• 60 59:14
    4:9
    ()

FBC Štíři Č. Budějovice - Hippos Žďár n/S. 4:9
branky: 15. Tomáš Troják, 27. Petr Malzer, 30. Jan Králík, 58. Jiří Kratochvíl - 3. Tomáš Imramovský, 9. Petr Tlustoš, 28. Ondřej Melichar, 45. Tomáš Imramovský, 51. Petr Tlustoš, 54. Martin Zerák, 55. Tomáš Dvořák, 56. Tomáš Imramovský, 60. Ondřej Melichar; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 0:0; využití: 0:3; diváků: 60; zásahy brankářů: Karel Kotoun 24 - Jaroslav Dobrovolný 27; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:6
59:59 Konečný stav 4:9 z pohledu domácích. Ze sportovní haly v Českých Budějovicích se s Vámi loučíme nashledanou.
59:14 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:9
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #10 Ondřej Melichar bez asistence (4:9)
57:20 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #14 Jiří Kratochvíl, asistoval #79 Lukáš Malý (4:8)
57:20 Neskutečnou spolupráci předvedla dvojice Kratochvíl - Malý. Druhý jmenovaný vrátil Kratochvílovi před okrytou klec a ten jen s klidem zasunul.
55:59 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:8
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #28 Tomáš Imramovský, asistoval #10 Ondřej Melichar (3:8)
55:59 Brankostroj hostů nepolevuje a zpoza branky se prosazuje Imramovský.
54:36 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
54:36 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:7
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #69 Tomáš Dvořák, asistoval #13 Ondřej Zerák (3:7)
54:36 Time-Out domácích.
54:36 Hned vzápětí hosté z dorážky zvyšují skóre na 3:7.
53:39 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:6
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #14 Martin Zerák, asistoval #92 Petr Tlustoš (3:6)
53:39 Domácí se sice úspěšně ubránili, ale samostatný únik úspěšně zakončil Zerák M.
50:09 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #92 Petr Tlustoš, asistoval #10 Ondřej Melichar (3:5)
50:09 V témže čase je vyloučen domácí brankář za zdržování hry, trest odpyká domácí benjamínek Jurčík.
50:09 Přesilovou hru využívá Žďár povedenou kombinací.
48:11 Rozehranou standartní situaci z nebezpečné vzdálenosti chytá opět Kotoun!
48:10 Ve velké příležitosti hostujícího útočníka ho Havelka fauloval do hole a přesto nezablokoval střelu, kterou skvěle vychytal Kotoun.
46:40 Štíři teď tlačí Žďár v jejich pásmu a zasypává Dobrovolného několika střelami.
44:10 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #28 Tomáš Imramovský, asistoval #92 Petr Tlustoš (3:4)
44:10 Po sražené střele se do odkryté klece trefil hostující Imramovský.
41:59 Dva osamocení útočníci Žďáru před Kotounem kombinaci překombinovali.
41:48 Střelu z bezprostřední blízkosti likviduje Kotoun maskou.
39:59 Ve druhé třetině se poněkud přiostřilo a domácí tuto třetinu vyhráli 2:1. Střely na branku ve 2. třetině 14:9.
39:48 Farka mířil nad.
39:11 Domácí se úspěšně ubránili a vrhli se do útoku.
37:18 Krátkou přesilovku 5:3 hosté nevyužili.
36:20 Domácí poctivě brání.
34:24 Přesně v čase kdy měl hostující Dvořák naskočit do hry, měli domácí standartní situaci ve velmi nebezpečné vzdálenosti, ale pět hráčů ve zdi Hrdý neprostřelil.
33:26 V přesilové hře uzamkli domácí hosty v jejich obranné třetině.
29:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #5 Jindřich Hrdý (3:3)
29:59 Pohlednou akci zakončil domácí Králík přízemní střelou.
29:25 Domácí přesilovou hru nevyužili.
27:02 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:3
27:02 Hostující Melichar zařizuje vedení svého týmu 3:2 střelou z otočky.
26:06 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #15 Petr Malzer, asistoval #20 Václav Hejplík (2:2)
26:06 Pohlednou akci zakončoval z pravého křídla Hejplík, jeho přízemní střelu gólman hostí vyrazil pouze před sebe a do poloodkryté branky zakončil Malzer.
24:49 Přečíslení 3:2 vyřešil hostující Zerák M. střelou nad.
22:47 Rychlou rozehrávku standartní situace s přehledem řeší Kotoun.
21:34 Kudláčkovu střelu z otočky likvikuje Dobrovolný.
20:52 U balónku jsou hostí a snaží se vyzrát na domácí obranu.
19:59 V první třetině byli lehce aktivnější hostí a vyhráli tuto třetinu 2:1. Střely v 1. třetině 8:7.
18:02 Ze standartní situace trefuje domácí Malzer tyč!
14:00 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Tomáš Troják, asistoval #24 Ondřej Havelka (1:2)
14:00 Ze standartní situace se po Havelkově ukázkové přihrávce prosazuje Tomáš Troják.
08:38 GÓL Hippos Žďár n/S.! 0:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #92 Petr Tlustoš, asistoval #21 Filip Dvořák (0:2)
08:38 Po závaru před domácí brankou zakončil do odkryté kasy Petr Tlustoš.
02:16 GÓL Hippos Žďár n/S.! 0:1
00:00 Dobrý den. Vítáme Vás na utkání z Českobudějovické sportovní haly. Omlouváme se za vzniklé komplikace s online přenosem.