• 58 57:30
    8:2
    (Urbanová)

ELITE PRAHA - FBK 001 Trutnov 8:2
branky: 1. Michaela Valla Rullová, 7. Barbara Jelínková, 11. Simona Krupičková, 17. Barbora Stará, 19. Martina Kleinová, 19. Marcela Urbanová, 21. Barbora Stará, 58. Barbara Jelínková - 37. Aneta Nováková, 57. Lucie Hejnová; rozhodčí: Petr Manda - Martin Reichelt; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Šárka Domanská 21 - Martina Gécová 30; po třetinách: 6:0, 1:1, 1:1
60:00 Nejlepší hráčky - ELITE PRAHA 32 STARÁ BARBORA, TRUTNOV 68 ROMANČÁKOVÁ JITKA
60:00 Počet střel ve třetí třetině - ELITE PRAHA 10, TRUTNOV 10 Počet střel celkově - ELITE PRAHA 38, TRUTNOV 23
57:30 GÓL ELITE PRAHA! 8:2
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #6 Barbara Jelínková, asistoval #33 Anna Urbanová (8:2)
56:52 GÓL FBK 001 Trutnov! 7:2
Branku družstva FBK 001 Trutnov vstřelil #88 Lucie Hejnová, asistoval #2 Jaroslava Bálintová (7:2)
56:52 Druhý gól, o který si domácí dlouho koledovali přišel tři minuty před koncem zápasu.
53:52 Timeout ELITE PRAHA
52:21 Rozhodčí téměř nepřerušují hru, proto budeme svědky jednoho z nejkratších utkání v Extralize.
48:00 Hosté se teď přeci jen dostali několikrát do vážnějších šancí. Topičová však byla na svém místě efektními zákroky ELITE podržela.
41:11 Úvod třeti třetiny v duchu dvou předchozích. Na míčku neustále domácí, kteří se však těžko dostávají přes těsnou obranu Trutnova.
40:00 Počet střel ve druhé třetině - ELITE PRAHA 11, TRUTNOV 6
36:00 GÓL FBK 001 Trutnov! 7:1
Branku družstva FBK 001 Trutnov vstřelil #78 Aneta Nováková, asistoval #88 Lucie Hejnová (7:1)
36:00 Svého úspěchu se dočkal i Trutnov, Nováková se prosazuje přesnou střelou do růžku Topičové.
30:00 Na hřišti vidíme stále stejný obrázek. Domácí tlačí, bohužel už teď s minimem pohybu, hosté se ve druhé třetině zatím úspěšně brání.
20:27 GÓL ELITE PRAHA! 7:0
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #32 Barbora Stará, asistoval #19 Marcela Urbanová (7:0)
20:00 Počet střel v první třetině - ELITE 17, TRUTNOV 7
19:00 Nejprve se prosadila kolem tyčky Kleinová, šestou branku pak přidala vzápětí Urbanová M., která využila perfektní přihrávku Rullové.
18:53 GÓL ELITE PRAHA! 6:0
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #19 Marcela Urbanová, asistoval #3 Michaela Valla Rullová (6:0)
18:32 GÓL ELITE PRAHA! 5:0
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #68 Martina Kleinová, asistoval #6 Barbara Jelínková (5:0)
16:00 GÓL ELITE PRAHA! 4:0
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #32 Barbora Stará, asistoval #27 Simona Krupičková (4:0)
16:00 Stará vytáhla jednu ze svých technických fines a z otočky ze středu mezi kruhy prostřeluje Gécovou.
11:11 Domácí až pouze v devíti hráčkách neustále motají pouze bránící hosty.
10:18 GÓL ELITE PRAHA! 3:0
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #27 Simona Krupičková, asistoval #3 Michaela Valla Rullová (3:0)
10:18 Třetí gól střílí ze středu lehkou bombicí Simona Počtová.
06:46 GÓL ELITE PRAHA! 2:0
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #6 Barbara Jelínková, asistoval #68 Martina Kleinová (2:0)
06:46 Druhou branku domácího týmu střílí Barbara Jelínková, která přesnou střelou využívá křižnou nahrávku Kleinové.
05:12 Rullová teď krásně našla přihrávkou z rohu Jelínkovou, která ze vzduchu mířila těsně vedle.
01:00 Dnešní souboj je vskutku atraktivní pro pražské publikum. Dle prvních odhadů dnes domácí tým naplní polovinu rozpočtu na celou sezonu ze vstupného na dnešní utkání.
00:25 GÓL ELITE PRAHA! 1:0
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #3 Michaela Valla Rullová, asistoval #32 Barbora Stará (1:0)
00:25 První branku utkání střílí hned při prvním střídání Michaela Rulllová, která pohotově dorazila střelu Barbory Staré.
00:00 Line up ELITE PRAHA - Topičová Šárka - Počtová Simona, Stará Barbora - Havlíková Nela, Urbanová Marcela, Rullová Michaela
00:00 Line up Trutnov - Gecová Martina - Bálintová Jaroslava, Kyralová Aneta - Romančáková Jitka, Nováková Aneta, Hejnová Lucie