59
  • 59 58:49
    Saurians

Hippos Žďár n/S. - Paskov Saurians 8:5
branky: 10. Ondřej Melichar, 12. Ondřej Melichar, 12. Petr Kos, 26. Petr Tlustoš, 32. Petr Kos, 34. Vojtěch Haman, 42. Tomáš Turinský, 52. Martin Zerák - 11. Martin Karola, 27. Tomáš Maier, 32. Vít Hykel, 49. Tomáš Maier, 51. Jan Komínek; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Vidlař; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 113; zásahy brankářů: Jaroslav Dobrovolný 12, Jiří Zástěra 7 - Jakub Mikeska 6, Lukáš Souček 0, Jakub Mikeska 2; po třetinách: 3:1, 3:2, 2:2
60:00 Komentář domácího trenéra: Kvalitní útočné utkání a dobrá prověrka před play-off. Konečně jsme se prosadili v útoku a to rozhodlo. Děkujeme soupeři za dobrý zápas.
60:00 Komentář hostů: Zápas rozhodla první třetina, kdy jsme nedokázali proměnit tři vyložené šance a nabídli laciné góly soupeři.
59:59 Oba týmy poděkovali fanouškům, kteří vytvořili pěknou atmosféru.
59:59 Domácí se ubránili a oplatili porážku z minulého střetnutí po dobrém výkonu. Oba týmy předvedli kvalitní hru a domácí se budou těšit na večerní losování, které jim určí soupeře pro play-off.
59:53 Bude tu standartka Paskova, střela Komínka cestu k brance nenašla.
59:30 Paskovu se nedaří ohrozit domácí svatyni
59:00 Poslední minutka, vypadá to se Žďárem čím dállépe.
58:49 Timeout Paskov Saurians
58:49 Uvidíme, co svým svěřencům naordinoval.
58:49 Lodivod Hrček si svolává svoje ovečky k poradě.
58:32 Hosté se ubránili a mají 80 vteřin na korekce skore.
58:10 Málem se Paskov dostal k zakončení, Ondra Dvořák zbytečně míchal z balonem za vlastní brankou.
57:18 První minuta bvez vážnější šance, je to spíš nahánění po hřišti od obou týmů
57:08 Paskov hodně aktivně napadá, domácí brejk nedokázali proměnit. Hráči soupeře zbytečně dohrávají souboje.
56:48 V oslabení šance Paskovského Karoly, domácí se ubránili.
55:50 Zástěra chytá střelu Maiera, teď další střelu Paskova, na druhé straně faul na Kosa, provinil se Maier.
55:43 Teď Paskov získal míček dobrým napadáním.
55:17 Žďár se snaží hrát s míčkem za brankou hostů, celkem úspěšně.
54:47 Hra je teď neurovnaná, plná soubojů a menších faulů.
54:16 Kapitán hostů fauloval kapitána domácích.
53:51 Ozývají se domácí tifosi, hráči potřebuji jejich podporu.
53:15 Domácí teď drží míček na holích a stříádají vteřinky. Ještě je před námi ale hodně času.
52:51 Paskov tlačí, domácí se brání statečně.
51:57 GÓL Hippos Žďár n/S.! 8:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #14 Martin Zerák, asistoval #10 Ondřej Melichar (8:5)
51:57 Žďár našel dopověď v pravou chvíli, Melichar našel z rohu Martina Zeráka, který umístěnou střelou mezi nohy zvyšuje na 8:5. Krásná akce druhé lajny.
51:34 Paskov v tlaku, domácí golman zasahovat nemusel.
50:54 Na place se představuje Ondra Zerák. Kos měl prázdnou branku, střela mu nesedla.
50:29 Čeká nás ještě hodně dlouhá doba, uvidíme zda se domácí oklepou.
50:28 Timeout Hippos Žďár n/S.
50:28 GÓL Paskov Saurians! 7:5
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #6 Jan Komínek, asistoval #8 Miroslav Holenka (7:5)
50:28 Komínek snižuje. Jeho střelu přes obránce Zástěra chytit nedokázal, domácí berou time.
50:00 Haman sám před Mikeskou, odnesla to pouze golmanova ruka.
49:17 Střelu Švajného zblokoval Melichar.
49:09 Paskov vytáhl napadání a zatápí Hipposu.
