5

4

6.

Panthers Otrokovice - Torpedo Havířov 4:3pn
branky: 11. Michal Hradil, 23. Jan Valčík, 50. Jan Valčík, N Filip Ručka - 2. Martin Varta, 9. Lukáš Jurčík, 15. Miroslav Kožušník; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Zdeněk Habrman 23 - Štěpán Laja 31; po třetinách: 1:3, 1:0, 1:0, 0:0
Ukončena trestná střílení
6 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #20 Hynek Plášek , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Otrokovice hráč #17 Filip Ručka a vstřelil rozhodující gól (4:3).
5 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #19 Miroslav Kožušník a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Otrokovice hráč #13 Jaroslav Vaněk a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #5 Lukáš Jurčík a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Otrokovice hráč #16 Jan Valčík a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Otrokovice hráč #17 Filip Ručka , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Ukončení prodloužení
64:30 Domácí hráči díky přesilové hře měli mírně navrch,ale ani oni ani hráči Havířova nevyužili své šance.
49:32 GÓL Panthers Otrokovice! 3:3
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #16 Jan Valčík, asistoval #33 Ladislav Kudláček (3:3)
49:32 Kudláček ještě netrefil,ale přihrál lépe postavenému Valčíkovi a jeho zakončení vzorný příklad,jak vymést Lajovi bránu
49:32 Máme tu vyrovnánííííííííííííííííííííííí!!!!!
48:09 Končí nám dlouhá pasáž,kde se hra přelévala ze strany na stranu,tu mohl ukončit Kezua,ale Habrman vytáhl zákrok za který by se nemusel stydět ani Antonín Panenka
43:40 Vyoral tváří vtvář nezužitkoval svou šanci,která si žádala gól a stav zůstvá beze změn
42:43 Valčík po střetu s Kezou se tězce zvedá ze hřiště,ale vypadá že v zápase bude pokračovat
41:36 Panteři jak skončili druhou třetinu začínají i tu druhou,Vyoral neproměnil svou šanci
40:01 Poměr střel v první části: Panthers Otrokovice - 8 Torpedo Pegres Havířov - 4
39:24 Panteři budou rozehrávat standartní situaci z nebezpečné situace,ale Hradil nezamířil přesně
38:40 Kudláček si vytáhl míček z podnoh,natáhl ke střele,ale ani tato střela nekončí gólem
37:42 Kořený si skvěle splnil splnil svou defenzivní práci a může v klidu rozehrát útok
35:31 Habrman skvěle zakročil proti střele Varty,spoluhruči mu můžou děkovat
33:48 Jurčík si vyměnil balón s Vartou, střela proletěla těsně kolem tyčky
32:36 Havířov má nebezpečnou standartní situaci ze středu hřiště,naštěstí pro domácí Kantor míjí
31:25 Vaněk se snaží svým spoluhráčům aspoň v přesilové hře, trefuje pouze Laju
29:30 Kowalova střela jen těsně míjí růžek Habrmanovi brány
28:30 Panteři zlepšili pohyb a jejich najednou plné hřiště.Vyrovnávací gól je ve vzduchu
26:25 Domácí uzamkli hosty na jejich polovině,ale branku to nepřineslo
22:45 GÓL Panthers Otrokovice! 2:3
22:45 Kudláček zhodil z mantinelu na střed volnému Valčíkovi a ten s přehledem vymetá Lajovu pavučinu
20:50 Úvod třetiny si oba týmy vyměnily gólové šance,ale ani jeden ze střelců svou šanci neproměnil. Stav zůstává nezměněn
20:01 Poměr střel ve druhé třetině: Panthers Otrokovice-11 Torpedo Pegres Havířov- 13
19:45 Kudláček měl na holi vyrovnání,ale Laja chytá
19:01 Michal Nagy střílí z poloviny hřiště, ale jeho střela je zblokována
16:30 Hráči Havířova příliš jednoduše přecházejí přes střed hřiště a domácí si s tím mají problémy
14:41 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Miroslav Kožušník, asistoval #15 Tomáš Bajgar (1:3)
14:41 Máme tu další gol v domácí síti, úspěšným střelcem byl hráč č.19 Miroslav Kožušník a příhrával mu hráč č.15 Bajgar Tomáš. Stav utkání 1:3
13:27 Michal Hradil je dnes při chuti a střílí jednu rána za druhou
12:29 Tento gól nakopl domácí hráče a ti zle zatápějí hostující obraně.
10:53 GÓL Panthers Otrokovice! 1:2
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #20 Michal Hradil, asistoval #13 Jaroslav Vaněk (1:2)
10:53 Domácí využivájí přesilovou hru.Míč obletěl všechny hráče a finální náhru od Vaňka proměňuje v první branku domácích Hradil Michal. Stav utkání 1:2
10:26 Hostující hráč č.21 Večeřa Václav neudržel nervy na uzdě a dostává 2minuty za hrubost
08:22 GÓL Torpedo Havířov! 0:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #5 Lukáš Jurčík, asistoval #19 Miroslav Kožušník (0:2)
08:22 Hostující hráčí proměnují svou přesilovou hru. Kožušník přihrál na roh brána Jurčíkovi a pro toho nebyl problém zasunout míč do odkryté brány. Stav utkání 0:2
07:35 Domácí zatím drží hosty daleko od své brány a nepouštějí při přesilovce do větší šance
05:30 Kostka rozehrál na Kořeného,ten přenesl hru na Valčíka,ale Laja skvěle chytá
04:20 Domácí se snaží vyrovnat hru a vytahujou svůj presing na hostující polovinu.
01:38 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #9 Martin Varta, asistoval #5 Lukáš Jurčík (0:1)
01:38 Zmatek v rohu hřiště přináší první gol do domácí sítě. Vstřelil jej hráč č.9 Varta Martin a příhrával mu na něj Lukáš Jurčík. Stav utkání 0:1
00:31 Úvodní střela utkání byla zblokována
00:00 Line Up týmu Panthers Otrokovice Habrman Zdeněk - Hradil Michal, Nagy Michal, Nagy Martin, Krkoška Martin a Sovják Tomáš
00:00 Line Up týmu Torpedo Pegres Havířov: Laja - Frydrýšek, Peřka Vojtěch, Kezua Georgi, Varta Martin a Jurčík Lukáš
00:00 Vítame Vás na 15.kole první ligy mužů mezi domácími Panthers Otrokovice a hostujícími Torpedo Pegres Havířov