4:4
    Šárka KUSÁKOVÁ
    (Buvalová)

TJ Sokol Brno Židenice B - FbK Svitavy 4:4
branky: 12. Veronika Martincová, 17. Barbora Šutariková, 32. Petra Drápalová, 44. Šárka Kusáková - 11. Jana Stavjaňová, 17. Petra Schlöglová, 34. Markéta Ambrožová, 41. Petra Schlöglová; rozhodčí: Lucie Hejnová - Jitka Romančáková; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Vendula Nováková ? - Zdeňka Benešová ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:2
43:36 GÓL TJ Sokol Brno Židenice B! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice B vstřelil #86 Šárka Kusáková, asistoval #4 Lucie Buvalová (4:4)
40:04 GÓL FbK Svitavy! 3:4
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #99 Petra Schlöglová, asistoval #21 Jana Stavjaňová (3:4)
33:25 GÓL FbK Svitavy! 3:3
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #27 Markéta Ambrožová, asistoval #66 Veronika Bekeová (3:3)
31:39 GÓL TJ Sokol Brno Židenice B! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice B vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #4 Lucie Buvalová (3:2)
16:47 GÓL FbK Svitavy! 2:2
16:12 GÓL TJ Sokol Brno Židenice B! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice B vstřelil #8 Barbora Šutariková, asistoval #53 Petra Smutná (2:1)
11:35 GÓL TJ Sokol Brno Židenice B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice B vstřelil #24 Veronika Martincová bez asistence (1:1)
10:38 GÓL FbK Svitavy! 0:1
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #21 Jana Stavjaňová, asistoval #14 Pavla Hrníčková (0:1)
09:24 Bekeová se Smutnou se střetly v židenickém velkém brankovišti. Oběma se naštěstí nic nestalo.
06:59 Svitavská Schlöglová jen těsně minula růžek židenické branky!
05:00 V prvních 5-ti minutách zápasu se zatím hra přelévá ze strany na stranu, koncovky na obou stranách jsou nepřesné.