48:34 GÓL Paskov Saurians! 7:4
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #13 Tomáš Maier, asistoval #12 Tomáš Svoboda (7:4)
48:34 Hosté snižují, konkrétně tenisově dobrým volejem Maier.
48:31 Zástěra vychytal v dobré pozici Hykela.
47:56 Střela Karoly tečovaná mimo branku.
47:15 Paskov tvoří na polovině domácích, zatím se nedostal k ohrožení Zástěry
46:47 Střela Melichara brankuminula, hosté se ubránili
46:05 Hippos zatím neohrozil Mikesku
45:33 Domácí zkouší kombinaci k otevření obrany hostů, zatím bez ohrožení branky hostů.
44:55 Tlustoš poradil sudím vyloučení a hostující Rebroš jde do chládku za sekání.
44:30 To je ono se se ozývá z hlediště jako reakce na pohlednou akci domácích.
43:35 Střelu F.Dvořáka koupil hostující Švajný, branka Paskova ohrožena nebyla.
43:05 Turinský neobhodil hostujícího beka, míček v autu, hrají domácí.
41:48 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #22 Tomáš Turinský, asistoval #92 Petr Tlustoš (7:3)
41:48 Krásná kombinace domácích, Kos našel na druhé straně hřiště Tlustoše, ten se neunáhlil a předložil tutovici Turinskému, který nastavil baldičku a poklízel do prázdné branky za bezmocného Mikesku.
41:30 Paskov zatím aktivnější, ale gól dává Hippossssss!
40:23 Zástěra se uvedl ostrým zákrokem.
40:01 Buly vyhrál Paskov. Uvidíme, zda soupeř našel v šatně recept na domácí.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #77 Jiří Zástěra družstva Hippos Žďár n/S.
40:00 Oba týmy se již trousí na hřiště, budeme začínat. V domácí brance došlo k výměně, Jarda Dobrovolný přenechal místo Zástěrovi.
40:00 Ve druhé třetině se obraz hry moc nezměnil, domácí hrají hodně aktivně a vytváří si šance, které dokáží proměnit. Hosté se dostávají těžkopádně do šancí. Čeká nás zajímavá poslední část.
39:59 Střely ve druhé části 11:9
39:59 Poslední střelu vyslal Both, Dobrovolný si ji pohlídal.
39:30 Třetina se dohrává, oba týmy již čekají na odpočinek v kabině.
39:06 Ondra Dvořák vyslal jedovku pod ledem, která k bráně cestu nenašla.
38:27 Střelu Chalupy zblokoval F. Dvořák
37:55 Řezák přiznal vinu na míčku za mantinelem, domácí mají rozehru, hezké gesto.
37:33 Domácí osvobodil M. Zerák, který vyvezl míček.
36:47 Náběh Holenky a jeho střela, ta naštěstí tečovaná mimo, pěkný florbalový moment hostů.
36:41 Žďár teď pasivnější, hosté tvoří hru.
35:50 Teď o sobě zase dali vědět domácí. Bez efetku.
35:25 Šobich umyl v koutě O.Dvořáka, jeho střela však mimo.
35:12 Domácí první letka teď pod tlakem.
34:40 Střela Dzierza mimo domácí svatyni.
33:56 Melichar v průniku, byl faulován, z následné akce střelu Melichara kryje Mikeska.
33:00 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Vojtěch Haman, asistoval #10 Ondřej Melichar (6:3)
33:00 S góly se roztrhl pytel, opět domácí dokázali využít brejk, Melichar předložil Hamanovi, benjamínek v dresu domácích dokázal pokořit Mikesku.
32:20 Paskov zatlačil Žďár, Dobrovolný pozorný.
31:40 GÓL Paskov Saurians! 5:3
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #33 Vít Hykel, asistoval #13 Tomáš Maier (5:3)
31:40 Hosté po buly se nenechali zahanbit, Hykel ze vzduchu poklidil krásnou nabídku Maiera.
31:14 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #7 Petr Kos, asistoval #22 Tomáš Turinský (5:2)
31:14 Domácí Kos v pádu po zemi přidává další branku, nahrávka Tomáše Turinského byla gólová.
30:45 Málem strom Holenky na Hamana, naštěstí to nebylo tak hrozné.
30:10 Domácí se oklepali z branky a jsou opět aktivnější, tlaší se do šancí.
