6:2
    Miroslav NEPRAŠ
    ()

TJ Sokol Jaroměř - TJ Sokol Dvůr Králové nL 6:2
branky: 1. Adam Průša, 7. Adam Průša, 10. Otto Völgyi, 16. Václav Balský, 21. Adam Průša, 22. Miroslav Nepraš - 16. Patrik Adámek, 17. Jan Jiran; rozhodčí: Lucie Adamová - Patricie Šedivá; vyloučení: 0:4; využití: 3:0; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 15 - Jakub Havlíček 18; po třetinách: 3:0, 3:2
21:59 Střely v druhém poločase 14:12
21:33 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Miroslav Nepraš bez asistence (6:2)
20:24 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #6 Adam Průša, asistoval #8 Miroslav Nepraš (5:2)
16:23 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Jan Jiran, asistoval #8 Patrik Adámek (4:2)
15:57 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #5 Václav Balský, asistoval #6 Adam Průša (4:1)
15:15 Vyloučen hráč #36 Alexandr Chromý družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
15:01 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #8 Patrik Adámek bez asistence (3:1)
14:55 Vyloučen hráč #20 Tomáš Holub družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
09:59 Střely v prvním poločase 10:5
09:17 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Otto Völgyi, asistoval #6 Adam Průša (3:0)
09:17 Völgyi střelou z první trefil tyčku od které se míček odrazil do brány.
07:44 Vyloučen hráč #2 Aneta Baťová družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
06:46 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #6 Adam Průša bez asistence (2:0)
06:46 Průša na podruhé překonává golmana a navyšuje skóre na 2:0.
06:02 Vyloučen hráč #18 Matěj Flégl družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za držení
00:44 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #6 Adam Průša, asistoval #14 Otto Völgyi (1:0)
00:44 První střela Jaroměře a hned tu máme gól. Průša střelou pod ruku golmana upravuje skóre na 1:0.