4:11
    Ondřej VICHR
    (Vacík)

Sokol Pardubice - TJ JM Chodov 4:11
branky: 29. Ondřej Veselý, 45. Martin Junek, 50. Luboš Volkov, 60. Ondřej Vichr - 2. Matěj Jendrišák, 2. Petr Pražák, 8. Matěj Jendrišák, 13. Radim Cepek, 19. Petr Pražák, 20. Martin Zozuĺák, 29. Radim Cepek, 49. Petr Pražák, 50. Radim Cepek, 56. Martin Zozuĺák, 56. Martin Zozuĺák; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 80; zásahy brankářů: Martin Paukrt 11, Roman Vítek 7 - Jan Binder 20; po třetinách: 0:6, 1:1, 3:4
60:00 Komentář trenéra domácích, Miroslava Janovského: 'První třetinu jsem odehráli v sestavě bez juniorů a bohužel v improvizovaném složení jsme převedli šílený kolaps v obraně. Od druhé třetiny jsme je zařadili do sestavy, přestože jsme to neplánovali. A hra v sehraném složení hned vypadala mnohem lépe. Hodně štěstí Chodovu do play-off.'
60:00 Komentář trenéra hostí, Lukáše Procházky: 'Utkání jsem rozhodli v první třetině dobrým nástupem. Od druhé třetiny to byl spíš boj, než pohledný florbal.'
60:00 Nejlepší hráči utání: Pce- Volkov, Chod- Zozulák.
60:00 Střely po třetí třetině: Pce- 8, Chod- 14
59:44 GÓL Sokol Pardubice! 4:11
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #12 Ondřej Vichr, asistoval #10 Štěpán Vacík (4:11)
57:42 Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil #10 Štěpán Vacík.
57:42 Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil #14 Karel Brychta.
57:42 Binder vyběhnul z brány, chtěl vykopnout míček, ale hodil skluz..mimo brankoviště.
57:15 Svoboda teď zblokoval Majerovu střelu.
55:14 GÓL TJ JM Chodov! 3:11
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #20 Jakub Vrána (3:11)
55:14 Chaos před bránou, víc nevíme.
55:02 GÓL TJ JM Chodov! 3:10
55:02 Zozulák střílí, Vítek vyráží, Zozulák doráží.
54:31 Vítek vyrazil asi 5 dorážek za sebou. Neuvěřitelně podržel.
53:43 Janeček střílí do boční síťky.
53:08 Dvě šance Pardubic, obě utekly...
49:47 GÓL Sokol Pardubice! 3:9
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #91 Luboš Volkov, asistoval #10 Štěpán Vacík (3:9)
49:47 Přihrávka Vacíka na druhou, Volkov střílel z první do prázdné.
49:03 GÓL TJ JM Chodov! 2:9
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #12 Radim Cepek, asistoval #15 Martin Zozuĺák (2:9)
49:03 Vítek vyrazil Zozulákovu střelu, ale obrana mu nepomohla a Cepek mohl skórovat.
48:23 Střídání brankáře. Nový brankář #71 Roman Vítek družstva Sokol Pardubice
48:22 GÓL TJ JM Chodov! 2:8
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #23 Petr Pražák, asistoval #8 Matěj Jendrišák (2:8)
48:22 Přihrávka přes střed, ťuk z první. Další učebnicový gól.
48:04 Pražák hned zkouší z boku, ale Paukrt je na dobrém místě.
47:13 Janeček poslal dlouhou na Junka, ale bohužel až moc dlouhou. Jinak byl Junek před bránou sám.
44:57 Brychta poslal nebezpečnou střelu, nad nohu, pod ruku. Binder trefil míček malíčkem, odrazil se mu od nohy, ale nakonec se za čáru nedostal.
44:23 GÓL Sokol Pardubice! 2:7
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #77 Martin Junek, asistoval #73 Petr Jelínek (2:7)
44:23 Junek stál před bránou úplně sám, nikdo si ho nevšímal. Jelínek ho našel dlouhou přihrávkou, kterou uklidil Junek do prázdné.
44:03 Zozulák v dobré pozici, ale střílí těsně nad.
43:31 Pardubičtí se snaží, ale ne a ne se dostat do zakončení.
42:45 Pardubice v blízkosti Chodovské brány. Ale gól se nekonal.
41:56 Chodov drží Pardubice na jejich půlce, ale nedostávají se do zakončení.
40:00 Střely na bránu po druhé třetině: Pce- 13, Chod- 5.
