• 40 39:58
    5:7
    (Berka)

Florbal Sokolov B - Florbalová škola Plzeň B 5:7
branky: 16. Luděk Lejba, 28. Luděk Lejba, 30. Patrik Slezák, 34. Luděk Lejba, 40. Ondřej Rachunek - 6. Bořek Ozom, 14. Adam Christoph, 15. Jakub Vandák, 18. Matěj Zicho, 21. Matěj Zicho, 26. Matěj Zicho, 27. Tomáš Suchý; rozhodčí: Vladimír Buzický - Martin Štrunc; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Martin Horvát 16 - Filip Šik 14; po třetinách: 0:3, 3:4, 2:0
39:58 GÓL Florbal Sokolov B! 5:7
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #70 Ondřej Rachunek, asistoval #30 Dalibor Berka (5:7)
34:17 Po střele Suchého opět výborně zasáhl sokolovský gólman Martin Horvát.
33:19 GÓL Florbal Sokolov B! 4:7
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #99 Luděk Lejba, asistoval #27 Jan Hlavsa (4:7)
29:57 GÓL Florbal Sokolov B! 3:7
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #87 Patrik Slezák, asistoval #70 Ondřej Rachunek (3:7)
29:53 Výborná střela sokolovského Václava Slavíka gólem nekončí. Filip Šik vyráží maskou.
27:58 GÓL Florbal Sokolov B! 2:7
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #99 Luděk Lejba, asistoval #42 Marek Novák (2:7)
26:19 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 1:7
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #15 Tomáš Suchý, asistoval #99 Lukáš Dyk (1:7)
25:29 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 1:6
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #5 Matěj Zicho, asistoval #69 Jan Felkl (1:6)
21:34 Martin Frei přihrávkou zpoza sokolovské brány připravil dobrou pozici pro Lukáše Dyka. Martin Horvát si připsal další úspěšný zákrok.
20:44 Jan Hlavsa se pohlednou individuální akcí dostal až před brankáře FBŠ Šika, ten svůj tým podržel výborným zákrokem.
20:07 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 1:5
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #5 Matěj Zicho, asistoval #10 Jiří Trnka (1:5)
20:07 Utažená střela Matěje Zicha ze střední vzdálenosti a je to 5:1 pro Florbalovou školu.
17:58 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 1:4
17:58 Jiří Trnka nádhernou kličkou obešel sokolovského bránícího hráče, na zadní tyči našel volného Matěje Zicha, pro kterého již nebyl problém skórovat. FBŠ opět vede o tři branky.
15:55 GÓL Florbal Sokolov B! 1:3
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #99 Luděk Lejba, asistoval #70 Ondřej Rachunek (1:3)
15:55 Luděk Lejba z předbrankového prostoru snižuje na 1:3.
15:22 Lukáš Dyk střelou z poloviny hřiště vyzkoušel pozornost sokolovského brankáře Martina Horváta. Ten bez sebemenších problémů chytá.
14:14 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 0:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #71 Jakub Vandák bez asistence (0:3)
14:14 Po individuální akci Jakuba Vandáka je to již o tři branky.
13:29 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 0:2
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #62 Adam Christoph, asistoval #46 Filip Tábořík (0:2)
13:29 Volný úder výborně rozehrál Filip Tábořík, před sokolovskou bránou našel nikým nehlídaného Adama Christopha. Ten posílá Florbalovou školu do dvoubrankového vedení.
10:33 V posledních dvou minutách měli více ze hry sokolovští. K vážnějšímu ohrožení Šikovy brány se ale nedostali.
08:03 Velká příležitost i na druhé straně. Václav Slavík dobrou přihrávkou našel Jana Hájka, jeho střela však mířila mimo bránu.
07:08 Opět v šanci Ozom, tentokrát však nezakončil přesně.
05:40 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 0:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #76 Bořek Ozom, asistoval #71 Jakub Vandák (0:1)
05:40 Přesilovkovou kombinaci FBŠ zakončil Bořek Ozom, kterého v dobré pozici našel Jakub Vandák.
04:38 Vyloučen hráč #70 Ondřej Rachunek družstva Florbal Sokolov B na 2 minuty za blokování florbalky
03:14 Po tlaku hostujícího týmu trefuje Matěj Zicho tyč sokolovské brány.
00:45 Hned v úvodu je tu šance Florbalové školy. Tomáš Suchý ale střílí z dobré pozice vysoko nad.