - FBC Remedicum Ostrava 2:6
branky: 17. Radim Polášek, 52. Milan Tomašík - 1. Jiří Curney, 5. Petr Kašpar, 8. Dominik Hanic, 17. Zdeněk Žák, 20. Michal Šmída, 56. Petr Skácel; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 570; zásahy brankářů: Marcel Suchánek 7, Roman Ciompa 15 - Vít Schulmeister 20; po třetinách: 1:5, 0:0, 1:1
60:00 Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni za tým FBC Remedicum Ostrava : číslo 13 Michal Šmída Za tým 1. SC Woow Vítkovice : číslo 74 Roman Ciompa
60:00 Střely na branku ve třetí třetině a celkově: FBC Remedicum Ostrava: 7 a 28 1. SC Woow Vítkovice: 8 a 22
60:00 Komentář trenéra domácích Mrázka: Zasloužené vítězství soupeře, měli více energie, byli na nás lépe připraveni. Z důvodu mé nemoci jsme bohužel poslední tři tréninky nemohli odvést na plno.
60:00 Komentář trenéra hostů Smetáka: Myslím si, že jsme vyhráli zcela zaslouženě. Myslím si, že přišla doba kdy nás Vítkovice mohou porazit nikoliv porážet. Klobouk dolů před našimi hráči.
55:34 Timeout 1. SC WOOW Vítkovice
55:34 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 2:6
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #7 Petr Skácel, asistoval #5 Pavel Machala (2:6)
51:40 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 2:5
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #7 Milan Tomašík bez asistence (2:5)
40:00 Střely na branku ve druhé třetině FBC Remedicum Ostrava: 9 1. Sc Woow Vítkovice: 6
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Roman Ciompa družstva 1. SC WOOW Vítkovice
20:00 Do branky Vítkovic nastupuje Roman Ciompa.
20:00 Střely na branku v první třetině FBC Remedicum Ostrava: 12 1. SC Woow Vítkovice: 8
19:49 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 1:5
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #13 Michal Šmída, asistoval #18 Jiří Curney (1:5)
16:59 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 1:4
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #8 Zdeněk Žák, asistoval #7 Petr Skácel (1:4)
16:23 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #13 Radim Polášek, asistoval #3 Jan Jelínek (1:3)
07:59 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 0:3
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #15 Dominik Hanic, asistoval #13 Michal Šmída (0:3)
04:00 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #14 Petr Kašpar, asistoval #7 Petr Skácel (0:2)
00:58 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #18 Jiří Curney, asistoval #13 Michal Šmída (0:1)
00:00 Line-up domácí: 26 Suchánek Marcel 3 Jelínek Jan 5 Hubálek Jakub 7 Tomašík Milan 10 Tokoš Martin 13 Polášek Radim
00:00 Line-up hosté: 81 Schulmeister Vít 5 Machala Pavel 11 Žydel Robin 7 Skácel Petr 14 Kašpar Petr 8 Žák Zdeněk