39:13 Veselého střela je další, která skončila na Binderově hrudi. Vypadalo to, jako by Binder věděl dřív než Veselý, že bude střílet.
38:30 Brychta přihrál Bahníkovi na druhou, ten mířil vysoko nad.
37:40 Majerovu střelu z půlky Pauktr neviděl, ale naštěstí šla střela nad.
36:21 Vichr se prodral až k bráně, ale jeho přihrávka dozadu na Veselého se nedostala k příjemci. A na druhý pokus trefuje jen Bindera.
35:42 Štegl si málem dal vlastní gól, Binder naštěstí na svém místě.
35:00 Dnešní utkání sleduje 80 diváků.
34:28 Teichmanova střela končí na Binderově hrudníku.
33:14 Zozulák běžel na bránu, Svoboda se s ním přetlačoval ramenem a nakonec mu balónek vzal.
29:16 Šťastného střela se dostala skrz těla hráčů a zastavila se až o posledního obránce.
28:35 GÓL Sokol Pardubice! 1:7
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #99 Ondřej Veselý, asistoval #14 Karel Brychta (1:7)
28:35 Pardubice dávají první vytoužený gól, navíc krásně do šibenice.
28:01 GÓL TJ JM Chodov! 0:7
28:01 Od něj se odrazila na druhou stranu před bránu a Cepek už věděl, co má dělat.
27:56 Zozulákova střela skončila na zadním mantinelu.
25:20 Hra se přesouvá sem tam, ale většinou drží míček Chodov.
24:43 Svobodova střela skončila na Binderově hrudníku.
22:00 Pardubicím se nepodařilo využít přesilovku.
20:00 Střely na bránu po první třetině: Pce- 3, Chod- 10.
19:50 GÓL TJ JM Chodov! 0:6
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #8 Matěj Jendrišák (0:6)
19:50 Zozulák vymetl šibenici..k tomu není co dodat. Ukázkový gól do knížky =)
18:56 GÓL TJ JM Chodov! 0:5
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #23 Petr Pražák bez asistence (0:5)
18:56 Prostě jednoduchá a krásná klička.
18:16 Teichman zkouší snížit gólový rozdíl, ale trefuje Binderovu nohu.
16:03 Pardubický golman měl teď neuvěřitelné štěstí. 3 hráči Chodova se netrefili do balónku, kdy mohli skórovat do odkryté brány.
14:15 Brychta zachránil svým tělem další gól, když se nenechal zmát rozehrávkou protihráče.
13:28 Vacík nahodil před Bindera, ale Janeček minul.
12:27 GÓL TJ JM Chodov! 0:4
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #12 Radim Cepek, asistoval #7 Jiří Krečmer (0:4)
12:27 Krečmer přihrál na střed, Paukrt seděl na zadku, tak to Cepek poslal nad něj.
11:41 Jelínkova zblokovaná střela od půlky končí vysoko nad.
09:54 Jelínek před bránou promáchl vyloženou šanci od Bahníka.
09:12 Šišmova střela končí nad.
08:25 Vichr zabránil 'gólové' přihrávce a vytáhnul se až k soupeřově bráně, kde ale o míček přišel.
07:11 GÓL TJ JM Chodov! 0:3
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #8 Matěj Jendrišák, asistoval #27 Ondřej Mikeš (0:3)
07:11 Vichr ještě nestihnul doběhnout k bráně, aby pomohl bránit a míček už se válel za Paukrtem.
06:16 Pardubickým se zatím dobře daří bránit v oslabení. Chodov nemá moc šancí jít do zakončení.
03:19 Brychta přihrál na Bahníka, který stál vedle brány, ale ten netrefil a balónek šel na zadní mantinel.
01:24 GÓL TJ JM Chodov! 0:2
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #23 Petr Pražák, asistoval #12 Radim Cepek (0:2)
01:24 Cepek přihrál ze středu na levo stojícímu Pražákovi a ten zprvní zavěsil.
01:10 GÓL TJ JM Chodov! 0:1
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #8 Matěj Jendrišák, asistoval #96 Radek Vaňáč (0:1)
01:10 Chodov měl rozehrávku kousek od velkého brankoviště. Jendrišák poslal balónek vedle tyčky.
00:00 Line-up Chodov: Binder - Hanic, Vaňáč - Pražák, Jendrišák, Krečmer
00:00 Line-up Pce: Paukrt - Vichr, Kosejk - Bahník, Brychta, Jelínek.
00:00 Dobrý den, vážení diváci, vítáme vás u sledování on-line přenosu z Pardubic.