• 18 17:38
    0:4
    (Lendelová)

Florbalová škola Plzeň oranžoví - TJ Tlučná 0:4
branky: 8. Marek Bajzák, 9. Martin Zelenka, 17. Marek Bajzák, 18. Martin Zelenka; rozhodčí: Vít Kohout - Karel Hencl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Kirpal 11 - Eva Hranáčová 7; po třetinách: 0:2, 0:2
26:00 Ukončení 2. části
25:59 Zápas zaslouženě vyhrála Tlučná 4:0, měla víc nebezpečných situací. Hranáčová až na pár maličkostí neměla moc práce. Další zápas nás čeká duel Varů s Tlučnou.
25:15 Hra je od posledního golu taková jalová, nic důležitého se neděje, dvě slabé střely po zemi Kirpal chytl bez problémů.
18:52 Bajzák opět spaluje šanci a trefuje pouze Kirpala.
17:38 GÓL TJ Tlučná! 0:4
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #32 Martin Zelenka, asistoval #28 Milena Lendelová (0:4)
17:38 Lendelová vysunula do brejku Zelenku, který se střelou podél těla Kirpala nemýlí.
16:56 GÓL TJ Tlučná! 0:3
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #12 Marek Bajzák, asistoval #14 Adam Čech (0:3)
16:56 Jako přes kopírák opět Čech prošel jako nůž máslem a nahrál před branku opět Bajzákovi, který místo střely zvolil beckhandovou stahovačku a zakončení do prázdné.
16:33 Hra je ted spíše plná nepřesností a tvrdých soubojů.
14:23 Čech krásně prošel po křídle a nahrál před prázdnou bránu Bajzákovi, který trefuje břevno! Sám Čech to komentuje při střídání slovy: 'To snad není možný!'..bohužel pro Tlučnou je...
13:30 Střelu Dvořáka našel Kirpal mezi nohama.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:59 První třetina končí po spíše bojovném než florbalovém výkonu obou týmů 0:2 pro Tlučnou, která je zatím i v zápase o chloupek lepším a vyšším týmem.
12:43 Standartku Tlučné posílá Čech mimo.
12:15 Na Hrubého byla hrubá Lendelová a sebrala mu balonek.
11:20 Střelu Altmana Hranáčová nohou vyráží,Po chvíli proti Hrubému vytáhla zákrok levou rukou.
10:32 Bolda krásně prošel přes dva hráče Tlučné, bohužel pro něj si balonek až moc předhodil a přišel o něj. Následně z brejku Kirpal chytá, dorážka mimo.
08:51 GÓL TJ Tlučná! 0:2
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #32 Martin Zelenka, asistoval #15 Petr Hranáč (0:2)
08:51 Střelu Hranáče Kirpal vyrazil pouze před Zelenku, který jednoruč posílá Tlučnou do dvoubrankového vedení.
07:48 GÓL TJ Tlučná! 0:1
07:48 Ted už byl Kirpal bezmocný proti střele Bajzáka.
07:35 Střela Florbalové školy nad. Na druhé straně Kirpal opět chytá.
06:55 A KIrpal opět chytá šanci Tlučné a azchranuje svůj tým.
06:40 Bajzák se proháčkoval až před branku, střelu však vyráží brankář Kirpal.
05:56 Hranáč ve dvou šancích neúspěšný. Jednou netrefil, podruhé ho vychytal brankář Goril.
04:29 Přesilovku Florbalová škola nevyužila, jednu šanci zlikvidovala Hranáčová. Zelenka je zpátky ve hře.
02:29 Vyloučen hráč #32 Martin Zelenka družstva TJ Tlučná na 2 minuty za hra na zemi
02:29 Hráč Tlučné Zelenka hrál na zemi, což pravidla zakazují a odpočine si tak u našeho stolku na trestné lavici.
02:05 Každý z týmů měl k dispozici brejk, V obou případech byli úspěšnější brankáři.
01:30 Dvě nebezpečné střely Tlučné, jednou Zelenka, podruhé Davidová však cíl v podobě golu minuli.