57
  • 57 56:35
    Štíři

FBC Štíři Č. Budějovice - 1. FBK Campus Jablonec n/N 5:8
branky: 10. Tomáš Troják, 12. Martin Doškář, 27. Jan Králík, 29. Jakub Jung, 47. Jan Králík - 3. Jaromír Lisa, 32. Michal Král, 33. Tomáš Jelínek, 33. Marek Kujan, 40. Jaromír Lisa, 45. Marek Kujan, 46. Jaromír Lisa, 54. Michal Král; rozhodčí: Lukáš Čížek - Petr Herman; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Karel Kotoun 17 - Jaroslav Švec 28; po třetinách: 2:1, 2:4, 1:3
59:00 Běží poslední minuta třetí třetiny.
57:43 Havelka dohrával souboj s golmanem a přitom ho seknul.
57:15 Hraje se nahoru dolů.
56:35 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
56:15 Přesilovka nebyla využita.
55:00 Králík v oslabení ve vyložené šanci, ale neproměnil.
54:15 Trestné střílení družstva 1. FBK Campus Jablonec n/N neproměnil #87 Jiří Chlistovský.
54:15 Nájezd nebyl proměněn hráčem Christovským.
54:15 Troják fauloval ve vyložené šanci jabloneckého útočníka a následuje trestné střílení.
53:34 GÓL 1. FBK Campus Jablonec n/N! 5:8
Branku družstva 1. FBK Campus Jablonec n/N vstřelil #89 Michal Král, asistoval #4 Marek Čeřovský (5:8)
53:34 Králova střela se nakonec dokutálela do štírské branky.
53:07 Timeout 1. FBK Campus Jablonec n/N
53:07 Jablonec si vyžádal oddechový čas.
53:00 Malého další střela opět golman vychytal.
51:35 Malého krásná střela přistála jen na hostujícím golamanovi.
50:40 Králík obtáčí bránu a trefuje golmana do masky.
49:53 Havelky je plné hřiště utrpěl další faul a je z toho slibná standartka pro domácí.
48:20 Havelka utrpěl tvrdý souboj a je otřesen.
47:30 Havelka krásnou nahrávkou našel osamoceného Hrdého před brankou, ten však netrefuje.
46:50 Domácí kombinují na soupeřovo polovině.
46:06 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #5 Jindřich Hrdý (5:7)
46:06 Hra začíná nabírat na obrátkách.
45:54 GÓL 1. FBK Campus Jablonec n/N! 4:7
Branku družstva 1. FBK Campus Jablonec n/N vstřelil #15 Jaromír Lisa bez asistence (4:7)
44:30 GÓL 1. FBK Campus Jablonec n/N! 4:6
Branku družstva 1. FBK Campus Jablonec n/N vstřelil #32 Marek Kujan, asistoval #45 Tomáš Jelínek (4:6)
44:30 Jablonec využívá standartní situaci.
43:49 Do této třetiny jednoznačně lépe vstoupili hosté.
42:40 Hosté nebezpečně zahrozili. Trefili jen dobře postaveného Kotouna.
42:00 Havelka se nám připomněl střelou z půlky. Golman připraven.
40:36 Úvodní střela domácí třetí třetiny končí na břevně.
39:59 Ve druhé třetiny jsme sledovali obrat Jablonce. Až na to na začátku nevypadalo a dvakrát inkasoval. Jablonce se sebral a čtyřmi góly otočil stav. Poměr střel 13:10 pro Jablonec.
39:28 GÓL 1. FBK Campus Jablonec n/N! 4:5
Branku družstva 1. FBK Campus Jablonec n/N vstřelil #15 Jaromír Lisa, asistoval #88 Jan Drnec (4:5)
39:28 Lisa ukázkovou střelou do levého růžku vrací vedení Jablonci.
38:40 Teď jsme byli svědky důrazné hry obou celků.
36:50 Hostům se vyplatil forčekink a ukořistil míček pro sebe.
35:11 Domácí přesilovku přečkali.
34:34 Domácí se osvobozují.
33:20 Jablonec do své přesilovky vletěl velmi rázně, naštěstí pro domácí Kotoun připraven
32:55 GÓL 1. FBK Campus Jablonec n/N! 4:4
Branku družstva 1. FBK Campus Jablonec n/N vstřelil #32 Marek Kujan, asistoval #27 Daniel Měkota (4:4)
32:55 Jablonec vstřelil i třetí branku a srovnává.
32:04 GÓL 1. FBK Campus Jablonec n/N! 4:3
Branku družstva 1. FBK Campus Jablonec n/N vstřelil #45 Tomáš Jelínek, asistoval #91 Jan Zelený (4:3)
32:04 Jablonec vstřelil dvě rychlé branky hned po sobě a dostává se zpátky do zápasu.
31:40 GÓL 1. FBK Campus Jablonec n/N! 4:2
Branku družstva 1. FBK Campus Jablonec n/N vstřelil #89 Michal Král, asistoval #27 Daniel Měkota (4:2)
31:15 Domácí v klidu kontrolují balónek a vytváří si šance.
30:00 Kotoun nohou chytil krásnou střelu z půlky hřiště.
28:14 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #10 Jakub Jung, asistoval #24 Ondřej Havelka (4:1)
28:14 Jung doklepával do prázdné brány.
27:16 Kotoun si připisuje další úspěšný zákrok.
26:14 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #8 Petr Dědič (3:1)
26:14 Až teď. Králík využíva přesilovku přízemní střelou ze středu.
25:05 Domácím se zatím nepodařilo najít recept na tuto přesilovku.
24:00 Kratochvíl se ocitl sám před Jabloneckou bránou. V poslední chvíli mu míček vypíchli.
23:30 Dnešní utkání sleduje 75 diváku.
22:34 Bohužel pro domácí vstřelil dvě rychle branky hned po sobě a rázem se dostáva zpátky do zápasu.
22:20 Troják namazal hostům, ty však vyloženou šanci nepoměnili.
21:34 Domácí do druhé třetiny vletěli s plnými silami a nedávají Jablonci šanci.
21:01 Úvodní buli 2. třetiny vyhrál hostující Jelínek.
19:59 Do první třetiny vstoupili lépe hosté, kdy potrestali ospalost domácí. Domácí se hned vzpamatovali a už nedali Jablonci šanci. To dokazuje i poměr střel 11:5 pro domácí.
19:52 Hosté měli slibnou standartní situaci, ale mířili vedle.
19:00 Tomšíček to vzal na sebe, středem prošel přes tři hráče, ale do zakončení se nedostal.
18:32 Závar před hostující brankou, ale domácí faulovali.
17:27 Po dlouhé době zahrozil Jablonec, ale Kotoun bez prolému kryje.
16:18 Králík se zkoušel vytočit zpoza brány, ale byl ubráněn.
15:13 Domácí kombinují, ale do zakončení se nedostali.
14:06 Máme tu první přesilovku zápasu.
13:45 Domácí se okleplali z inkasovaného gólu a dominují na hřišti.
13:27 Dědič netrefuje prázdnou bránu po lahůdkové Doškářovo nahrávce.
12:36 Havelka se uvolnil ze středu, ale Švec je pozorný a bez problému chytá.
11:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #11 Martin Doškář, asistoval #8 Petr Dědič (2:1)
11:55 Domácí otáčí stav. Doškář dorážel po Dědičově střele.
09:04 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Tomáš Troják, asistoval #5 Jindřich Hrdý (1:1)
09:04 Troják se prosazuje po Hrdého nahrávce na střed.
08:OO Havelkova střela z půlky vedle.
02:34 GÓL 1. FBK Campus Jablonec n/N! 0:1