4:5
    Simona KRUPIČKOVÁ
    (Gončárová)

FBS Olomouc - ELITE PRAHA 4:5p
branky: 8. Jana Cholková, 11. Barbora Pařízková, 21. Jana Cholková, 50. Monika Zamazalová - 18. Barbora Stará, 51. Marie Glavanakovová, 53. Jana Rosmusová, 54. Nela Havlíková, 63. Simona Krupičková; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Michal Zoubek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Markéta Doubková 20 - Šárka Domanská 24; po třetinách: 2:1, 1:0, 1:3, 0:1
64:59 Komentář domácí: ztratili jsme vyhraný zápas, z čehož sme zklamaní, pozitivní je, že soupeři o osmé místoo nebodovali a my tak znovu odskočíme.
64:59 Komentář hosté: Zápas vypadal jak včera, také jsme začali dávat goly az ve třetí třetině, otočení výsledku nás velice těší, naopak nás mrzí ztráta jednoho bodu, nadruhou stranu je faine, že bez 4 hráček základní sestavy nás tým ukázal sílu především morální a že se opět potvrdilo, že goly ve florbale padají rychle. Domácím gratulujeme k zisku bodu k získání osmičky.
62:37 GÓL ELITE PRAHA! 4:5
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #27 Simona Krupičková, asistoval #15 Barbora Gončárová (4:5)
61:01 Začíná nám prodloužení a všichni jsou plni očekávání, kdo dá onen vyvolený ' zlatý gol'
59:50 Pár sekund před koncem a pokus domácích rozehrát akci před bránou hostů, opět střela vedle.
59:10 Další z nepovedených střel na branku, tentokrát na straně domácích.
58:43 Stav utkání je vyrovnaný, pokus hostů a jejich dlouhá střela na branku je chycena brankářem a neproměněna.
58:00 Ohlášeny poslední dvě minuty utkání.
56:50 Utkání se začíná přiostřovat, panuje nervozita.
54:07 V posledních pěti minutách se strhla doslova střelecká přestřelka a Elite Praha neuvěřitelně dohnala domácí a vyrovnala na 4:4.
53:25 Timeout FBS Olomouc
53:25 GÓL ELITE PRAHA! 4:4
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #37 Nela Havlíková bez asistence (4:4)
52:40 GÓL ELITE PRAHA! 4:3
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #21 Jana Rosmusová, asistoval #27 Simona Krupičková (4:3)
50:32 GÓL ELITE PRAHA! 4:2
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #12 Marie Glavanakovová bez asistence (4:2)
49:05 hráčka domácích Zamazalová rozjela akci na branku a proměňuje samotnou akci v krásný gol, hosté si berou Time out.
49:01 Timeout ELITE PRAHA
49:01 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Monika Zamazalová bez asistence (4:1)
47:46 Ačkoliv hosté hrají aktivně, mají problémy se udržet v půlcedomácích.
46:00 Domácí se stále drží a dávají další odraženou střelu.
45:35 Utkání se nám začíná přiostřovat, začíná panovat nervozita.
43:50 další nepovedená prudká střela domácích z půle hřiště.
41:22 FBS Olomouc rozehrál standartní situaci na hraně velkého brankoviště, i přes dorážku se míček nedostal tam, kam by měl... do brány.
40:00 Třetí třetina nám začala, diváků přibývá, v hale vládne přátelská atrmosféra
38:02 V poslední pětiminutovce se to hemží samými krásnými pokusy o gol, ovšem zatím se nedaří proměnit střelu ani jedné straně.
37:10 Hráčka FBS Olomouc č. 2 dává další střelu na branku hostů, ovšem bezúspěšně.
35:27 Další krásná odražená střela Elite Praha na branku domácích
34:45 Další slibou šanci Elite Praha pokazila hráčka FBS Olomouc a rozehraná akce byla ukončena.
32:44 Elite Praha se podařilo vymanit ze své půlky a svoji prudkou střelu odraženou od brankářovi tyčky z půlky hřiště, neproměnili
31:02 Hosté se snaží vymanit ze své půlky hřiště, avšak neúspěšně, domácí Matulíková celou akci převzala.
30:00 Rohová akce Elite Praha je nepodařená.
28:20 Domácí se radují z přesilové hry, ovšem rozjetá akce je ukončena písknutím rozhodčího.
25:12 Další slibnou šanci měl Elite Praha, tu však neproměnil
20:30 Jako by nervozita oslabila tým Elite Praha a FBS Olomouc dává svůj třetí gol.
20:13 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Jana Cholková, asistoval #2 Barbora Pařízková (3:1)
20:00 V první třetině čelil Elite Praha 14ti střelám a FBS Olomouc 5ti střelám.
19:00 Odpočítává se poslední minuta 1. části zápasu.
17:20 nastává obrat, Elite Praha rozehrál volnou situaci a dává svůj první gol bez asistence
17:16 GÓL ELITE PRAHA! 2:1
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #32 Barbora Stará bez asistence (2:1)
17:14 Další neproměněná střela domácích z půlky hřiště.
16:27 FBS Olomouc je stále aktivnější, málem jsme tu měli další míček v síti.
14:57 Napjatě očekáváme, co přinese poslední pětiminutovka.
11:05 Utkání začalo mít konečně náboj, na hřišti přibývá důraznějších situací.
10:25 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Barbora Pařízková, asistoval #12 Petra Kamínková (2:0)
09:07 FBS Olomouc začala hrát přesněji a důrazněji a díky tomu proměnila první šanci v gol.
07:50 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Jana Cholková, asistoval #4 Alice Pavlíková (1:0)
07:22 Byla vyzkoušena pozoronost brankáře Elite Praha, ten je ale ve střehu.
05:27 FBS Olomouc hrají zatím opatrně, Elite Praha nedávájí moc prostoru k akci.
00:00 Dobré nedělní odpoledne při sledování domácího utkání FBS Olomouc a Elite Praha. Utkání zahájeno.