29:45 F.Dvořáka netrefil branku, poté střela Kosa také mimo.
29:19 Šobich prohodil obránce, ale míček pokryl Dobrovolný.
28:40 Průnik Melichara k ohrožení branky nevedl.
28:10 Několik šancí na obou stranách, skóre se nemění.
26:41 GÓL Paskov Saurians! 4:2
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #13 Tomáš Maier, asistoval #11 Daniel Rebroš (4:2)
26:41 Maier překvapil domácího golmana na přední tyč.
26:41 Uhodilo na druhé straně, hosté snižují.
25:31 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #92 Petr Tlustoš z trestného střílení (4:1)
25:31 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Lukáš Souček družstva Paskov Saurians
25:31 Střídání brankáře. Nový brankář #24 Jakub Mikeska družstva Paskov Saurians
25:31 Hosté poslali na penatlu do branky Součka, ten bohužel neuspěl, do branky se vrátil opět Mikeska.
25:31 Rozvářný nájezd Tlustoše, který vykoupal Mikesku blafákem, Tlustoš si počkal až Mikeska nebude mít možnost zasáhnout, krásný florbalový moment.
25:31 Chalupa zatáhl za záchranou brzdu, Mely byl v dobré pozici.
25:31 Bude se vylučovat, dokonce trestné střílení za faul na Melichara!
25:00 Hippos zatím aktivnější.
24:25 Dvě střely Kosa z dobré pozice cestu do branky nenašly, jedna zblokována, druhá neměla energii.
24:19 Uzdravený Karásek na výletě na soupeřově polovině.
23:44 Otřesený Karola chtěl vystřídat bez hokejky, spoluhráči mu to rozmluvili.
23:05 Domácí pozorně brání, hosté čekají na svoji šanci.
22:35 Tlustošova střela zblokována, střelec si narazil bok.
21:56 Brejk domácích vyřešil Turinský nepřesnou střelou dva metry vedle branky.
21:20 Zatím bez jakékoliv šance, ba ani náznak na šanci není vidět.
20:01 Buly vyhrál Paskov, zakládá akci.
20:00 Tak nakonec i domácí se zůčastní druhé třetiny, za chvíli můžeme začít.
20:00 Paskov již na hřišti, domácí se ještě radí, do konce přestávky ještě tři minuty.
20:00 V první třetině byl k vidění pěkný florbal, více vyložených šancí si vypracoval domácí Hippos a celkem zaslouženě vede 3:1.
19:59 Střely 8:6 po první třetině.
19:58 Závěrečná akce Paskova k ohrožení domácí branky nevedla.
19:20 Haman vystihl nahrávku, bohužel míček pak nepřesnou nahrávkou odevzdal soupeři.
19:04 Střela M. Zeráka hodně mimo, přesilovka zůstane nevyužita.
18:45 HOsté drží míček za domácí brankou.
18:30 Střela F.Dvořáka hodně z úhlu, nemohla překvapit.
18:10 Náznak šance, ale pouze náznak.
17:33 Melichar jen do připraveného Mikesky.
17:07 Zajímavou standartku domácí nevyužili.
17:06 Turinský sám před Mikeskou, bohužel neproměnil, bude se ale vylučovat, domácí si zkusí přeislovku.
16:30 Turinský potáhl balonek, proti třem neměl šanci na úspěch, rozehra na beky, postupný útok.
16:14 Haman prověřil Mikesku, ten je pozorný.
15:45 Haman hledal Tlustoše, nahrávka na poslední chvíli zblokována.
15:24 Střela Dzierdza byla tečovaná a skončila až za mantinelem.
14:48 Faul na Veleckého v rohu, domácí zůstávají u míčku, který následně ztratil Péťa Kosů.
14:23 Faul na Melichara, rozehra domácích.
13:20 Rebroš si na Dobrovolného nepřišel, poté domácí měli pěkný závar před brankou Mikesky.
12:50 Oba týmy teď hrají ve vysokém tempu. Je na co se dívat, diváci se dostávají do varu.
11:35 Hned po buly je tu další branka, hezká akce domácích, kdy Tlustoš našel Kosa a ten na přední tyč umístěnou střelou zvyšuje na 3:1.
