(Tyl)
  • 60 59:23
    Future

x3m team SSK Future - Bulldogs Brno 9:7
branky: 6. Jan Freund, 16. Jan Natov, 40. Jan Natov, 45. Jan Natov, 47. Jan Natov, 49. Jan Freund, 49. Jan Natov, 51. Petr Lacko, 60. David Žďárský - 1. Luděk Ondráček, 9. Matěj Koňařík, 14. Luděk Ondráček, 27. Petr Kadlec, 43. Matěj Koňařík, 54. Petr Kadlec, 59. Luděk Ondráček; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 355; zásahy brankářů: Adam Hudec 30 - Filip Kejík 17; po třetinách: 2:3, 1:1, 6:3
60:00 Počet střel ve třetí třetině - SSK Future 12, Bulldogs Brno 13
60:00 Komentář trenéra domácích SSK Future Jiřího Nováka - Konečně povedené utkání, vítězství jsme si zasloužili. Ve třetí třetině jsme nedali Brnu šanci.
60:00 Komentář trenéra hostů Filipa Vítka: Rozhodl počet obdržených branek ve třetí třetině, kdy jsme byli v obraně laxní. Přes vysoký počet vstřelených branek jsme byli neproduktivní.
60:00 Nejlepší hráči - SSK Future - Jan Natov, Bulldogs Brno - Luděk Ondráček
59:23 Timeout x3m team SSK Future
59:23 GÓL x3m team SSK Future! 9:7
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #25 David Žďárský, asistoval #14 Miloš Tyl (9:7)
59:23 Gól do prázdné brány vstřelil David Žďárský.
58:35 GÓL Bulldogs Brno! 8:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Luděk Ondráček, asistoval #83 Michal Kotlas (8:7)
57:40 Timeout Bulldogs Brno
57:40 Hosté jsi vzali time-out ,aby jsi připravili závěrečný tlak.
53:29 GÓL Bulldogs Brno! 8:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #7 Petr Kadlec, asistoval #96 Luděk Ondráček (8:6)
50:35 GÓL x3m team SSK Future! 8:5
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #26 Petr Lacko, asistoval #29 Ondřej Riebauer (8:5)
50:35 Brno nedokáže odrážet útoky future ,takže padá jeden gól za druhým.
48:57 GÓL x3m team SSK Future! 7:5
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #11 Jan Natov, asistoval #25 David Žďárský (7:5)
48:37 GÓL x3m team SSK Future! 6:5
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #79 Jan Freund, asistoval #26 Petr Lacko (6:5)
48:37 Future dokonává obrat.
46:28 GÓL x3m team SSK Future! 5:5
46:28 Jan Natov je dnes k neudržení, dnes je to už jeho 5. gól.
44:31 GÓL x3m team SSK Future! 4:5
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #11 Jan Natov, asistoval #29 Ondřej Riebauer (4:5)
44:31 Z rychle využité přesilovky skóruje Jan Natov a zkompletoval hattrick.
43:08 Po tlaku Future získal míček Matěj Koňřík a z protiútoku zvýšil náskok bulldogs.
42:28 GÓL Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Matěj Koňařík, asistoval #7 Petr Kadlec (3:5)
40:00 Počet střel ve druhé třetině - SSK Future 7, Bulldogs Brno 15
39:55 GÓL x3m team SSK Future! 3:4
39:55 Po nádherně sehrané standartce skóruje Jan Natov.
38:11 Hra je nahoru dolů ,ale žádné šance.
35:38 Hráči Bulldogs okupují gólmana hudce ,ale ten zatím odolává.
32:55 Po obrovské šanci Freunda pouze zvoní tyč.
26:13 GÓL Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #7 Petr Kadlec, asistoval #37 Tomáš Pavla (2:4)
26:13 Po hrubé chybě gólmana Hudce skóruje Petr Kadlec.
24:14 Knotek teď nastřelil tyčku Hudcovi branky, dobíhající útočník Brna nestihl míček dostat za záda golmana Future.
23:32 Ve druhé třetině se hraje nahoru dolu, šanci Tyla Kejík vytěsnil. Na druhé straně Hudec efektně proti navrátivšímu se Kotlasovi.
20:00 Počet střel v první třetině - SSK Future 6, Bulldogs Brno 9
16:18 Kejík teďneudržel pomalý míček a svému týmu pořádně zavařil.
15:20 GÓL x3m team SSK Future! 2:3
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #11 Jan Natov, asistoval #13 Miroslav Mayer (2:3)
15:20 Tři vteřiny po uplynutí trestu se prosazuje Natov.
13:45 GÓL Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Luděk Ondráček, asistoval #14 Ondřej Fabián (1:3)
13:12 Brno šlo tentokrát přečíslení tři na jednoho.Ale znova narazili na skvělého Hudce.
12:23 Brno šlo přečíslení 2:1.Perfektním zákrokem se prezentoval Hudec.
08:15 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Matěj Koňařík, asistoval #32 Martin Koutný (1:2)
08:15 Koňařík se na středu ocitl sám a nedal Hudcovi šanci.
06:44 Pochybě domácí obrany šel sám na Hudce Veselý.Míček se mu zamotal pod nohama a k tomu si přivodil zranění a odkulhal do šatny.
05:56 GÓL x3m team SSK Future! 1:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #79 Jan Freund, asistoval #81 Jan Jastřembský (1:1)
05:56 Pěkná samostatná akce Freunda.Na jeho střelu byl Kejík krátký.
05:08 Riebauer zkoušel překonat Kejíka z úhlu.Trefil pouze boční sít.
03:14 Diváci mohou zatím sledovat velmi kvalitní utkání s hodně šancemi na obou stranách.
00:50 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Luděk Ondráček, asistoval #86 Ondřej Veselý (0:1)
00:50 Ondráček se ocitl sám před Hudcem a nemýlil se.
00:00 Extraligový florbal v Teplicích táhne.Hala je velmi slušně naplněna.
00:00 Line up domácích-Hudec-Rebro.Jastřembský-Riebauer,Lacko,Freund hosté-Kejík-Kotlas,Pavla-Koňařík,Kadlec,Koutný