59
  • 59 58:02
    Ostrava

TJ JM Chodov - FBC Remedicum Ostrava 7:6
branky: 11. Petr Pražák, 13. Matěj Jendrišák, 37. Martin Zozuĺák, 43. Petr Pražák, 51. David Podhráský, 53. Radim Cepek, 56. Vojtěch Šišma - 23. Dominik Hanic, 32. Zdeněk Žák, 47. Dominik Hanic, 50. Dominik Hanic, 55. Petr Skácel, 57. Jan Daniš; rozhodčí: Martin Sýkora - Ondřej Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 190; zásahy brankářů: Jan Barák 36 - Vít Schulmeister 22; po třetinách: 2:0, 1:2, 4:4
60:00 Komentář domácího trenéra Lukáše Procházky: 'Měli jsme výborný nástup, první třetinu jsme hráli podle našich představ. Potom jsme si sami situaci tradičně zkomplikovali, ale nakonec jsme to týmovým výkonem ubojovali, i když byl soupeř hodně nebezpečný.'
60:00 Komentář trenéra hostů Martina Smetáka: 'Utekla nám první třetina, ve které jsme zaspali. Ve druhé třetině jsme už hráli svou hru a zápas rozhodly naše individuální hrubé chyby. Blahopřeji soupeři k vítězství.'
60:00 Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni Petr Pražák a Dominik Hanic
60:00 Celkový počet střel: 29-42
60:00 Počet střel ve 3. třetině: 9-14
59:41 Machala jen těsně minul domácí branku, rozehrává Chodov
58:47 Ostrava dostává Chodov pod tlak, překonat Baráka zkoušel opět Skácel
58:02 Timeout FBC Remedicum Ostrava
58:02 Utkání spěje k velmi dramatickému závěru. Nejprve Barák nezakročil příliš jistě proti střele Skácela, na druhé straně zkoušel dvakrát překonat Schulmeistera Zozulák
56:11 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 7:6
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #17 Jan Daniš, asistoval #7 Petr Skácel (7:6)
56:11 Chodovská obrana trochu zaspala a Daniš opět dramatizuje utkání
55:51 GÓL TJ JM Chodov! 7:5
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #29 Vojtěch Šišma, asistoval #15 Martin Zozuĺák (7:5)
55:51 Šišma přeběhl s míčkem půl hřiště a překonal Schulmeistera
54:04 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 6:5
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #7 Petr Skácel, asistoval #11 Robin Žydel (6:5)
54:04 Skácel pěknou střelou vrátil Ostravu do hry
53:45 Krásná kombinace Pražáka a Šochmana jen těsně nevyústila v gól
52:12 GÓL TJ JM Chodov! 6:4
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #12 Radim Cepek, asistoval #15 Martin Zozuĺák (6:4)
52:12 V čase 12:12 skóroval hráč číslo 12 Radim Cepek (by Egi), který našel mezeru na bližší tyči
50:38 GÓL TJ JM Chodov! 5:4
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #5 David Podhráský, asistoval #29 Vojtěch Šišma (5:4)
50:38 Ze strany vystřelil Šišma, jeho střelu Schulmeister vyrazil směrem ke Krzyžankovi, který ale míček tečoval nešťastně přímo nad Podhráského, ten již neměl těžkou práci
49:07 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 4:4
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #15 Dominik Hanic bez asistence (4:4)
49:07 Hanic nádherně obešel chodovskou obranu a následně kličkou překonal i Baráka
46:17 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 4:3
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #15 Dominik Hanic, asistoval #18 Jiří Curney (4:3)
46:17 Hanic prostrčil míček pod padajícím Barákem
44:15 Danišova nebezpečná střela skončila na boční síti
42:47 GÓL TJ JM Chodov! 4:2
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #23 Petr Pražák bez asistence (4:2)