11:34 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #7 Petr Kos, asistoval #92 Petr Tlustoš (3:1)
11:24 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #10 Ondřej Melichar, asistoval #14 Martin Zerák (2:1)
11:15 Martin Zerák v pěkné šanci mimo, míček z rohu doputoval opět k Melicharovi na střed, která plašmuškou překonal ležícího Mikesku 2:1
10:43 GÓL Paskov Saurians! 1:1
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #20 Martin Karola, asistoval #43 Marek Švajný (1:1)
10:43 Je srovnáno, nepokrytý Karola z pěti metrů nedal šanci domácímu vratárovi 1:1.
09:45 Aktivní Tlustoš vyzval Kosa, ten bohužel nebyl úspěšný, poté ještě střela Tlustoše, hosté se ubránili.
09:00 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #10 Ondřej Melichar, asistoval #89 Ondřej Dvořák (1:0)
09:00 Melichar vybojoval míček pro domácí, Ondra Dvořák našel zpětně Melichara a ten na první tyč otvírá skóre 1:0
08:25 Další šance Paskova, opět bez zásahu do černého.
08:05 Šobich prověřil Dobrovolného, ten bez chyby.
07:20 Hezká střela KOsa z otočky, Mikeska pozorný, na druhé straně střela Paskova Mimo branku.
07:15 Po tsřetu s Tlustošem se těžce zvedá Míra Klega.
06:30 Střelu Holenky zblokoval Zerák, domácí v plém počtu, Paskov nedokázal vystřelit.
05:54 Zatím bez střely, domácí vyhazují.
05:22 Domácí se zatím úspěšné brání, Paskov zatím branku neohrozil.
04:38 Kos hasil brejk hostů jen za cenu nedovoleného přestupku.
04:30 Opět nepochopitelné řešení domácích v brejku, konkrétně Tlustoš hledal spoluhráče místo střely, z bjeku zvoní tyč domácí svatyně a ještě se bude vylučovat po přestupku Kosa.
03:53 Filip Dvořák v dobré pozici neviděl lépe postaveného Turinského, který by mohl zakončit úplně volný před hostující kasou.
03:03 Hippos točí dvě lajny, hosté tři útoky.
02:27 Hippos se zatím nedostal do šance, vždy míšek ve finální fázi odevzdal soupeři. Stejně tak Paskov se rozehrává pomalu.
01:50 Po chybě Tlustoše hostující útočník přestřelil poloprázdnou branku!
00:50 Domácí odevzdali míček Paskovu, ten se snaží založit akci.
00:20 Holenka si zjednal respekt u Kosa, míček má Paskov.
00:01 Úvodní buly vyhrál domácí Tlustoš
00:00 Kapitáni přivedli své spoluhráče na hrací plochu, představí se zahajovací plejeři a jdeme na to.
00:00 Oba týmy se odebraly na závěrečnou porad do kabin.
00:00 Hostující Both na rozcvičce ve slušivém tyrolském úboru.
00:00 Line up domácích: 11 Dobrovolný Jaroslav - 21 Dvořák Filip, 23 Karásek Vít - 7 Kos Petr, 22 Turinský Tomáš, 92 Tlustoš Petr.
00:00 Line up hostů: 24 Mikeska Jakub - 43 Švajný Marek, 8 Holenka Miroslav - 21 Šobich Peter, 20 Karola Martin, 6 Komínek Jan.
00:00 Hippos nastoupí dnes v oranžové kombinaci, hosté ve žlutozeleném. Pro majitele černobílých obrazovek Paskov bude hrát v první třetině zleva doprava :-)
00:00 Oba týmy se již pečlivě rozcvičují na hrací ploše.
00:00 Paskov má možnost ještě skončit na prvním místě tabulky po základní části pokud Havířov dnes odpoledne nebude bodovat ve Znojmě, domácí si po sérii nezdarů chtějí připsat vítězství, čeká se tedy zajímavý zápas.
00:00 Vzájemná bilance je vyrovnaná, v loňské sezóně vyhrál Paskov v prodloužení, doma pak Hippos v normální hrací době.
00:00 První měření sil v nafukovačce v Paskově vyhrál domácí Paskov 6:0, když hosté nedokázali najít recept na domácího gólmana. Uvidíme jak se podaří domácí odveta.
00:00 Vítáme Vás u sledování posledního kola základní části 1.ligy mužů. V jeho rámci se představí ve sportovní hale Na Bouchalkách domácí Hippos Žďár nad Sázavou a hosté Paskov Saurians.