4:6
    Jakub ŘÍHA
    ()

FBK Piráti Sokol Chrudim - IBK Holice - DDM 4:6
branky: 6. Lukáš Jungman, 9. Filip Vrzáček, 11. Lukáš Jungman, 19. Matěj Bartoš - 1. Filip Záhrobský, 11. Jakub Šimák, 18. Vojtěch Maroši, 20. Filip Záhrobský, 23. Radek Nešetřil, 24. Jakub Říha; rozhodčí: David Bureš - Tomáš Marek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Matyáš Häusl ? - David Valenta ?; po třetinách: 3:2, 1:4
23:57 GÓL IBK Holice - DDM! 4:6
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil #30 Jakub Říha bez asistence (4:6)
23:05 Timeout IBK Holice - DDM
23:05 Vyloučen hráč #52 Martin Amler družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za špatné střídání
23:05 Máme tu přesilovku 5 proti 3.
22:58 Vyloučen hráč #13 Petr Marek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hra bez florbalky
22:08 Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
22:08 Chrudim si bere timeout a zkusí něco udělat s výsledkem utkání.
22:07 GÓL IBK Holice - DDM! 4:5
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil #38 Radek Nešetřil bez asistence (4:5)
21:35 Valenta dnes předvádí dobrý výkon.
19:33 GÓL IBK Holice - DDM! 4:4
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil #9 Filip Záhrobský bez asistence (4:4)
19:33 Záhrobský ukázal proč je nejlepším střelcem . Jednoduše řečeno běžel, zavěsil a oslavil.
18:05 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 4:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #46 Matěj Bartoš bez asistence (4:3)
17:44 GÓL IBK Holice - DDM! 3:3
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil #26 Vojtěch Maroši bez asistence (3:3)
17:44 Maroši ukázal své kvality a vstřelil branku.
17:03 Brankář Chrudimi předvedl výborný zákrok proti střele Záhrobského.
15:32 Druhá polovina zápasu je zatím vyrovnaná.
14:10 Trenéři IBK chválí své svěřence za dobré střídaní.
13:54 Záhrobský byl atakován u mantinelu, ale vytěžil z toho střelu.
10:47 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 3:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #88 Lukáš Jungman, asistoval #62 Matěj Švadlenka (3:2)
10:06 GÓL IBK Holice - DDM! 2:2
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil #21 Jakub Šimák, asistoval #12 Michal Fliger (2:2)
10:06 Fliger vybídl nádhernou přihrávkou Šimáka. Ten se před poloodkrytou brankou nemýlil a zakončil.
08:52 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #55 Filip Vrzáček, asistoval #77 Patrik Šplíchal (2:1)
08:52 Tlak domácích skončil brankou a stav máme 2:1.
06:06 Valenta teď předvedl hned několik zákroků a jeden těsně před brankovou čarou.
05:06 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #88 Lukáš Jungman bez asistence (1:1)
03:16 Říhova střela skončila na tyči.
02:43 Střela chrudimských končí nad brankou.
02:13 První zákrok Davida Valenty.
01:24 Holice střídají velice rychle. V první minutě a půl rovnou 3x.
00:59 GÓL IBK Holice - DDM! 0:1
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil #9 Filip Záhrobský, asistoval #38 Radek Nešetřil (0:1)
00:59 Filip Záhrobský vstřelil výstavní branku z půlky hřiště.
00:01 Buly vyhrálo IBK a hned šlo do útoku.