59
  • 59 58:51
    Tatran

Tatran Omlux Střešovice - FBC Remedicum Ostrava 2:3
branky: 2. Marek Deutsch, 17. Michal Podhráský - 11. Matěj Erbs, 13. Jiří Curney, 34. Petr Kašpar; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Vidlař; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 418; zásahy brankářů: Martin Zich 29 - Vít Schulmeister 22; po třetinách: 2:2, 0:1, 0:0
60:00 Hodnocení trenéra domácích Zahalky: S pouhými dvěma vstřelenými brankami na body pomýšlet nemůžeme.
60:00 Hodnocení trenéra Ostravy Trnavského: Výborný výkon celého družstva.
60:00 Střely celkem: Tatran 24; Ostrava 32.
60:00 Nejlepší hráči: Tatran - Podhráský Michal; Ostrava - Žydel Robin.
60:00 Střely ve třetí třetině: Tatran 11; Ostrava 9.
59:00 Tatran v šesti.
58:51 Timeout Tatran Omlux Střešovice
57:00 Tatranští se snaží něco vymyslet, a ač drží balon, do zakončení se dostávají jen zřídka.
56:15 Tatran s vybojovanou standardkou naložil špatně, ani nevystřelil.
54:42 Ostrava toho v přesilovce moc nevymyslela.
52:42 Olšiak oběhl bránu, zasunout balon se mu ale nepodařilo, nebezpečný protiutok zastavuje faulem Garčar.
51:11 Několikátou střelu Střešovic kryje maskou Schulmeister.
49:33 Ostrava předvedla nacvičený signál ze standardky a Machala nebezpečně ohrozil Zicha.
49:00 Tatran má teď více ze hry, Ostravští brání pozorně.
45:30 Richterova lajna teď ostravským zatápěle, k brance to zatím nevedlo..
44:20 Žák se dostal z výběhu ke střele, zamířil ale vysoko nad..
43:25 Tušek se neohroženě vrhl mezi dva obránce Ostravy a vybojoval tak nebezpečnou standardku!
40:00 I druhou přestávku vyplnily tatranské naděje, tentokrát z kluci z mladších žáků.
40:00 Střely ve druhé třetině: Tatran 7; Ostrava 9.
36:16 Utkání sleduje 418 diváků, pro které byl dnes vstup zdarma!
33:47 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #14 Petr Kašpar, asistoval #8 Zdeněk Žák (2:3)
33:47 Nevydařenou rozehrávku domácích trestá přízemní střelou k tyči Kašpar!
32:55 Klapita při dalším střeleckém pokusu tak chtěl, až zlomil svou hůl!
31:40 Ostravští opakovaně ohrozili Zichovu svatyni, ten byl vždy na svém místě a pozorný!
29:40 Deutsch na brankové čáře zastoupil Zicha a hokejkou vychytal přízemní střelu hostí!
27:47 Na hřišti se delší dobu nic nedělo, Podhráský a Skácel se rozhodli s tím něco udělat a byli po zásluze vyloučeni za vzájemnou potyčku!
24:00 Hra plná překvapení, na hřišti se objevuje Gary bez šátku, zato ve slušivých brýlích, nebo po dlouhé absenci navrátivší se Vávra, ten naopak bez svých tradičních brýlí!
20:57 Ostravští sportovně vrací balon poté, co byla hra přerušena kvůli zraněnému Matejkovi.
20:30 Tatranský Tušek za brankou soupeře vybojoval balon a dostal se až do zakončení, rozhodčí však postřehli, že si pomohl vysokou holí.
20:00 V přestávkovém programu se divákům představují tatranské naděje v přátelském souboji elévů!
20:00 Střely v první třetině: Tatran 6; Ostrava 14.
19:00 Šance střídá šanci, jeden útok střídá druhý, a to se divákům v zaplněné hale líbí!
16:38 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #3 Michal Podhráský, asistoval #18 Martin Richter (2:2)
16:38 Podhráského přesná střela od levého mantinelu a je srovnáno! Tatran využívá přesilovku!
12:33 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #18 Jiří Curney, asistoval #13 Michal Šmída (1:2)
12:33 Curney se prokličkoval až před samotného Zicha a se špetkou štěstí protlačil balon až do sítě domácích!
10:37 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #21 Matěj Erbs, asistoval #17 Jan Daniš (1:1)
10:37 Smeták uklidil za Zichova záda Danišovu náhru na brankoviště!
10:00 Tatran se nikam netlačí, trpělivě vyčkává na chybu soupeře..
08:00 Olšiak našel po zaváhání obrany hostí na středu Garčara, tomu však střela nesedla!
06:20 Curney vystrašil Zicha střelou do odkryté poloviny brány. Zich jej však vychytal!
05:00 Richter vystihl rozehrávku hostí, s Tušekm se však do zakončení nedostali..
04:30 V hale je výborná atmosféra, v hledišti probíhá souboj hlasivek mezi mladými tatraňáky a zástupci ostravského celku.
01:44 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #10 Marek Deutsch, asistoval #3 Michal Podhráský (1:0)
01:44 Na hřiště se dostává třetí formace domácích v nezvyklém složení! Ullman, Podrhráský, Deutsch, Hlavička, Pahlen a hned skóruje!!
00:30 Hned z prvního útoku hosté nebezpečně zahrozili; Zich zachraňoval u tyčky špičkou boty!
00:00 Dobrý večer z Podvinného mlýnu! Hala se solidně zaplnila, hráči jsou již nastoupeni na hrací ploše, utkání začne kvůli televiznímu přenosu o několik minut později.
00:00 Lineup Tatran: Zich, Podhráský, Ullman, Přívara, Richter, Tušek.
00:00 Lineup Ostrava: Schulmeister; Kryžánek, Dziurzik; Šmída, Curney, Hanic