8:4
    František HLAVÁČ
    (Kubáč)

Florbalová škola Plzeň B - FbC Plzeň B 8:4
branky: 11. Filip Štěpánek, 13. Matěj Zicho, 17. Jakub Vandák, 19. Jiří Trnka, 28. Matěj Zicho, 32. Tomáš Suchý, 39. Adam Christoph, 41. Filip Štěpánek - 11. Pavel Hamrle, 42. Václav Dvorný, 43. Jiří Kubáč, 44. František Hlaváč; rozhodčí: Vladimír Buzický - Martin Štrunc; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Ondřej Motl 13 - Petr Nový 10; po třetinách: 2:1, 3:0, 3:3
43:33 GÓL FbC Plzeň B! 8:4
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #77 František Hlaváč, asistoval #52 Jiří Kubáč (8:4)
42:11 GÓL FbC Plzeň B! 8:3
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #52 Jiří Kubáč, asistoval #27 Ondřej Polák (8:3)
41:31 GÓL FbC Plzeň B! 8:2
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #48 Václav Dvorný, asistoval #8 Pavel Hamrle (8:2)
40:50 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 8:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #55 Filip Štěpánek bez asistence (8:1)
38:49 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 7:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #62 Adam Christoph, asistoval #99 Lukáš Dyk (7:1)
33:15 Domácí hrají v plném počtu.
31:15 Vyloučen hráč #99 Lukáš Dyk družstva Florbalová škola Plzeň B na 2 minuty za blokování florbalky
31:04 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 6:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #15 Tomáš Suchý bez asistence (6:1)
31:04 Nechytatelná střela Tomáše Suchého upravuje skóre zápasu již na 6:1.
27:05 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 5:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #5 Matěj Zicho, asistoval #55 Filip Štěpánek (5:1)
18:08 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 4:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #10 Jiří Trnka, asistoval #5 Matěj Zicho (4:1)
16:23 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 3:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #71 Jakub Vandák, asistoval #46 Filip Tábořík (3:1)
12:58 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 2:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #5 Matěj Zicho, asistoval #69 Jan Felkl (2:1)
10:43 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 1:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #55 Filip Štěpánek, asistoval #5 Matěj Zicho (1:1)
10:43 Filip Štěpánek bekhendem z těsné blízkosti srovnává na 1.1.
10:00 GÓL FbC Plzeň B! 0:1
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #8 Pavel Hamrle, asistoval #48 Václav Dvorný (0:1)
10:00 Hamrle nekompromisní střelou prostřelil Motla. Hosté se tedy po úvodním tlaku domácích ujímají vedení.