1

2

3.

FBŠ SLAVIA Plzeň B - Florbalová škola Plzeň B 3:4pn
branky: 18. Tomáš Suchý, 23. Jindřich Mošna, 36. Jindřich Mošna - 21. Adam Christoph, 34. Tomáš Bártík, 39. Bořek Ozom, N Jiří Trnka; rozhodčí: Vladimír Buzický - Václav Patera; vyloučení: 2 + Jan Svoboda 5:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jaroslav Jůna 19 - Lukáš Růžička 11; po třetinách: 0:0, 2:1, 1:2, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová škola Plzeň B hráč #10 Jiří Trnka a vstřelil rozhodující gól (3:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B hráč #5 Michal Povolný , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová škola Plzeň B hráč #4 Martin Frei a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B hráč #27 Tomáš Suchý a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová škola Plzeň B hráč #76 Bořek Ozom , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B hráč #29 Filip Horčička , ale gól nevstřelil.
50:00 Zahájena trestná střílení
50:00 Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
38:44 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 3:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #76 Bořek Ozom, asistoval #91 Vojtěch Pelikán (3:3)
36:43 Vyloučen hráč #95 Jan Svoboda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 5 minuty za sekání
35:55 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #22 Jindřich Mošna, asistoval #27 Tomáš Suchý (3:2)
33:21 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 2:2
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #21 Tomáš Bártík bez asistence (2:2)
24:50 Vyloučen hráč #29 Filip Horčička družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
22:09 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #22 Jindřich Mošna, asistoval #5 Michal Povolný (2:1)
20:25 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 1:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #88 Adam Christoph, asistoval #76 Bořek Ozom (1:1)
17:33 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #27 Tomáš Suchý, asistoval #22 Jindřich Mošna (1:0)
07:07 Vyloučen hráč #30 David Jánský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání