• 25 24:57
    2
    Jan HAIS

FB Hurrican Karlovy Vary WHITE - SPORT CLUB Klatovy 0:7
branky: 1. David Červený, 1. Lukáš Rom, 4. Nikolas Kresl, 11. David Červený, 12. Lukáš Rom, 21. Lukáš Rom, 21. Ondřej Presl; rozhodčí: Tomáš Vacek - Karel Hencl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Haláček 12 - Michael Mečl 7; po třetinách: 0:5, 0:2
26:00 Ukončení 2. části
25:59 Zápas končí zaslouženou výhrou Klatov. Brankář Mečl zvládl vyřešit pár perných chvil a udržet tak v prvním zápase nulu. Následuje zápas Tlučné s Florbalovou školou.
25:22 Pěknou střelu Varů hezkým zákrokem likviduje Mečl.
24:57 Vyloučen hráč #9 Jan Hais družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za blokování florbalky
24:57 Hais blokoval hokejku soupeře a půjde si tedy odpočinout na trestnou.
24:44 Závěr druhé části se odehrává převážně na Varské obranné polovině.
24:05 Střela Klatov mířila pouze do tyče.
23:40 Kresl hledal fotbalovým centrem Roma, který nohou zpracoval a vypálil, opět však vedle.
23:13 Rom z nadějné šance branku netrefuje.
20:34 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:7
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #16 Ondřej Presl bez asistence (0:7)
20:34 Presl po individuální akci střílí svůj premiérový gol za starší žáky. Blahopřejeme.
20:25 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:6
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #11 Lukáš Rom, asistoval #15 Nikolas Kresl (0:6)
20:25 Souhra dvou velkých kamarádů Niklase Kresla a Lukáše Roma zakončuje druhý jmenovaný přesnou střelou.
20:15 Kresl mohl jít sám na bránu, soupeřův obránce byl proti. Následná střela Haise svůj cíl nenašla.
18:40 Kryštof Hájek ze svého rohu prošel až do soupeřova. Je vidět, že sílu má po tatkovi.
17:53 Timeout SPORT CLUB Klatovy
17:53 Střelu Roma z otočky likviduje pohotově brankář Varů. Ve druhé půli předvedl tento borec s maskou několik pěkných zákroků. Následně si Klatovy berou time, aby pošetřili síly.
17:00 Hais se krásně vymotal mezi hráči soupeře a zakončil, brankář však reflexivně vyráží. Dorážka Presla pak cestu do branky nenašla.
16:41 Varský hráč dorážel nahození na bránu, bohužel pro něj šel pokus trestuhodně vedle.
16:25 Klatovy šli 3-1 obránce Varů, se střelou si však brankář poradil.
15:35 Pechman mohl jít sám na bránu, ale Hájek mu balonek na poslední chvíli vypíchl.
15:00 Hra se ted odehrává pořád na půlce Klatov, Mečl však zatím nemusel řešit žádný závažný problém. Krom svých vlasů.
14:00 Druhá část začíná tlakem Varů, Klatovy se ted spíše brání.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:59 První třetina končí 5:0 pro Klatovy, které i přes menší počet hráčů zatím zaslouženě vedou.
11:34 Červený trefuje tyč!
11:12 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:5
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #11 Lukáš Rom, asistoval #96 Kryštof Hájek (0:5)
11:12 Během půl minuty Klatovy přidávají další dva zásahy, nejprve Rom našel mezi beky volného Červeného před kasou, Poté po vysunutí do brejku od Kryštofa Hájka Rom sám proti brankáři nezaváhal
10:52 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:4
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #99 David Červený, asistoval #11 Lukáš Rom (0:4)
10:25 Vary konečně dostali kulatý nesmysl do branky, bohužel pro ně po faulu, který sudí viděl a gol tak nemůže platit.
09:43 Kryštof Hájek poslal míček za mantinel o dva mantinely. Nechápu jak.
08:40 Brankář Klatov Michal 'Kakadu' Mečl zatím příliš práce neměl.
06:40 Další hezká kombinaci po přihrávce Haise na Roma schytává obránce Varů, o pár sekund později si míček opět z hole Roma sebral ze vzduchu pohodlně brankář z města lázenských oplatek
05:25 Hezkou kombinaci po ose Bouček-Rom-Červený zakončil posledně jmenovaný bohužel mimo tři tyče.
03:16 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #15 Nikolas Kresl, asistoval #56 Václav Bouček (0:3)
03:16 Třetí branku přidal po hezké souhře nejmenší hráč Klatov Niklas Kresl,hezky ho našel Vašek Bouček, rodák z Chlistova.
02:50 Střelu Lukáše Roma brankář Varů zákrokem ala Petr Čech vyrazil.
01:00 Klatovy se dvěma slepenými goly ujímají rychle vedení. S oběma goly nemohl strážce Varské svatyně nic moc udělat.
00:59 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #11 Lukáš Rom, asistoval #99 David Červený (0:2)
00:35 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #99 David Červený, asistoval #9 Jan Hais (0:1)