42:47 Pražák utekl ostravské obraně a nadvakrát překonal Schulmeistera
40:00 Na druhou přestávku přichystali organizátoři soutěžní program. Úkolem soutěžících bylo hodit míček tak, aby se zastavil co nejblíže u půlicí čáry. Vítězem se stala nejmladší účastnice, jejíž jméno bohužel neznáme, přesto gratulujeme :-)
40:00 Ještě několik minut po skončení druhé části probíhala ostrá výměna názorů rozhodčích a domácího trenéra Procházky, který si stěžoval na přehlížení tvrdých ataků gólmana Baráka
40:00 Dnešní utkání sleduje 190 diváků
40:00 Střely ve 2. třetině: 7-15
39:18 Machala z otočky nastřelil tyčku
36:06 GÓL TJ JM Chodov! 3:2
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #12 Radim Cepek (3:2)
36:06 Cepek přesnou přihrávkou našel Zozuláka, který tvrdou střelou vymetl šibenici ostravské branky
31:45 Opět byl tvrdě sražen gólman Barák, domácí střídačka se dožaduje vyloučení
31:22 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #8 Zdeněk Žák, asistoval #7 Petr Skácel (2:2)
31:22 Proti střele Skácela ještě dokázal Barák zakročit, na dorážku Žáka už nestačil
30:50 Oproti první přesilovce nyní Ostrava dokázala vytvořit na Chodov velký tlak
28:48 Perfektní zákrok předvedl Barák proti několika dorážkám, skromný chodovský fanklub skanduje jeho jméno
22:39 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 2:1
22:39 Baráka nakonec střelou nad nohu překonal Hanic
21:54 Ostravu přestávka evidentně nakopla a během prvních dvou minut druhé třetiny dokázala domácí branku ohrozit hned několikrát
20:16 Na domácí branku šel sám Hanic, Barák ale stihl jeho pokus vyrazit
20:00 Střely v 1. třetině: 13-13
18:39 V závěru oslabení málem skóroval Jendrišák, Chodov je kompletní
18:00 Cepek dokázal udržet míček proti čtveřici hráčů Ostravy a došel si pro faul
16:00 Barák předvedl nádherný zákrok proti nebezpečné střele Machaly, na druhé straně těsně minul Zozulák
14:52 Po nepříliš přesvědčivém vstupu do utkání se Chodov probudil a hosty z Ostravy výrazně přehrává
13:55 V obrovské šanci se ocitl Podhráský, ale nastřelil pouze tyč
12:28 GÓL TJ JM Chodov! 2:0
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #8 Matěj Jendrišák, asistoval #23 Petr Pražák (2:0)
12:28 Nyní si oba hráči své role prohodili. Pražák nahrál Jendrišákovi, který si balón podržel a nakonec nekompromisně vystřelil nad nohu Schulmeistera
10:51 GÓL TJ JM Chodov! 1:0
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #23 Petr Pražák, asistoval #8 Matěj Jendrišák (1:0)
10:51 Jendrišák vyslal před branku hostů skákavý balón, který skvělým způsobem trefil Pražák
10:06 Hra obou týmů se vyrovnala , avšak je plná nepřesností
07:30 Před chodovskou brankou došlo k potyčce, když Šmída tvrdě srazil gólmana Baráka
05:40 Flousek vyslal nahrávku přes celé hřiště, která našla před brankou Zozuláka, ten ovšem nestihl zakončit
03:25 Dvakrát teď zkoušel překonat Baráka Daniš, domácí branka ale stále odolává
02:19 Chodov působí na začátku utkání dost nejistě, Ostrava má převahu
00:55 Aktivnější vstup do utkání mají hosté, Barák se již několikrát musel natahovat po míčku
00:00 Zahajovací sestava domácích: Barák - Hanic, Mikeš - Pražák, Jendrišák, Šochman Hosté: Schulmeister - Dziurdzik, Krzyžanek - Hanic, Curney, Šmída
00:00 Dobrý podvečer, vítejte u on-line přenosu 21. kola naší nejvyšší mužské soutěže. V hale SH Jižní Město se proti sobě postaví domácí TJ JM Chodov a FBC Remedicum Ostrava.