• 60 59:21
    10:1
    (Němečková)

PRESTIGE Management FBC Liberec - Děkanka SK Praha 4 10:1
branky: 9. Markéta Matějková, 11. Markéta Matějková, 16. Simona Kabeláková, 26. Michaela Mlejnková, 28. Lucie Helmová, 51. Hana Uimonen, 51. Markéta Matějková, 54. Hana Uimonen, 55. Michaela Mlejnková, 60. Lucie Helmová - 36. Diana Brennerová; rozhodčí: Petr Manda - Martin Reichelt; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Veronika Samková 23 - Jana Velčická 35; po třetinách: 3:0, 2:1, 5:0
59:59 Komentář trenéra hostí: Naprosto super výkon Liberce, nechápu, že jsou až sedmé. I kdyby jsme dneska zahráli super match, neměli bysme na ně.
59:59 Nejlepčí hráčky: domácí Lucie Helmová - hosté Diana Brennerová.
59:59 Komentář domácího trenéra: Kromě druhé třetiny jsme potvrdili včerejší formu. Děkujeme soupeřům za hru.
59:59 Střely na bránu: domácí 23 - hosté 9.
59:21 GÓL PRESTIGE Management FBC Liberec! 10:1
Branku družstva PRESTIGE Management FBC Liberec vstřelil #21 Lucie Helmová, asistoval #16 Petra Němečková (10:1)
59:21 Tak jsme se dočkali desítka pokořena
56:33 Tak co, dočkáme se dneska desítky?
54:44 GÓL PRESTIGE Management FBC Liberec! 9:1
Branku družstva PRESTIGE Management FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #12 Hana Uimonen (9:1)
54:44 Holky si to obrátily, Koníčková náhráva z rohu před branku a Mlejnková krásně zakončuje.
53:39 GÓL PRESTIGE Management FBC Liberec! 8:1
Branku družstva PRESTIGE Management FBC Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen, asistoval #66 Michaela Mlejnková (8:1)
53:39 Z rohu nahrává Mlejnková Koníčkové před branku a ta se nemýlí.
52:20 Po hezké akci Paulovičová nastřeluje tyč.
50:17 GÓL PRESTIGE Management FBC Liberec! 7:1
Branku družstva PRESTIGE Management FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Matějková, asistoval #7 Martina Dostalíková (7:1)
50:17 Po buly se k balónku dostává Matějková a završuje svůj dnešní hattrick.
50:11 GÓL PRESTIGE Management FBC Liberec! 6:1
Branku družstva PRESTIGE Management FBC Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen, asistoval #20 Klára Girgleová (6:1)
50:11 Girgleová střílí, Koníčková doráží.
49:07 Po brutálním faulu zůstává na zemi ležet Lochmannová. Dlouho jsme tu neviděli takhle agresivní tým jako je Děkanka.
48:10 Faul v rohu, Němečková se zvedá s velkými bolestmi v koleni.
46:28 Děkanka má problémy s rozehrávkou. Většinou balonek tahají po mantinelu. Střela Brennerové ted končí u brankářky Samkové.
45:24 Standardní situace děkanky končí pouze za mantinelem.
44:24 Liberecké hráčky předvádí velké množství střel, gól ale bohužel nepřichází.
43:10 Dostalíková si vyjíždí nad branku, její střela však končí vedle.
41:51 Hra je plná nepřesností na obou stranách.
39:59 Děkanka se ve druhé třetině mírně zlepšila, domrskala se alespoň k úpravě skóre. Domácí hráčky mírně polevily v bezchybné obraně, kterou předváděly v prví třetině.
39:59 Střely na bránu: domácí 8 - hosté 10.
38:33 Přesilovka končí a Děkanka nám nic zvláštního nepředvedla, naopak domácí několikrát ukořistili balónak.
35:58 GÓL Děkanka SK Praha 4! 5:1
Branku družstva Děkanka SK Praha 4 vstřelil #21 Diana Brennerová, asistoval #14 Gabriela Marešová (5:1)
35:58 Brennerová neměla komu nahrát, proto střílela a je z toho gól.
35:10 Paulovičová brutálně zfaulována, Děkanka hraje velmi agresivně.
34:21 Helmová má dneska střelecký den, další dvě výborné střely liberecké obránkyně.
32:32 Helmová ukořistila míček a krásnou střelou ohrožuje branku hostí.
30:38 Brankářka Samková teď zlikvidovala dvě slibné akce Děkanky.
29:27 Markéta Matějková nabuzuje svůj tým ze střídačky.
27:29 Timeout Děkanka SK Praha 4
27:29 GÓL PRESTIGE Management FBC Liberec! 5:0
Branku družstva PRESTIGE Management FBC Liberec vstřelil #21 Lucie Helmová, asistoval #34 Simona Kabeláková (5:0)
27:29 Krásná střela Helmové končí za zády hostující brankářky.
25:50 GÓL PRESTIGE Management FBC Liberec! 4:0
25:50 Střelu Koníčkové ještě brankářka Velčická vyráží, ale Mlejnková přesně doráží.
24:57 Liberec má balonek po většinu času na svých hokejkách, střelu Girgleové ze střední vzdálenosti hostující brankářka chytá.
22:49 Po faulu domacíhráček, hosté rozehrávají standardku končící pěknou střelou, kterou brankářka Samková krásně vykryla.
22:30 Krásná střela Paulovičové, končí pouze u brankářky Velčické.
19:59 Střely na bránu: domácí 14 - hosté 6.
19:58 Podařenou střelu hostí likviduje brankářka Samková.
19:34 První standardní situace Děkanky končí za mantinelem.
18:05 Po krásné rozehrávce Liberci následovala střela Paulovičové, která bohužel končí pouze za mantinelem.
15:33 GÓL PRESTIGE Management FBC Liberec! 3:0
Branku družstva PRESTIGE Management FBC Liberec vstřelil #34 Simona Kabeláková, asistoval #6 Markéta Matějková (3:0)
15:33 Matějková nahrává na půlku a Kabeláková nekompromisně zavěsila k zadní tyči.
15:22 Agresivita hostujících hráček se stupňuje.
14:38 Děkanka zahrazila nához končí pouze v horní síťce branky Veroniky Samkové.
12:32 I Děkanka se snaží bojovat, ale gólová akce stále nepřichází.
11:20 Koníčková zakončuje beckhandem pouze do tyčky.
10:56 GÓL PRESTIGE Management FBC Liberec! 2:0
Branku družstva PRESTIGE Management FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Matějková, asistoval #34 Simona Kabeláková (2:0)
10:56 Matějková znovu skóruje a posílá Liberec již do dvoubrankového vedení.
08:23 GÓL PRESTIGE Management FBC Liberec! 1:0
08:23 Po pěkné akci se domácí dostávají do vedení.
07:24 Střelu Němečkové ze střední vzdálenosti, brankářka Velčická zlikvidovala.
03:22 Hra je bojovná, víceméně v režii domácího týmu.
00:00 Line-up hosté: Velčická - Beranová, Mrázková - Chvátalová, Perlíková, Brennerová.
00:00 Line-up domácí: Samková - Němečková, Helmová - Paulovičová, Koníčková, Mlejnková.
00:00 Dobrý den, vítáme Vás na utkání domácích libereckých hráček proti pražskému týmu Děkanka.