• 45 44:06
    2:12
    (Schejbal)

Florbal Sokolov B - T.J. Sokol Koterov 2:12
branky: 13. Dalibor Berka, 17. Ondřej Rachunek - 7. Kamil Pešek, 10. David Šůs, 13. Pavel Roubal, 16. Pavel Roubal, 18. Jan Schejbal, 20. Pavel Roubal, 21. Daniel Fencl, 21. Pavel Roubal, 27. Jan Schejbal, 35. Daniel Fencl, 42. David Šůs, 45. Daniel Fencl; rozhodčí: Vladimír Buzický - Hynek Mošna; vyloučení: 3 + Ondřej Rachunek + 5 + Václav Slavík OS:0 + David Šůs 5; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Martin Horvát -2 - Michal Šuniar 8; po třetinách: 1:3, 1:6, 0:3
44:06 GÓL T.J. Sokol Koterov! 2:12
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #25 Daniel Fencl, asistoval #11 Jan Schejbal (2:12)
41:12 GÓL T.J. Sokol Koterov! 2:11
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #3 David Šůs, asistoval #7 Ivan Mikyška (2:11)
39:09 Vyloučen hráč #66 Václav Slavík družstva Florbal Sokolov B na 2 minuty za nesportovní chování
39:09 Vyloučen hráč #66 Václav Slavík družstva Florbal Sokolov B - osobní trest
39:09 Vyloučen hráč #10 Vít Vojta družstva Florbal Sokolov B na 2 minuty za bránění ve hře
34:26 GÓL T.J. Sokol Koterov! 2:10
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #25 Daniel Fencl, asistoval #67 Kamil Pešek (2:10)
32:40 Trestné střílení družstva T.J. Sokol Koterov neproměnil #99 Petr Svoboda.
26:45 Trestné střílení družstva T.J. Sokol Koterov neproměnil #7 Ivan Mikyška.
26:05 GÓL T.J. Sokol Koterov! 2:9
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #11 Jan Schejbal, asistoval #94 Martin Rusnák (2:9)
22:33 Vyloučen hráč #70 Ondřej Rachunek družstva Florbal Sokolov B na 5 minuty za hrubost
22:33 Vyloučen hráč #70 Ondřej Rachunek družstva Florbal Sokolov B do konce utkání
22:33 Vyloučen hráč #66 Václav Slavík družstva Florbal Sokolov B na 2 minuty za hrubost
22:33 Vyloučen hráč #3 David Šůs družstva T.J. Sokol Koterov na 5 minuty za hrubost
20:38 Timeout Florbal Sokolov B
20:38 GÓL T.J. Sokol Koterov! 2:8
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #24 Pavel Roubal, asistoval #67 Kamil Pešek (2:8)
20:23 GÓL T.J. Sokol Koterov! 2:7
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #25 Daniel Fencl, asistoval #28 Dan Michalovský (2:7)
19:03 GÓL T.J. Sokol Koterov! 2:6
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #24 Pavel Roubal, asistoval #25 Daniel Fencl (2:6)
17:00 GÓL T.J. Sokol Koterov! 2:5
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #11 Jan Schejbal, asistoval #28 Dan Michalovský (2:5)
16:33 GÓL Florbal Sokolov B! 2:4
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #70 Ondřej Rachunek, asistoval #23 Filip Jan Vrbický (2:4)
15:44 GÓL T.J. Sokol Koterov! 1:4
12:45 GÓL T.J. Sokol Koterov! 1:3
12:21 GÓL Florbal Sokolov B! 1:2
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #30 Dalibor Berka, asistoval #70 Ondřej Rachunek (1:2)
09:20 GÓL T.J. Sokol Koterov! 0:2
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #3 David Šůs, asistoval #89 Tomáš Červenka (0:2)
06:53 GÓL T.J. Sokol Koterov! 0:1
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #67 Kamil Pešek, asistoval #89 Tomáš Červenka (0:1)